זה הזמן להתחיל לפחד? מתקפת כופר מקוונת ענקית משביתה מוסדות מסביב לגלובוס - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זה הזמן להתחיל לפחד? מתקפת כופר מקוונת ענקית משביתה מוסדות מסביב לגלובוס

yonatan.mendelson

Recommended Posts

אורח Ohad Ezra

רצוי להדגיש, מוסדות שלא מעדכנים את מערכות המחשוב ולא מחזיקים מערכות הגנה. או בקיצור, מגיע להם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Yair Tautkevich

שיתקפו כמה שהם רוצים אני עובד אם ולא הווינשיט הזה של מייקרוקקה שכל שני וחמישי נפרץ.בלינוקס יש לי שליטה 100 אחוז על המערכת הפעלה שלי ואני מחליט מה יותקן איך ומתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Tomer Hay

היחיד שהורג זה ביבי והנוכלים שמפחידים כי רק ככה אתם בולעים תשקרים ככה שולטים בהמונים יש איזה חברת נוכלים שמתמחה עלק בסייבר מנסה להרוויח מהבלאגן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

'מצפינה את קבצי המערכת המרכזיים' - נו באמת, יונתן. אתה נשמע כמו ההודעה על הוירוס שהשבית את ניו יורק. הכופרה הזו מצפינה קבצי *משתמשים*. סיומות ידועות (דוק, פי די אף, JPEG ועוד). אין דבר קל יותר מלהתקין מחדש . אבל קבצי משתמשים - זה החומר האמיתי. Wana Decrypt0r 2.0 is a file-encrypting ransomware, which will encrypt the personal documents found on victim’s computer 'קבצים אישיים'. תקן בבקשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Naor Levi

למי איכפת מלינוקס? רוב האנשים יודעים כי הוא פשוט יותר לתפעול וזה מה ששכיח בכל בית בישראל. רוב המוסדות מצפים שתדע לעבוד עם ווינדוסו אי אפשר לצפות מכל מזכירה להתחיל ללמוד עכשיו כך שזה ממש לא רלוונטי. יותר מזה, אם הייתה המערכת העיקרית שמוסדות היו עובדים איתה, הם היו מוצאים דרך לפרוץ גם לשם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Eli Cohen-Nehemia

לא ברור למה אתה אומר את זה.. נראה שברוב המקרים מדובר ב-0days שדלפו מה-NSA. אי אפשר לתקן מה שלא יודעים שמקולקל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Ohad Ezra

שם לב לכתבה, עדכון רגיל ב Update לעדכונים אחרונים היה פותר את הבעיה. כמו כן פיירוול ואנטי מלוואר מעודכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Guy Reshef

ראיתי מספיק נשיונאל ג'יאוגרפיק. אני חושב שאני מסוגל לשרוד עם מקלות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם לידיעתך יאיר אם תשתמש בתוסף הWINE בלינוקס אתה תדבק חוץ מזה יש כופרות גם ללינוקס פשוט לא מקבלים במה כמו שוינדוס מקבלת. לא צרעך להיות כל כך מפוחדים שימרו על מערכת הפעלה מעודכנת ותוכנת מועדכנת והגיון בריא זה לרוב תמיד עובד אם לא תמיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...