המלצה Galaxy S7 vs Huawei P10 vs Huawei P9 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה Galaxy S7 vs Huawei P10 vs Huawei P9

tomerk1

Recommended Posts

שלום לכולם,

אני אוטוטו סוגר 4 שנים עם הגלקסי 4 שלי, ולפני שהוא ימות אני רוצה להקדים אותו.

אני נוסע לאילת בסוף החודש כך שיש לי הזדמנות לנצל את המחיר ללא מע"מ והמחירים שירדו קצת לאחרונה.

אני מתלבט בין לבין וואווי,

וואוי הינה חברה חדשה יחסית בשוק הטלפון בישראל ואני לא מכיר את אמינות המוצרים שלה,

מצד שני, סמסונג שחקנית ותיקה שבהתחלה הטלפונים שלה היו יחסית חלשים ומאז 4 הסמרטפונים משפרים בקצב מסחרר.

אני מתבלבט בגלל כמה פרמטרים:

1. אמינות מוצר/אחריות - אני מאמין שיש קשר בין זמן האחריות שהחברה נותנת, נותן אינדיקציה עד כמה החברה מאמינה במוצר שלה.

P9 - שלוש שנים אחריות

P10 - שנה אחריות

S7 - שנה אחריות

2. מהירות תגובה של הטלפון -

הבנתי של-P10 יש לו מצבים שבו הוא פתאום נקתע למס' שניות - מטריד. ציטוט מחוות דעת

" דבר אחד לא הפסיק להפריע לנו: לפחות פעם בשעה ניתן לזהות בבירור שיהוק מוגזם של כמה שניות, במהלכן המערכת נתקעת לחלוטין ושום מקש לא עובד באותם רגעים. קיפאון הממשק אמנם לא הופיע יותר מדי פעמים במהלך ימי הסקירה, אך רגעי האימה האלה לא אמורים מלכתחילה להופיע במכשיר דגל כשל וואווי"

P9 - קיים אלו של 3Giga, דבר שמחזיר אותי אחורה, ולא מספיק לתפעל מספיק.

S7 - לדעתי מספק את העבודה.

3. סוללה לאורך זמן -

כיום, אני משתמש בשתי שניתנות להחלפה,

היות והמצב היום לא אפשרי עקב קבועות.

קראתי כמה סקירות, ואיני יודע מהי המדידה הנכונה של זמן .

P10 - נטען כי

" יום גדוש במשימות משרדיות שהתחיל עם וויז, המשיך בהחלפת מיילים, גלישה בכרום, שיחות שגרתיות, שיטוט ברשתות חברתיות ונחתם בוויז חזרה הביתה – גרמה לסוללה לצלוח את 20:00 בערב עם35%  סוללה – בהחלט לא התוצאה שהיינו מעדיפים לקבל אחרי שימוש סביר. ביום אחר שילבנו סרטונים וחצי שעת משחק וה-P10 החל לדרוש מטען כבר בשעת ערב מוקדמת, בסביבות 19:00. עוד שמנו לב ששיחות פשוטות תובעות מהמכשיר לא מעט: אחרי ששוחחנו חצי שעה איבדנו כמעט 10% מחיי הסוללה, כך שמשתמשים שמרבים לשוחח בטלפון צריכים לקחת זאת בחשבון."

P9 - הבנתי שמספק את הסחורה.

S7 - הבנתי שהסוללה מדהימה.

4.פיצ'רים -

יש כל מיני פיצ'רים שיש אצל אחד ואין אצל השני כמו למשל, , עמידות למים ואבק, Type-C USB וכו'

5. מחירים:

P9 - המחיר הוא 1623 ש"ח

P10 - המחיר הוא 2152 ש"ח

S7 - המחיר הוא 2255 ש"ח

קודם כל אשמח לאישור הנתונים שבאמת נכתבו כאן, ואם יש תיקונים אשמח שתגיבו בהתאם.

אשמח להמלצתכם מבין שלושת הטלפונים האלה.

בתודה מראש,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי

לא יודיע מה עם  וואווי, וממש אין לי כוונה להכנס להוכחות

עם אותות ומופתים למה האחד עדיף מהאחר. :)

בהנחה שיש לך תקציב, הברירה הטבעית לדעתי היא סםסונג 7 הרגיל,

לא EDGE.

כל השאר שציינת, מהווים התפשרות בסה"כ של פרמטרים.

יש שיגידו האחד משתלם והאחר עוד משהו, ואולי זה נכון, אבל .....

מבחינת מוצר טוב ומהנה - 7.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את הגלקסי 7, כבר כמה חודשים (וקניתי אותו הרבה אחרי שהוא יצא , בדצמבר) ואני ממש מרוצה! 

מכשירי הגלקסי הנמכרים בארץ מגיעים עם מעבד 8890 של סמסונג , ולפי מה שהבנתי הוא מתפקד יותר טוב ממקבילו האמריקאי , בצורה משמעותית (סוללה וביצועים) . העמידות למים נפלאה , המכשיר מהיר מאוד , המצלמה טובה , וגם הסוללה - אני מקבל בערך 5.5 שעות זמן מסך עם wifi , ו 4.5 שעות עם 4g/wifi משולב (שזה יום שלם באוניברסיטה , מ8 עד 2200 לחזור עם 20٪

אני מאוד ממליץ , למרות שגם הP9/10 לא רעים, אין לי ניסיון איתם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הייתי הולך על ה-S7 הרגיל, כאשר אני מניח שההפרש במחיר בינו ובין ה-S7 Edge נכון להיום - כבר זניח. מדובר במכשיר יפה יותר, עם מסך גדול יותר, ועם גדולה יותר (שלא בהכרח "מתקזז על ידי המסך", כי כשהוא כבוי זה מגדיל משמעותית את זמן ההמתנה).

אין לי ניסיון עם וואווי אבל היום בשום מצב לא הייתי קונה טלפון בלי הגנה נגד מים.

ה-S7 Edge מבחינתי הוא טלפון נטול חסרונות... באמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...