מלחמת ה-Ti: עוד כרטיס מסך יוקרתי עם תצוגה מובנית נחשף - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מלחמת ה-Ti: עוד כרטיס מסך יוקרתי עם תצוגה מובנית נחשף

yonatan.mendelson

Recommended Posts

אני אמביולנטית בקשר לכל ה 1080TI ואני שונאת להרגיש כך! למה? בגלל הטמפ! אז זה ידוע שאם נשים בצד את הטכנולוגיה, הפקטור של הייצור משחק תפקיד חשוב בכרטיסים הללו. אז אם יש כרטיס שלא נחשב יקר, אלא מתומחר באזור הרפרנס, והוא בעל ייצור PCB איכותי, הוא יכול להביא תוצאה טובה יותר מכרטיס שנחשב יוקרתי יותר, עולה יותר, ומשווק כמהיר יותר. אז בגלל הייצור, הכררטיס היקר יכול להוריד תדרים בגלל הטמפ, בעוד שכרטיס זול יותר ועמיד יותר לטמפ גבוהה יננצח אותו. ראיתי את תמונות ה FLIR של MSI וEVGA וזה פשוט מאכזב. לדעתי הכרטיסים הם מצויינים אבל הגיע הזמן לשנות הנדסה ללחות אם ואפילו למארזים. תהיו בטוחים שלא משנה כמה איוורור יש לכם במארז, הכרטיסים הללו פשוט הופכים את המארז לתנור. ולטווח ארוך יש הבדל של 10C בין מארז סגור לבין לוח שיושב באויר הפתוח. ואם כבר דברתי על זזה אז יש לי שאלה למבינם בנושא: יש מאריכים ל PCI-E, מין מחברים עם רצועות כאלו (כמו שהיה פעם כבלים של 24פינים .. לפני הSATA) אז אם אחבר כרטיס מסך כזה למאריך, ואציב אותו מחוץ למארז, האם זה ישפיע על הביצועים? אני שואלת: האם בגלל שהכרטיס לא מחובר קרוב ללוח או ישירות ללוח ... זה יכול לגרום לירידה בביצועים? תודה לעונים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של 1stcowgirl

אני אמביולנטית בקשר לכל ה 1080TI ואני שונאת להרגיש כך! למה? בגלל הטמפ! אז זה ידוע שאם נשים בצד את הטכנולוגיה, הפקטור של הייצור משחק תפקיד חשוב בכרטיסים הללו. אז אם יש כרטיס שלא נחשב יקר, אלא מתומחר באזור הרפרנס, והוא בעל ייצור PCB איכותי, הוא יכול להביא תוצאה טובה יותר מכרטיס שנחשב יוקרתי יותר, עולה יותר, ומשווק כמהיר יותר. אז בגלל הייצור, הכררטיס היקר יכול להוריד תדרים בגלל הטמפ, בעוד שכרטיס זול יותר ועמיד יותר לטמפ גבוהה יננצח אותו. ראיתי את תמונות ה FLIR של MSI ASUS וEVGA וזה פשוט מאכזב. לדעתי הכרטיסים הם מצויינים אבל הגיע הזמן לשנות הנדסה ללחות אם ואפילו למארזים. תהיו בטוחים שלא משנה כמה איוורור יש לכם במארז, הכרטיסים הללו פשוט הופכים את המארז לתנור. ולטווח ארוך יש הבדל של 10C בין מארז סגור לבין לוח שיושב באויר הפתוח. ואם כבר דברתי על זזה אז יש לי שאלה למבינם בנושא: יש מאריכים ל PCI-E, מין מחברים עם רצועות כאלו (כמו שהיה פעם כבלים של 24פינים .. לפני הSATA) אז אם אחבר כרטיס מסך כזה למאריך, ואציב אותו מחוץ למארז, האם זה ישפיע על הביצועים? אני שואלת: האם בגלל שהכרטיס לא מחובר קרוב ללוח או ישירות ללוח ... זה יכול לגרום לירידה בביצועים? תודה לעונים

למה לא לקנות אז מארז כמו אלו קישור כדי לאפשר לכל המערכת ליהנות מנפלאות האוויר הפתוח? או להוריד את הside panel ולקבל אוויר פתוח גם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תודה. יש לי בעיה של מיקום וה TEST BENCH לא ראלי בשבילי מכל מיני סיבות ונסיבות. ולהשאיר מארז פתוח גם לא פרקטי כי כרגע המחשב תחת רגליי, או שהוא ישרוף אותי, או שאסובב אותו לקיר ולא הרווחתי כלום חוץ מכמות אבק אדירות (במקרה שלי) אני כבר עובדת על מארז בתכנון שלי, הבעיה העקרית (בהנחה שזה ללא כל בצינורות גמישים) היא כרטיס המסך. היום, איך שלא תסתכל על זה, הכרטיס זורק אויר לכיון המעבד... ואם אין לך לוח MF ענק ומארז בגודל מקרר .. יהיה חם שם. החברים למעלה ציינו שאין פגיעה בביצועים אם משתמשים במאריך PCI-E וזה יכול להפוך את החיים קלים נוחים וקרירים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...