שירותי אינטרנט וטלוויזיה ללא טלפון ? - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שירותי אינטרנט וטלוויזיה ללא טלפון ?

metttalllica92

Recommended Posts

אהלן,

בקרוב אני עובר דירה (סטודנט) ורציתי לדעת מה הכי כדאי לרכוש מבחינת חבילות וטלוויזיה.

ראיתי את החבילות של החברות המובילות והן יקרות לי, ובגדול, אני חושב שאני גם אוכל להסתדר רק עם .

יש מישהו שהתנסה בזה?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית מסתדר רק עם , המחירים לטלוויזיה בארץ די מוגזמים. אני בהוט בגלל שבאיזור אצלי לא יכולים לספק יותר מ 15 מגה, אך זה לא ממש משנה. ממליץ להתמקח על המחיר, אפשר להוריד אותם די הרבה.

מבחינת חבילות האופציה הכי טובה שלך היא סלקום TV או הטריפל של שיקר יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את האמת,

אני ממש יכול להסתדר רק עם האינטרנט. גם לפי החבילות שאני רואה המחירים של במהירות גבוהה (40-100) הם עד 50 ש"ח (אלא אם כן אני לא מבין משהו) ?

בכל מקרה, יש לך מושג איך זה עובד אם אני רוצה שהאינטרנט יפעל לי גם בלפטופ כשאני לא בבית? יש איזה התקן כזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מעוניין באינטרנט שיפעל גם מחוץ לבית מדובר על אינטרנט סלולרי. מי שנותן את השירות הזה הן החברות הסלולריות- פרטנר, סלקום וכו. כלומר תשלום חודשי  נפרד על חבילת גלישה + קניה של מודם סלולרי בחיבור

אם יש לך כבר טלפון סלולרי עם חבילת גלישה גדולה לדעתי הפתרון זה להתחבר אליו. 

בקשר לאינטרנט ביתי, אני לא ממש יודע על איזה חברה אתה מדבר אבל בגדול אתה צריך גם תשתית (הוט/בזק) וגם ספק (בזב"ל, 012, הוטנט וכו). 

אתה יכול לקבל מחלק מהחברות באנדל שכולל את שניהם במהירות 100 מגה עם תשתית בכ70 ש"ח לחודש.  

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...