יש פה מומחה לMicrosoft SQL Server ? - טכנולוגיית מידע - IT - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש פה מומחה לMicrosoft SQL Server ?

digitalseeker

Recommended Posts

היי,

אני רוצה לעשות DEPLOYMENT של שני שרתי SQL, במיקומים פיזיים שונים (אחד בארץ ואחד באנגליה).

יחד עם זאת אני רוצה שיהיה להם סנכרון מלא באותו DATABASE.

אם יש אפשרות שלשני השרתים תהיה את אותה כתובת IP עבור לקוחות (ועוד כתובת BACKEND עבור סנכרון) - זה יהיה מושלם.

איזה STEP BY STEP GUIDE אני צריך לחפש ?

אשמח לעזרה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע איזה מומחים אתה מצפה לפגוש פה... :) HWzone קצת רחוק מלהיות Stack Overflow.

בכל מקרה, עם איזה גרסא של המוצר אתה עובד ולמה לא DBA עושה את זה?

אתה בחלט יכול לקבוע cluster IP (תחשוב על זה כVIP) ול cluster של שני שרתים. יש לך ידע בעבודה עם fail-over cluster של Server?

החלק מMSSQL 2012 יש לך הרבה יכולות מתקדמות של availability groups שעוזרות עם העברה של binary logs בין אזורים שונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האומנם אני מומחה גדול לתקשורת נתונים ובפרט לסיסקו...אך רק עכשיו התחלתי MCSA 2012 (ואז אעשה גם 2016) - כך שאין לי ידע בfail-over cluster בwindows server.

לגבי למה DBA לא עושה - כי אין לי DBA זמין של MS SQL - אלא רק ORACLE וCASANDRA וכיוצא בזה.

חשבתי להשתמש בMS SQL 2016 Enterprise Edition.

זה שרת ייעודי שמשמש DB עבור SOLARWINDS, כאשר אני זה שאחראי על השרת מטעם צוות התקשורת (הSOLARWINDS משרת רק אותנו).

יש בCLUSTER בMICROSOFT לעבוד בתצורת ACTIVE-ACTIVE ? כי אשמח לעבוד במצב של ANYCAST - משמע ששני השרתים (הן באנגליה והן בישראל) יפנו לאותה כתובת IP עבור DB.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה מוצר Solarwinds צריך מסד נתונים עם כזאת זמינות גבוהה?

אם אתה לא יודע איך לבנות cluster של MSSQL אז עדיף שתתחיל לקרוא הרבה לפני שאתה ניגש למשהו.

זה לא עובד בשיטה של cast כלשהו כי יש לך תמיד master גם במצב active-active כאשר ה quorum עובר לinstance השני אם הראשון מפסיק להיות זמין והוא ממשיך מאותה טרנסקציה שהוא קיבל ב binary log.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שנים מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...