שדרוג 7970 ל1080TI ? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שדרוג 7970 ל1080TI ?

lior3200

Recommended Posts

היי, 

כבר הרבה זמן שאני חושב להחליף כרטיס מסך, המשחקים האחרונים דורשים להוריד הגדרות בצורה די משמעותית.

קראתי לא מעט שרשורים בפורמים בארץ ובחו"ל וכמובן שבסופו של דבר תמיד הדעות חלוקות אם לחכות לדוגמא לAMD או לשדרג.

אני משחק הרבה BF1, , deus ex, Sniper Elite 4, וכ'ו.

המחשב מחובר לTV W905 "55 זאת אומרת מוגבל ל1080P בלבד.

זה המפרט שלי : 

מעבד intel 4790

לוח אם gigabyte z97x- gt

זכרון kingston beast 16G

כרטיס מסך Sapphire HD 7970 Dual-X 3GB

ספק כח seasonic 520w

כונן SSD 128G

מה אתם ממליצים לעשות לשדרג עכשיו ? ל1080 TI ? אם כן איזה ואיזה חנות אתם ממליצים ?

אני אוהב לשחק עם הגדרות מרביות התקציב הוא באזור ה3700 ש"ח.

תודה על העזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגדול אני תמיד אוהב לקנות כרטיס מסך שיחזיק את ה3 שנים בכבוד כמו שעשה ה7970, אני מאמין שישדרג את המסך רק כאשר יהיה יותר תוכן מה שאומר בטח עוד שנה וחצי שנתיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין גדול תסבירו למה לקנות 1080 ולא TI אם ההפרש בניהם לפני האתרים שבדקתי הוא סדר גודל של 400 - 500 ש"ח ? 

לא עדיף שיהיה מרווח נשימה לכרטיס החדש ? דרישות המשחקים רק הולכות וגדלות מן הסתם.

לא פחות חשוב מאיפה לקנות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של djelectric

יש לך כרטיסי 1080 בשלל חנויות ב2450-2550 שקלים, לא רואה סיבה לזרוק עוד 300-400 שקלים מעבר לזה לגרסאות כאילו-משופרות.

מה נכון להיום הVF ב1080 ? 

תוכלו להסביר בקצרה למה לא TI 

באמזון אני לא אקנה כרטיס כי מימוש האחריות במידה ואני אצטרך יותר מורכבת ואין לי עניין להתעסק עם זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי ה1080 הרבה!!!!! יותר ממספיק לFHD, ומצבך אתו בעוד 3 שנים יהיה פי 5 יותר טוב ממצבך היום עם ה7970 (שגם ככה לא כזה נורא, אני יודע כי גם לי יש 7970).

להוסיף עוד כ1000 שקל על משהו שאתה לא צריך... המממ

אפילו ה1070 זה יותר ממספיק אם תשאל אותי.

אף אחד (שמבין, ורוצה בטובתך) בפורום לא ימליץ לך (או למישהו במצבך) לקנות 1080TI, חלקם הגדול גם לא ימליצו לך על ה1080.

בשורה התחתונה, זה הכסף שלך ואתה תחליט מה לעשות אתו. אם אתה רוצה תיקנה אפילו :P 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל משחקי fps הgtx 1070 יחזיק לך להרבה זמן לרזולוציה שלך.. אם המוניטור שלך מוגבל ל60 פריימים בשנייה מומלץ 480 . יש לי מסך 144hz fhd עם 1070 ואני באמת מרוצה .. bf4 ו 1.  Overwatch ועוד יטוסו לך מעל 100 פריימים בכיף על אולטרה . בשבילך שוב 480 8g הוא בהחלט future proof. אלא אם כן תעלה ברזולוציה. שתבין לדעתי ה1070 לfhd הוא בהחלט קצת חזק מדי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של roy_y

בשבילך שוב 480 8g הוא בהחלט future proof

טעות!!! ומעבדים ובכללי כל דבר שמתפתח והדרישות ממנו עולות לא יכול להיות future proof. רוב הדברים שהם future proof הם ספקים מקלדות ועכברים (ובטח שכחתי כמה אבל זה בגדול).

הוא אכן מספיק וכנראה יספיק לעוד כמה שנים אבל זה לא future proof.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עברתי מ6950 לRX480, נותן לי לשחק הכל על FHD בהגדרות הכי גבוהות.

בBF1 קצת מגמגם, אבל זה בגלל הCPU (i7 2600)

כתבת שאתה מתכנן אולי לעבור ל4k עוד שנה שנתיים. 

לדעתי עדיין לא בטוח להשקיע עכשיו ב4K, לך תדע איך יחזיק 1080 או אפילו ti כשתרצה לעבור.

אם יורדים לFHD אז המצב קצת יותר בטוח, ויש עוצמה במחירים טובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...