Ryzen 1700X vs 1800X vs 7700K מי עדיף תמורה/מחיר ? - עמוד 3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Ryzen 1700X vs 1800X vs 7700K מי עדיף תמורה/מחיר ?

haims84

Recommended Posts

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא חושב שהם יהיו זולים באותה מידה, אבל צריכים להיות חזקים במידה כספית דומה. כך אני מקווה לפחות.

מי שנשאר לראות מה תציע, 8 ליבות צפוי להפוך ללחם והחמאה של LGA2066 למיטב הבנתי, עם אפשרות ל-10 ו-12 ליבות כדרגות הבאות.

מקווה למחיר של 400-500 דולר למעבד המתומן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של djelectric

אני לא חושב שהם יהיו זולים באותה מידה, אבל צריכים להיות חזקים במידה כספית דומה. כך אני מקווה לפחות.

מי שנשאר לראות מה תציע, 8 ליבות צפוי להפוך ללחם והחמאה של LGA2066 למיטב הבנתי, עם אפשרות ל-10 ו-12 ליבות כדרגות הבאות.

מקווה למחיר של 400-500 דולר למעבד המתומן

יש סיכוי שנשאר עם 1151, עדיין לי ברור האם 270 ו 170 יתמכו בדור הבא, אבל במבחן ביצועים היה שש ליבות על לוח עם 270 אני חושב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעבדי -X זמינות בחניות סוף חודש יוני תחלת יולי...

סקירות ברשת סביביות אמצע חודש יוני...

לגבי לוחות אם נראה בCOMPUTEX...

יש גם שמועות של מעבדי KABYLAKE ארבע ליבות ללא כרטיס מסך מובנה אבל עם שיפור במהירות צופי להיות הכי זול מבין המעבדים שתומכים בX299.

ולגבי coffee lake צפוי זמינות בQ4 2017 עם לוחות אם Z370...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של coch

קשה לי להמליץ על RYZEN לגיימינג נטו, אלא אם כן זה מעל FHD.

זה נכון רק לכרטיס GTX-1080 ויותר. רוב הגיימרים משחקים בכרטיסים חלשים יותר ואז אין הבדל במספרים. בחווית המשחק בני אדם שיושבים מול המחשב ומשחקים לא ירגישו הבדל, גם בFHD. מוטב לקנות מעבד שהוא קצת פחות טוב למשחקים ואת ההפרש להשקיע בכרטיס הגרפי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...