Ryzen 1700X vs 1800X vs 7700K מי עדיף תמורה/מחיר ? - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Ryzen 1700X vs 1800X vs 7700K מי עדיף תמורה/מחיר ?

haims84

Recommended Posts

אני הייתי הולך על הרייזן רק בגלל שזה לא , הרייזנים נראים מעולים עם טמפ' טובות והם עוד ישתפרו( -טכנו' חדשה וכו') אחרי עדכונים ככה שאפשר בהחלט לפזול לamd  אחרי שנים שהשליטה הייתה אצל הכחולים.

מסכים עם k53  לחלוטין -אם זה גיימינג אז 1600 יהיה מעולה  , למה לשלם יותר על גרסת x  כשאפשר לעשות לדגם הרגיל. אם אתה ממש רוצה לסחוט את כל הפריימים מהכרטיס מסך אז תקנה 7700  - לדעתי הבדל לא משמעותי מספיק בשביל להשקיע יותר באינטל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

העניין שהשימוש שלי הוא כמובן לא רק משחקים, כי אם עבודה עם 3 מסכים בו זמנית, פה ושם תכנות ופה ושם עבודות עיצוב ...

יחד עם הHTC VIVE מחוברים בזמן נתון 3 מסכים ומשקפי בו זמנית, שאני חושב שמקשה על המחשב גם במצב IDLE אפילו, שפה יכול להיות שהרייזן יש לו יתרון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לך כרטיס 1070 ותשחק ברזולוציה 1080p אז ההשקעה בכרטיס הזה לא חכמה. סביר שתשחק ב1440p וצפונה. ברזולוציות האלה, לא תרגיש הבדל בביצועי המשחק בין 7700k ובין רייזן. כל מעבד שתבחר יהיה טוב למשימה.

לו אני צריך לבחור הייתי בוחר ברייזן 5 1600, יותר זול, 6C/12T, ניתן להמהרה, ב1440p לא תרגיש הבדל ובאפליקציות שמנצלות את כל הליבות הוא  עדיף על i7 4C/8T כולל 7700k.

שוב, כל מעבד שתבחר יעשה את העבודה לשביעות רצונך. מה שנשאר זה לבחור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של askme

מה המיוחד בו ?

יעני שפוך מידע ! :lol:

מה המיוחד בו? כמעט הלוח היחידי עם 16 פאזות של מתח, מגיע עם כרטיס + BT כרטיס קול אחד מהכי טובים שיש, וויזואלית לגמרי הלוח הכי יפה שיש..תמיכה בזיכרונות 3200 וצפונה..

בקיצור לוח איכותי כדי לסחוט כל טיפת ביצועים מהמעבד:) 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של haims84

העניין שהשימוש שלי הוא כמובן לא רק משחקים, כי אם עבודה עם 3 מסכים בו זמנית, פה ושם תכנות ופה ושם עבודות עיצוב ...

יחד עם הHTC VIVE מחוברים בזמן נתון 3 מסכים ומשקפי בו זמנית, שאני חושב שמקשה על המחשב גם במצב IDLE אפילו, שפה יכול להיות שהרייזן יש לו יתרון

אם זה לא רק משחקים אז בכלל אין פה שאלה.

רייזן יהיה מצוין למשחקים.

ויהיה עדיף (מבחינת כמות ליבות) על .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של urib

טוב דעתי בעניין...

משחקים 1080P, פוטושופ, עריכת וידאו...

אינטל 7700K

משחקים 1440P ומעלה, תלת-ממד, קידודי וידאו...

RYZEN 1600 מספיק בהחלט...

אין ספק בהקשר ל- Future Proof נעבד RYZEN

אני אשמח לדעת מה הסיבה להמלצה בנוגע ל 1440 ומעלה לעבור לרייזן, הרי ככל שהרזולציה עולה אז הכרטיס מגביל יותר ויותר את הביצועים.

לכן ב אתה לא תראה הבדלים בין המעבדים השונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול להוסיף כמה דברים מניסיון אישי ( ללא ניסון עם ). קיבלתי מהעבודה 7700K ( בכסף, לא מחיר של צרכן שקונה בחוץ ) לוח, וקירור למעבד בחרתי לבד וקיבלתי זיכוי חלקי.

בגלל שהמחיר של המעבד שקניתי היה בריצפה, הרשתי לעצמי לעבור מ i7 6700K שהיה המחשב בבית שלי, ל 7700K.

1. ה 6700K משמעותית קר מ 7700K במהירויות סטק עבור שניהם. ה 7700K היה בעייתי מבחינתי. ( מגיע ל 70-72 מעלות בסטוק במשחקים, לעומת 55-58 עבור 6700K ).

אנחנו כמובן מדברים על אותו מארז, ואותה סביבת עבודה ( אותו חדר ). המשמעות היא שזה נטו הבדל בין המעבדים. בעצם מבחינתי ה 7700K הוא ביזיון של מעבד, אלא אם כן

מישהו מחפש להגיע ל 5Ghz בלבד. לקח לי חודשיים שלוש להבין שאני לא נשאר עם מעבד כזה, אני מניח שאם הייתי מפעיל PRIME הייתי מגיע לאיזור ה 90 מעלות בסטוק.

וכמובן כל זה עם קירור של . למרוח משחה מחדש - לא עזר. אגב - זה לא משנה שזה תקין, זה אומר שעם קירור של בסטוק - אלוהים יודע לאן הייתי מגיע

עם בדיקות מאמץ.

2. כל רזולוציה שהיא מעבר ל FHD והמטרה היא גיימינג, אני הייתי קונה 1600\1600X - כי 99 אחוז מהעומס הוא על ה GPU. ככה שזה לא משנה.

3. עם יש שימוש בתכונות שנותן ה 1700\1800, כלומר עבודה מרובה באפליקציות שמנצלות את היכולות של המעבדים האלה - אז אין למה לחשוב בכלל על לקחת .

נכון להיום משושי ליבות ומעלה מבחינת מחיר\ביצועים - עם היד העליונה. אני לא רואה סיבה לקחת לגיימינג ( במידה ובחרת ) מעבד שונה מ 1600 או 1600X.

4. בגלל חוסר הסבלנות שלי והבעייתיות בלקבל דרך העבודה, אני פשוט לא יכול - אז החלפתי מ 7700K ל 7700. בגדול מבחינת פריימים, בדיקות מהירות שעשיתי

הוא זהה בביצועים +- ל 6700K. מה שכן הוא עובד על טמפרטורות נורמליות, אני מגרד את ה 60 במשחקים מודרניים כבדים אחרי שעות במשחק, והטמפרטורות סבירות לחלוטין.

מי שלא מתכנן OC ורוצה גיימינג ב FHD - אני ממליץ נכון להיום על 7700 או 6700K במידה ועוברים ממחשב מיושן. לא ממליץ על 7700K בשביל הפרש פריימים זניח ולקבל מעבד

בעייתי. מי שלא מפריע לו הטמפרטורות הגבוהות, שיתעלם. קשה לי להמליץ עכשיו ברגע זה על ל FHD כי יש משחקים שרואים הבדל פריימים משמעותי בין i7 מודרני לבין

הרייזנים, מה גם - אני כרגע עובד על קיט זכרונות של 2400, עם אינטל אין יותר מידי הבדל. עם ה בכדי לקבל תוספת לגיימינג יש צורך לקחת של 3200 בערך, פחות מזה - חבל.

* הולכת לשחרר עוד חודשיים +- ריפרש לשני מעבדי ה K שלהם מהדור האחרון, ולפי מה שאני רואה זה תדרים גבוהים יותר במקצת ו TDP גבוה יותר.

http://www.guru3d.com/news-story/intel-reacts-to-ryzen-with-new-kaby-lake-core-i5-7640k-and-i7-7740k-processors,7.html

מסקנה אישית שלי - שההתעסקות עם OC לגיימינג, היא מיותרת בשנתיים הראשונות. ישנים ( כמו i5 2500K ) אפשרי אחרי שנתיים-שלוש מיום השימוש להחליף משחה, לתת

ניקיון יסודי לקירור - ולהתחיל עם OC. כל המעבדים שלי עברו OC במשך השנים, ואני רואה יותר ויותר גם ב FHD שאני מתחיל לשים הגדרות קיצוניות העומס על ה GPU

עולה במקצת, לעומת ה CPU שנשאר זהה או אפילו נוטה למטה בחלק מהמצבים. זה מגניב לדעת. אני מסתכל על הפריימים שלי במצב של היום לעומת ה i7 6700K שהמהרתי

בצורה מתונה ל 4.6Ghz ופשוט יש הבדל כ"כ זניח במשחקים שאני משחק.. בכל מקרה, יש כאן דיעות אישיות שלי לגבי דברים ככה שלא חייבים להסכים. OC זה התעסקות, זה בלאי מסוים,

וזה גם כיף. כרגע - מאוד מרוצה מ 7700. פעם ראשונה שיש לי מעבד שהוא לא K ואין לי בעיה עם זה.

קשה לי להמליץ על RYZEN לגיימינג נטו, אלא אם כן זה מעל FHD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של urib

יש לי בעבודה בעיה יותר קשה מגיימינג...

מעבדי אינטל אין להם תחרות בפוטושופ כרגע. אבל... מעבדי RYZEN הם "גן עדן" לתלתיסטים שמתעסקים ב-3D.

נו... מה עושים? :s07:

מחכים לדור הבא, ככל הנראה מעבדי i7 הבאים יהיו בעלי 6\8 ליבות (יש מבחן ביצועים של מעבד עם 6 ליבות ללא ht), וככל הנראה גם הדור הבא של רייזן יציג שיפור לא קטן בביצועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...