צוואר בקבוק לכרטיס 1080TI (לאחר רכישה) - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צוואר בקבוק לכרטיס 1080TI (לאחר רכישה)

soft40

Recommended Posts

היי

לאחרונה רכשתי מחשב משומש והחלפתי לו את כרטיס המסך , המפרט :

(I5 6600 (NON K

GIGABYTE b150m-d3h-cf

4X4 1600MHZ

MSI 1080TI GAMMING X

CORSAIR 750W

CORSAIR H105 

SSD 500GB

NZXT S340

SAMSUNG 55 INC  4K  HDR TV

WIN 10 64BIT

המחשב עובד בטמפרטורות נמוכות , המעבד אף פעם לא מגיע ל 40 מעלות , הכרטיס מקסימום 72.

סה"כ אני ממש מרוצה , קפיצה גדולה מ 1070 כמעט כל המשחקים רצים מעל ל 60 FPS ב עם הכל על מקסימום ללא MSAA .

ניסיתי כמה משחקים כגון 5, GEARS OF WAR 4 , BF1, FORZA HORIZON3 , TF2 ללא כל בעיה

אני מריץ את המשחקים עם AFTERBURNER והניצולת מקסימלית(99%), בכרטיס ועד 85% במעבד.

בGTA שמתי לב שהמעבד מגיע ל 100% והכרטיס ל 90-97%  וישנו לעיתים "גימגום" קל.

לשאלתי , האם המעבד מגביל את הכרטיס ?

האם שווה לשדרג ל I7 7700K ,בהתחשב שמדובר במשחק אחד (עד כה) ומה זה ייתן ?

תודה לעונים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובה ,

השאלה האם ה 100% שאני רואה בניצולת CPU אומר במשחק הספציפי הזה ישנו צוואר בקבוק ?

והיכן שהניצולת  CPU נמוכה יותר (30-87%), אז מה "שמגביל" זה הכרטיס מסך ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב תודה ,

בגדול אני מבין שהחלפת מעבד לא תשיג תוצאות שמצדיקות החלפה גם אם כסף זו לא הבעיה.

כנראה במשחקים שניצולת המעבד היא עד 90% (נניח), I7 7700K לא ייתן יתרון משמעותי על I5 6600 !?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של soft40

כנראה במשחקים שניצולת המעבד היא עד 90% (נניח), i7 7700K לא ייתן יתרון משמעותי על I5 6600 !?

לא ייתן יתרון בערך בכלל (אם הניצולת נשארת כזאת למשך כל הזמן בלי קפיצות). אין סיבה להחליף מעבד לדעתי וזה סתם חבל על הכסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל מעבד וזיכרון כזה יותר מתאים GTX 1080 ואפילו לכיוון ה1070..

לפי מה שאני רואה יש לך מעולה שבכלל לא מנוצל וOVERKILL לגמרי בשביל המעבד הזה

אם יש לך כסף מציע לשדרג לZ270 ולמעבד 7700K ויחד איתו תצטרך גם של DDR4

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוקר טוב ,

הבעיה היא לא מה לקנות , אלא האם מעבד + ולוח (כפי שפרטת) , ישפיעו בצורה כזאת שיהיו שווים את ה 3200 שקלים

אם במקום 70 FPS אראה 77 לדעתי ממש לא שווה !

אם זה יהיה מהפכני נגיד במקום 70 אקבל 90 אז אולי....

עדיין מדובר על מסך 60HRZ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשום אופן לא שווה שדרוג.

כן, יש לא מעט משחקים שלא תקבל FPS של 7700K אבל באף משחק זה לא יהיה מהותי כי זה תמיד יהיה מעל 60FPS (אם זה פחות זה בגלל הGPU ב4K נניח).

בנוסף, מזדקנים משמעותית מהר יותר ממעבדים, משמע שילוב כרטיס-מעבד שמוגבל מעבד היום בעוד שנתיים פתאום תראה שהוא יהיה מוגבל כרטיס מסך (כי משנה לשנה במשחקים העומס על הGPU גדל ביחס מהיר יותר מהעומס על הCPU)

חפש ביקורות ותראה איך 2600 ואפילו 2500K מסתדרים יפה מאוד אפילו עם כרטיסים שיוצאים היום כולל אפילו 1080/TI שחזקים בערך פי 6 ממה שהיה בשוק בזמן יציאתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמור את הכסף הזה לעתיד. כיום משחקים לא מנצלים יותר מ4 ליבות וזאת אחת הסיבות שזה מיותר. אם ובעוד כמה שנים נראה שמשחקים במגמת עלייה של ניצול ליבות, אולי יהיה על מה לדבר, ואז כבר אולי תחליף את הלוח עם הזיכרונות. גם מבחינת הזיכרונות כרגע מDDR3 לDDR4 זה לא שדרוג משמעותי בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...