לשכוח ממס הרכישה: בשורה גדולה לחובבי הגאדג׳טים - עמוד 2 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לשכוח ממס הרכישה: בשורה גדולה לחובבי הגאדג׳טים

yonatan.mendelson

Recommended Posts

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
אורח Dani Simonov

לא נכון..הייתה לי את התקלה של הboot loop בlg g4..הלכתי והחליפו לי תוך שעה בנקודת שירות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח בוריס קוטלר

Eli Cohen-Nehemia מה הבעיה פה? בחנויות טובות אתה יכול לשלם את המעמ מראש בעת היבוא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח בוריס קוטלר

Dani Simonov תוכל תמיד לחלק את העסקה לתשלומים בדיעבד. נסה עסקת ישראקרדיט או קרדיט בתשלומים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משרד האוצר חושב עקום, במקום להוריד מס וכך לעודד רכישה מהארץ, הוא מוריד מס על יבוא אישי, דבר אשר מעודד העברת כסף מישראל לסין. הדבר אמור להיות הפוך, לעודד את הכסף של הישראלים להישאר בארץ תוך פרנוס חנויות ויצרנים ישראלים... מה משרד האוצר מנסה לעשות? לחזק את הכלכלה הסינית או הישראלית? ואגב, לא ניתן להבין מהכתבה שהורדת המס תחול גם על יבואנים עסקיים, ואם כך הדבר, הרי שזה גרוע הרבה יותר, כי הדרבון לפרנס את הסינים יהיה כפול. כלל בכלכלה הוא לייצר מקומות תעסוקה וצעדים שכאלה בטח שלא יגרמו לחברות בארץ לגדול...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

omrij, למה זה ברור, איפה זה מופיע בכתבה כל כך בבירור? רוב הכתבה מתייחסת לרכישה מחנויות מקוונות מחוץ לגבולי המדינה, זאת אומרת שזה סוג של יבוא אישי. יבואנים עסקיים לא מייבאים ברכישה מחנות מקוונת אלה ממכולות דרך הים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקטע זה מה יהיה אם הs8 שההשקה שלו זה בעוד שבוע.. ניראה לי שהם חיבים להוריד כבר את ה15% כי אם הם לא עושים את זה אז אף אחד לא דפוק ויקנה את זה כבר בהשקה שאחרי שבועיים המחיר ירד באיזה 700 שקל....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

omrij,

למה זה ברור, איפה זה מופיע בכתבה כל כך בבירור?

רוב הכתבה מתייחסת לרכישה מחנויות מקוונות מחוץ לגבולי המדינה, זאת אומרת שזה סוג של יבוא אישי.

יבואנים עסקיים לא מייבאים ברכישה מחנות מקוונת אלה ממכולות דרך הים.

כי ככה עובד המס בישראל.

אותו שיעור מס לפרטיים ויבואנים.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השוק כבר מוכיח שהוא עירני. עד כה קניתי טלפונים בהונג קונג והנה לפני כמה שבועות מצאתי יבואנים מקבילים (לא הרשמיים) שמוכרים זול משמעותית בישראל עם חשבונית כולל מעמ בהפרש של 100 שקל מעל המחיר בהונג קונג. בפער כזה אעדיף לקנות בישראל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...