אוברקלוקינג=כן? לא? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אוברקלוקינג=כן? לא?

jioht games

Recommended Posts

לי אין מספיק ידע במחשבים כדי לדעת כול מיני דברים מי שיכול שיכתוב בתגובות מה כדי להחליף במחשב שהיה יותר זול

או עם כדי לבנות ולעשות בשביל המחשב שאני יבנה או עם כדי בכלל לעשות את זה:)

אני מוכן להוסיף על המחשב עצמו 1000 שח 

ובשביל האוברקלוקינג עוד 2000 שח

לי נראה שכדי כבר לקנות\לבנות מחשב יותר טוב

מצורף המפרט של המחשב שלי

Screenshot_2017-04-13-17-38-31.thumb.png.cecc646608a8db2d39983c4f9257a1ba.png

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה מחפש? לבצע כדי לשפר ביצועים או סתם בשביל הכיף? 

אם זאת האפשרות הראשונה, תוותר על זה כי בשביל לבצע צריך להשקיע כסף, ואתה בהחלט לא תקבל תמורה מלאה לכסף שאתה משקיע (מבחינת תוספת הביצועים).

עדיף לקנות כרטיס High End טוב ולהשקיע במעבד חזק יותר כמו i5, וכמובן לדאוג לספק מתאים. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דיי מסכים עם מה שNAND כתב, אם זה בשביל ביצועים - עדיף כבר להשקיע בחלקים יותר טובים כמו מעבד / יותר טוב / כרטיס מסך. בעיקר כרטיס מסך - כי זה מה שייתן לך את מירב הביצועים בגיימינג.

אם אתה מתכוון לקנות כרטיס מסך חזק (שבוא נגיד משהו כמו GTX 1060 או יותר) , ממליץ לקנות מעבד I5 (של אינטל) לפחות כדי שלא יהיה צוואר בקבוק בין המעבד לכרטיס מסך ותקבל את מירב הביצועים בגיימינג. (אם זה בכלל הייעוד שלך).

אם הייעוד שלך הוא יותר עריכת סרטים או משהו בסגנון שדורש הרבה מהמעבד ולא בגיימינג - עדיף לך כבר ללכת על המעבדים החדשים של , יחסית זולים וייתנו לך תמורה מצויינת. בכל מקרה - לגיימינג עדיין עדיף יותר אינטל (לפחות ממה שנראה ממבחני ביצועים) . המעבדים של יהיו קרובים מבחינת ביצועים בגיימינג ככה שאולי אם אתה רוצה גם וגם - הבחירה העדיפה לך. 

בהצלחה. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח התרד המטרה בOC בימי עבר הייתה בעיקר להגיע לביצועים גבוהים על גבי פלטפורמות נמוכות בינונית, וכמובן שגם תחביב.

היום המצב שונה, לא שווה לך להשקיע בקירור 100-200 שקל, אם המעבד שלך מלחתחילה "חלש" שכן אתה לא תוציא ממנו הרבה, ולכן את הכסף הזה עדיף לנתב לטובת הרכיבים עצמם ולא לטובת המטרה של הOC.

לגבי מפרט, אתה יכול להתייעץ בפורום המתאים לזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...