קנייה קבוצתית גלקסי S8 ו-S8+ - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קנייה קבוצתית גלקסי S8 ו-S8+

Motix

Recommended Posts

אני אשמח להשתתף בקנייה של הS8 (הרגיל לא +)
אבל אני עדיין רוצה לדעת אם יש הבדל בינו לבין הדגם Snapdragon

עדיין יכול להיות שהמעבד העוצמתי שלהם יתעלה על היכולות של האקסינוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של yarin153

אני אשמח להשתתף בקנייה של הS8 (הרגיל לא +)
אבל אני עדיין רוצה לדעת אם יש הבדל בינו לבין הדגם Snapdragon

עדיין יכול להיות שהמעבד העוצמתי שלהם יתעלה על היכולות של האקסינוס.

ליכולות חשיבות נמוכה במכשירים האלה. מה שמשתמשים צריכים זה את האקסינוס, כי זה המעבד שהמכשיר יותאם לו. יעילות סדרת S7 עם סנאפדרגון היא פושעת ביחס לאקסינוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היעילות של המעבד החדש של לא צריכה להיות משמעותית יותר ?

המעבד גרפי שלו חזק מאוד.

ולא מצאתי עדיין השוואה בין ההטענה של לבין הQUICK CHARGE 4 שטוען לשיפור של איזה 20 אחוז מהQC3

בשאר הנתונים כבר ראיתי את ההשוואות ואני די רגוע לגביהם.

אגב לגבי רכישה קבוצתית . התכנון היה לקנות בארץ?

כי עם ביטול המכס הקרוב אנחנו נוכל לקנות מחו"ל בזול יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב, אין פה קשר לקטנות שבין אקסינוס לסנאפדרגון החדשים. הקטנות האלה הולכות להתגמד כשתוכנתית ההתאמה של לחומרה של היא זבל מוחלט. משתמשי S7 בעלי מעבדי סנאפדרגון הם אזרחים סוג ב' למרות שהשבב שלהם לא נופל מהאקסינוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קוד סגור מקורי עדיף על קוד פתוח לא מקורי במכשירים האלה. כמות התקלות, חוסר התאימויות וכו עם החומרה המיוחדת לא שוות את זה. שאל את אלה שהתעסקו עם דורות קודמים. זה לא שהרום הרשמי לא התקדם משמעותית מאז הזבל שהיה לפני כמה שנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפחות הם יכולים להתקין רומים מקוסטמים ביתר קלות כשהמכשיר שלהם מתיישן בניגוד לאקסינוס עם הקוד הסגור

תכנס לפורום של s7 בxda

יש המון רומים לגירסת אקסינוס (כולל lineage ושות' רשמי)

כמה רומים יש לגרסת סנפדרגון?

אפס, עגול.

הבוטלודר בגירסאות האלו נעול...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של omrij

תכנס לפורום של גלקסי s7 בxda

יש המון רומים לגירסת אקסינוס (כולל lineage ושות' רשמי)

כמה רומים יש לגרסת סנפדרגון?

אפס, עגול.

הבוטלודר בגירסאות האלו נעול...

אז התחילו לשחרר את הקודים של המעבדים שלהם?

זה נראה לי מאוד לא סביר. וגם אם מה שאתה אומר נכון (הרי גם לI9300 יש 7.1.2 אחרי שעשו הנדסה אחורה לקוד של המעבד) מי אומר שהרומים עובדים טוב? ללא קודים מסמסונג הרומים הללו לעולם לא יהיו טובים כמו המקוריים.

בנוגע לבוטלודר - בדיוק כמו הסיפור בG6 והV20 אני מניח (הדגמים שנמכרים בארץ לפחות). פשוט עצוב.

המבחן האמיתי בכל מקרה יהיה בעוד שנתיים כאשר כבר הפסיקה לשחרר עדכונים, אך מערכות הפעלה חדשות ימשיכו לבוא.

בנוגע לtouchwiz - אני באמת לא מכיר את הגרסאות האחרונות שלו. אני הרי מוגבל עד לוליפופ בגלקסי 4. עם זאת - אחרי כל עדכון שיצא הטלפון הפך לאיטי יותר, ועד לא שמיש (בניגוד לגרסאות הסטוק הנקיות)

קשה לי להאמין שהמצב ישתנה. הרי זה אינטרס של החברה שנחליף טלפון כל שנתיים כשהוא הופך לאיטי. זה למה האופציה להתקין רומים אחרים היא כלכך חזקה, ובניגוד לרצון החברות הגדולות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם לא שיחררו את הקוד, אבל זה לא מונע מכל הרומים הגדולים לייצר רום רשמי

https://forum.xda-developers.com/galaxy-s7/development

לא ניסיתי, אבל קראתי ומסתבר שעובד טוב, מלבד המצלמה שנופלת באיכות עם רום שלא מבוסס tw

ובינתיים בעולם הsnapdragon...

https://forum.xda-developers.com/galaxy-s7/samsung-galaxy-s7-roms-kernels-recoveries--other-development-snapdragon

והנה השוואה בין ה835 ל8895

http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s8_exynos_8895_vs_snapdragon_835_benchmark_comparison-news-24606.php

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שזה הוגן.

לפי מה שהבנתי הם שחררו ממש את המינימום הנדרש על ידי GPL (כלומר - עדיין צריך לבצע השלמות)

גם בHTC 10 הבנתי שהמצלמה לא מתקרבת לרמה של הרום המקורי, ובתכלס אני חושב שזה ככה בכל רום מקוסטם - כי גם מדובר בקודים למצלמה שלא משוחררים וצריך להתבסס על קודים אוניברסליים.

(אגב יש שיפור תמונה משמעותי ברום של הS7 עם Footej Camera)

לא יודע

יש לי קצת אנטי מסמסונג - בעיקר בגלל העובדה שהS4 לא קיבל את המרשמלו (למרות שהוא היה כתוב בהתחלה במכשירים שעתידים לקבלו), אבל בעיקר לאחר שראיתי איך הטלפון פשוט מפסיק לתפקד תחת הרום שלהם, ומכריח אותי לרכוש טלפון חדש - ואי שחרור הקודים למעבדי האקסינוס לא סייע בכך.

בנוגע אלי - הS7 הוא לא הכוס קפה שלי (לא תומך ביציאת מUSB, ובעל איכות אודיו זוועתית)

הS8 קצת שיפר מבחינת אודיו, והבנתי שיש לו מעמד שמאפשר לחברו לטלויזיה, אבל לא מדובר בפתרונות מושלמים (האודיו עדיין לא מתקרב לרמות של , 3T או V20, ואין הרבה מידע על הdocx)

נו טוב. אני שמח שהS7 בארץ כן מקבל תמיכה מXDA - כך אוכל לרכוש אותו לאמי בראש שקט :) מה יהיה עם הS8? אני לא יודע (מבחינת רומים)

אחזור ואומר - אני לא מאמין שהS7/S8/S9 יתפקדו טוב אחרי 3 שנים. אני חושב שהם יתקעו במשימות הכי פשוטות (גלישה בזמן שאתה מאזין למוסיקה לדוגמא - משהו שנתקע באופן קבוע בS4 ברום סטוק). כך החברות עושות עם כל מכשיר כדי שנמשיך לרכוש עוד מכשירים חדשים. תמיכה על ידי הקהילה זה דבר הכרחי למכשיר שיחזיק זמן רב יותר.

לצערי - אם המערכת לא תהרוג אותו, הסוללה שלא נשלפת תהרוג אותו :(

מזל שאני יודע לפתוח ולתקן מכשירים סלולריים. אבל הHTC10?! :badhairday: סיוט של דבר.

הייתי לוקח את הG5 - יש לו הכל כולל סוללה נשלפת וקהילה (אם אתה מוסיף את מודל הסאונד), אבל יש לו גם בעיית במודל החומרתי עצמו שמתרחשת אחרי חצי שנה בערך, ולכן אני נמנע ממנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של אור כהן

(גלישה בזמן שאתה מאזין למוסיקה לדוגמא - משהו שנתקע באופן קבוע בS4 ברום סטוק)

מה שאתה חווה זה מה ששוק המחשבים האישיים חווה בתקופת הפנטיום 4. שימוש בסמארטפון בן שנתיים (S6) לצרכי זה כמו שימוש במחשב מבוסס אייבי ברידג' לצרכי . זה מעט ישן, זה רחוק מחלש, זה חזק משמעותית מפיסת האשפה שיש ב-S4

אנחנו הרבה, הרבה, יותר מדי מעבר לדרישות החומרה לרוב הפעולות כיום. עוצמת המעבד של S8 החדש יכולה להחתך בחצי, ועדיין אפשר לשווק אותה כמכשיר תת-דגל ב-1500+ שקל לשנתיים+ של תפקוד שוטף

אגב לגבי הביקורת ב-GSMARENA, עשו זאת לחלוטין. חיזוק העוצמה הגרפית בשבב שלהם חותמת את המושלמות שבבחירת אקסינוס היום לשימוש בגלקסי, משהו שהיה מעט לוקה ב-S7E.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של djelectric

אנחנו הרבה, הרבה, יותר מדי מעבר לדרישות החומרה לרוב הפעולות כיום. עוצמת המעבד של S8 החדש יכולה להחתך בחצי, ועדיין אפשר לשווק אותה כמכשיר תת-דגל ב-1500+ שקל לשנתיים+ של תפקוד שוטף

אם מה שאתה אומר נכון - אז למה שאנשים ירכשו מכשירים חדשים כל 2-3 שנים? לא שמעתי עוד על אנשים שאוהבים סתם להוציא כסף.

if it works - dont buy new

עכשיו - אני יודע שיש את רודפי הטכנולוגיה, או רודפי הסטאטוס... אבל מה עם הציבור הפשוט?

רבאק, אם אמא שלי יכולה להישאר עד עכשיו עם הגלקסי 3 (לא בהנאה כמובן, רק עכשיו התקנתי רום מקוסטם)- למה שסמסונג ירו לעצמם ברגל וישיקו מכשיר שיכול להחזיק שנים? איפה הקאטצ'?

זה למה אני לא מאמין לתחזית הוורודה שאתה מתאר. זה לא שאני לא רוצה להאמין, אלא שלאחר הכוויה הראשונית, יהיה קשה לשכנע אותי שהמצב ישתנה. מדובר בהתנהלות כלכלית לא נכונה של אם כך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...