לקנות Xiaomi או להמנע מהם? - עמוד 3 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לקנות Xiaomi או להמנע מהם?

radar

Recommended Posts

• תגובות 119
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של radar

הממ

אז אצל איזה יצרנים לדעתך המצלמה טובה?

אתה לא מצפה לרכוש מכשירים ב500-800 ש"ח לדגמי הביניים או 1000+ לדגמי פרמיום וגם לקבל את המצלמה הכי הכי, זה מה יש, זה בא עם מחיר... לכן הסמסונגים ודומיהם פשוט יקרים פי כמה, אני אישית לא אשקיע כול כך הרבה בטלפון בשביל , רוצה טובה? קנה .... ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של MrHicUp

אתה לא מצפה לרכוש מכשירים ב500-800 ש"ח לדגמי הביניים או 1000+ לדגמי פרמיום וגם לקבל את המצלמה הכי הכי, זה מה יש, זה בא עם מחיר... לכן הסמסונגים ודומיהם פשוט יקרים פי כמה

תרשה לי להיות "חצוף" כלפי ,

ולהגיד שאני דווקא כן מצפה למצלמה איכותית, גם מטלפון שלא עולה מחיר הזוי כמו המחירים של .

מחירי החיישנים היום הם ברצפה ממש, וזה בגלל שסמארטפונים זה דבר שנמכר כבר יותר מ-10 שנים, בקנה מידה עולמי, מה שאיפשר ליצרני הרכיבים לשפר אותם עוד ועוד, ולהוזיל את המחיר שלהם.

אין צורך היום לשלם 3000שח על מכשיר של חברה חזירה, בשביל לקבל מוצר טוב.

כנ"ל לגבי .

אגב, חוץ מרכיב המצלמה עצמו, זה בעיקר תלוי גם בדרייבר ובתוכנה שמאחורי זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין גדול בזה אבל כן יודע שלא מספיק להתהדר במצלמה של כי צריך עוד דברים מסביב כדי להביא את האיכות שלה לידי ביטוי וכאן שיומי חסכו עד היום...

אני כן חושב שבדגמי Mi5 וה Mi5s המצלמה טובה מאוד, אולי לא מקום ראשון בקרב מצלמות אך בהחלט טובה וזה די והותר בטלפון סלולרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של radar

אני בחיים לא שמתי מגן :(

רק פרסים שמים, נראה לי

אני יכול להבטיח לך שאני לא פרסי

אני רבע פולני, רבע רוסי וחצי רומני - אבל לא פרסי

ובכל זאת - אני שם מגן.

כמה זה עולה? 2 דולר למגן TPU זול? 35 דולר למגן איכותי מחברה מוכרת? כל אחד מאלה יענה על הדרישה כ"מגן לטלפון"

אם תרצה אוכל אפילו להמליץ לך על מגן עבור הטלפון אותו אתה מתכנן לרכוש.

אני מבין מצד שני את הטענה למה לא לשים מגן - כי רוצים שהמכשיר ישמור על יופיו המקורי, ומימדיו המקוריים. עם זאת - מגן לא מוסיף כלכך הרבה למימדים - ואם רוצים להתפאר מיופיו הפנימי של המכשיר - ניתן לקנות אחד שקוף.

המגן יסייע כאשר המכשיר יצנח ארצה - ואז ה"פרסי" הציל את המכשיר שלו מתיקון מסך/גב אחורי

אתה כן תאבד את מגע הזכוכית/מתכת - אבל בתמורה לכך יגדלו סיכויי ההישרדות של הטלפון מפני פגיעה/שריטות.

אותו דיון גם מקיים בנושא מגן מסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכלס אני מבין את מה שאתה אומר

אבל ממש פאדיחה להסתובב עם מגן

זה להראות כמו ילדה בכיתה ב..

או לחילופין כמו גרושה שכל היום גולשת בפייסבוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור אחד שיש לו מספר חודשים "שו" שיואמי נוט 3 - לא משנה כרגע גירסה ( גם ככה זה סיני ..) 

ובוא תקרא תכלס ..

יתרונות מהצד שאני רואה במכשיר :

* בטריה - פצצה !! מחזיק יופי טופי יום שלם ואף יותר ( הכל תלוי בהתעסקות שלך במכשיר ) אבל בהחלט תמורה טובה !

* מסך טוב , טאצ מצויין 

* ספיקר חזק וטוב ( אומנם בגב המכשיר ) אם יש משהו שיחסום אותו מן הסתם לא תשמע .. 

* מכשיר שספג די מכות בנפילות - ללא מגן מסך וללא מגן מכשיר , שרד לא רע בכלל , קצת שיפשופים קצת התעקמויות וקצת כמה סדקי מסך שלא נראים - עדיין עובד מצויין בלי בעיות 

* ...

חסרונות :

* * * !! פשוט זוועה !!! 

אין לי משהו אחר טוב להגיד עליה , מצלמה של 4 פי אלף טובה יותר 

* לא משנה איך תסתכל על זה , לא ווידאו ולא סטילס , לא זום פה ולא זום שם , תמונות יוצאות נוראיות , חוסר מיקוד חוסר פוקוס חוסר מה שאתה רק רוצה פשוט הזוי .. - אפשר להבין שמכשיר של 1000 שקלות אבל נו באמת למה לא שמו טובה יותר ?!?! אני לא מבין מה הדפקט הזה , אפילו השיואמי רדמי נוט 4 יותר עלוב ממנו ..  שלא נדבר על אותם נתונים ( או גרועים יותר ) 

....יכלו עוד טיפה של ממש להשקיע במצלמה ואז המכשיר היה באמת שווה את הכסף 

אה כן .. ועוד דבר , יש באג נחמד מאוד יצא לי להתקל בו - כשאתה מצלם סרטון כלשהו יוצא מצב שהסאונד מאחר בקצב הנגינה של הסרטון ובכך כשאתה שולח את הסרטון לווצאפ או לאנשהו יש אחלה דילאי ... זה פשוט מחסל את כל ההנאה ...

שוב אין מה לצפות יותר מידי ממכשיר בסכום הזה , אבל חבל שהרסו לעצמם את השם למרות הכל , מקווה שבעתיד ילמדו את הלקח 

באותו הסכום פחות או יותר אפשר להשיג  ( או מי זו ? :ph34r: ) שהמצלמה שם עדיפה בכמה רמות מעל השיט הזה ב "שו" 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של אור כהן

אני רבע פולני, רבע רוסי וחצי רומני

אור, אני לא יודע איך לבשר לך, אבל ככה יוצאים פרסים :D  זה כמו שמערבבים צבעים ויוצא צבע אחר חחח. זה ידוע שפרס היא קונספירציה של רוסיה רומניה ופולין.

לגבי מגן, אני עם הmi5 שלי מסתובב עם כיסוי שקוף מפלסטיק דקיק כבר כמעט כשנה בשימוש אינטנסיבי כולל כמה נפילות ומגן מסך זכוכית. בינתיים אין על המכשיר שריטה, כנ"ל היה עם המייזו mx4, ששרד הרבה הרבה יותר .

אין מה לעשות, יופי לפעמים בא במחיר של שבירות, בכל זאת לmi 5 יש גב מזכוכית (gorilla glass).

איך שאני רואה את זה? זה או mi5, או דגם באותו חתך מחיר של (אך עם ביצועים טיפה נמוכים יותר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...