לקנות Xiaomi או להמנע מהם? - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לקנות Xiaomi או להמנע מהם?

radar

Recommended Posts

לגבי הרום - גם אני. אבל דווקא בגלל ה-MIUI התפרסמה, ולא בגלל הסמארטפונים שלה. כל חברה רוצה "לייחד" את הליין שלה, ככה שהמשתמשים יתרגלו לשימוש במכשירים שלה כך שיהיה יותר קשה להם לעבור לחברה אחרת. זו כמובן לא הסיבה הרשמית.

יש קבוצה בפייסבוק בשם "xiaomi israel - ישראל" בפייסבוק - אחלה חבר'ה ויש שם בין היתר גם מדריכים מפורטים של צריבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 119
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תודה רבה

דרך אגב, האם את הרום הגלובלי מורידים מהאתר הרשמי של Xiaomi?

(אני מאד מקווה שזה מגיע מהם, ולא מאיזה מקור עלום שמי יודע מה הוא הכניס לזה...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי המכשיר שאתה מעדיף.

חבר שלי קנה מכשיר דומה (note 4) בארץ מgo mobile באילת אם אינני טועה.

גם הוא שדרג מmeizu mx4.

אם המכשיר שבחרת והnote דומים בעניין המצלמה, אני חייב לציין שהוא לא כ"כ מרוצה. צריך לבדוק את העניין הזה.

הוא טוען שהתמונות יוצאות פחות טובות מבmeizu. (אולי זה פסיכולוגי? כי הוא ציפה לשיפור?)

הוא כן מאוד מרוצה מכל השאר, אז הוא לא מאוכזב בסה"כ כי הוא שילם די מעט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם אכן דומים מבחינת המצלמה :(

אם מחפשים טלפון עם "טובה" ואפשרות להתקין רומים (קהילה בXDA וbootloader פתוח) אז רק הMI5

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=921909

ההפרש בין חו"ל לארץ לא מצדיק רכישה בחו"ל לטעמי - רק לוודא שאתה מסתובב עם קייס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המצלמה בmi5 הפתיעה אותי ממש לטובה.

התמונות יוצאות ממש טובות וברורות, והפוקוס מהיר כמו טיל! לוקח למצלמה להתפקס ממש שבריר שנייה כמעט בכל מצב.

אני באמת לא חושב שיש משהו יותר טוב ב1200 שקל מהmi5 בארץ.

רק יש לקחת בחשבון משהו קטן ומטעה ששכחתי לציינו. בmi5 הרגיל מדובר בגרסת מעבד קצת מוחלשת של 820. 

הביצועים המעולים מתקבלים אודות הבחירה של xiaomi במסך fhd בניגוד למתחרות הגדולות. 

אני מקבל 120K באנטוטו ברום האירופאי הכי עדכני עד לפני כחודשיים. ברום הגלובאלי קיבלתי כ110K.

יש לציין כי המעבד "המלא" נותן תוצאה קצת עדיפה בגלקסי ברזולוציה גבוהה יותר..

אבל בתכלס? , בשבילי זה נורא שולי.. המכשיר חיה רעה. בטח לעומת המייזו שנתן תוצאה של 40K באנטוטו ועדיין סחב כמו שד !  (עבר בירושה לאמא, כמו חדש)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של YairZ

קח את הרנדמי נוט 4x שאם איני טועה עולה באיזור ה-900 ש"ח

אני זוכר שהוא עלה לא מזמן 925ש"ח פה בארץ והוא כבר ירד ל837ש"ח ובאילת כבר 749ש"ח.

אגב חוץ מהXiaomi Redmi Note 4 שיצא ב2016 עם שבב של Helio X20 יש גם את הXiaomi Redmi Note 4 שיצא ב2017 לפני ה4X שהוא גם עם 625 בדיוק אותו השבב שיש ל4X והם אותו המכשיר חוץ מהעניין שיש ל4X תמיכה ביותר תדרים בדור הרביעי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם ה mi5 דומה לקודמו, אז הוא מאוד עדין.

אני קניתי את הרדמי 4 מגיקבינג והוא היה אומר להגיע עם גירסה סינית אבל הגיע עם גירסה גלובאלית.

מבחינתי זה שווה, גיקבינג טובים במתן אחריות.

תכתוב ערך אמיתי על החבילה, שלא תקבל קנס.

והנה אתר שיעזור לך- https://www.glouds.com/kama/

ותראה גם את זה- 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב לציין שעדיין, אינטואיטיבית, אני קצת מודאג מהעובדה שטלפונים של באים עם MIUI,

במקום עם סטוק ..

בטלפון הנוכחי שלי זה פשוט סטוק , בלי כל מיני מעטפות/ממשקים מעל זה.

זה גם הכי טוב כי אז אין עוד צריכת של התוכנות הנוספות שנדרשות לשינוי הממשק..

חבל מאד ש- לא נותנים פשוט רום נקי של סטוק וזהו, למי שמעוניין בכך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואו נשים דברים על דיוקם, רוב הטלפונים של שיומי זולים ונותנים תמורה מעולה למחיר אבל זה במחיר של מצלמות בינוניות מינוס, השינוי לטובה בתחום המצלמה החל בדגם של הMi5 ואף השתפר יותר בדגם של הMi5s.

לי אישית המצלמה היא לא הדבר החשוב בטלפון סלולרי, כול משפחתי עם טלפונים ומכשירים שונים מבית שיומי, אני מכור....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...