זקוק לעזרה לפני רכישה - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זקוק לעזרה לפני רכישה

binyamin8

Recommended Posts

אני לקראת רכישת נוזלי למחשב ורציתי להתייעץ עם חברי הפורום .

השימוש הוא לא על גבי 5-10 שעות ברצף , יותר לכיוון 3 שעות יומיות במצטבר (אבל שילכו ויגדלו)

נמצא בחדר גדול הפונה אל הכביש ולכן רמת האבק בו היא מטורפת ! עד כמה שזה משפיע (אם בכלל)

יש לציין שהמחשב הוא חדש ! 

מעבד I5 6600

לוח אם של גיגבייט B-150M-K

ספק 500W

חשוב שיהיה שקט ! טווח מחירים ... 300-400 אך לא יותר .  

שלא ידרוש שינוי דרסטי ! אלא לקיחה עבור התקנה נטו ! וזהו ..

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מארז זה גם דבר שחשוב להתייחס אליו בקירור מים - בגלל שקירור מים צריך מקום לרדיאטור.

http://ksp.co.il/?uin=30011&select=.1066..1329.

350 ש"ח ונראה דיי טוב מבחינת ביצועים, ייתן לך מס' מעלות פחות מאשר הקירור אוויר הכי טוב של . תבדוק אם זה מתאים למארז שלך לפני שאתה קונה. במידה וכן - תהנה. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח התרד לפני שאתה קופץ לאיזה לקנות (אוויר/נוזלי וכו), הבסיס לקירורים הללו הם כמובן מאווררים, אתה צריך להחליט מה הסף שלי ולאחר מכן להתקדם.

כמובן אין משהו שהוא מושלם, זאת אומרת אם תרצה שקט אז זה מגיע על חשבון ביצועים ולהפך, הכל שאלה של איזון.

אני מציע לך לקרוא קצת ביקורות בחו"ל על הקירורים השונים כולל אוויר, ואז תחליט מה מתאים לך מבחינת רעש וביצועים, כמובן על כל שאלה אנחנו כאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. תודה לשניכם

ב. לדעתכם , האם מומלץ וכדאי לקנות נוזלי ? או שזה מיועד עבור אנשים מסוימים עם צרכי מחשב מסוימים שזקוקים לקירור שכזה ??

האם ה'שקט' המיוחל , לא יבוא בעת הרכישה של נוזלי ?

היום שוחחתי עם אדם שהמליץ לי על כיוון אחר לגמרי , על מארז מסוים של קולר מאסטר בתוספת בדי בדפנות המארז , לטענתו זה גם מונע אבק . ( מציין שאין לי מושג קלוש על מה הוא דיבר) 

אשמח לתשובות כי הרכישה תתבצע ממש ביום-יומיים הקרובים . 

תודה רבה ! 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין סיבה לקפוץ לשום גם לא אוויר אפטרמארט אם אתה לא באמת צריך ומכן הגיעה התשובה שלי.

אם אתה לא מחפש את הביצועים או הטמפ' הכי נמוכות ומה שכן מעניין אותך זה שקט כי אתה תעבוד הרבה ליד המחשב, אז המחשבה שלך צריכה להיות שונה.

תתחיל מבחירת מארז ומערכת בהתאם (יש עם בידוד וכו בדומה למה שהמליצו לך) שמנחיתים את הרעש עוד יותר.

לאחר מכן תבחר לך את הקירור המתאים מבחינת תקציב, יכולת וכמובן הנתון הכי עקרוני שזה שקט.

דוגמא לתטבלה שמרכזת את רוב הקירורים ורמת הרעש שלהם במצבים מסוימים 

http://www.frostytech.com/articleview.cfm?articleid=2794&page=3

ממליץ כמובן לעיין באתר הנ"ל המון ביקורות .

עכשיו להגיד לך כמה שקט זה באמת שקט ? הכל תלוי באוזן שלך, נכון שהגבול "המקובל" עובר באזור ה25+- DBA, אבל בפועל רק האוזן שלך תחליט.

אני ממליץ לך לעבור על דגימות אודיו או אם יוצא לך לשמוע קירור של חבר וכו, ואז להבין את הרמות רעש.

שוב יכול להיות שזה קצת "אובר" בדיקות אז אתה פשוט יכול לקחת את הגבול המסוימם של DBA שאתה רוצה ואיתו לבחור קירור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...