גלאקסי j7 - תמיכה טכנית מובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גלאקסי j7

תומר תומר

Recommended Posts

נירא לי שיש לי תוכנת ריגול במכשיר איך אני בודק אם יש לי ובמידה ויש איך אפשר להסיר אותה ? חשוב לציין שאם יש אז בטח זה משהו רציני כי אין שום סימן או אפליקצייה תודה לעוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של zelig192

אם אתה עדיין לא בטוח בצע FACTORY RESET. תדאג לגבות תמונות ואנשי קשר ולא לבצע שחזור תוכנות

אני בטוח שיש לי אבל לא יודע איזה תוכנה זאת ריסט או צריבת רום חדש יעזרו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של תומר תומר

אני בטוח שיש לי אבל לא יודע איזה תוכנה זאת ריסט או צריבת רום חדש יעזרו ?

כן בצע ריסט, אין צורך לצרוב רום. אם אתה רוצה להיות בטוח לגמרי בצע פורמט וצרוב רום(עשה זאת רק אם אתה יודע לעשות זאת והאחריות נגמרה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של afikr333

כן בצע ריסט, אין צורך לצרוב רום. אם אתה רוצה להיות בטוח לגמרי בצע פורמט וצרוב רום(עשה זאת רק אם אתה יודע לעשות זאת והאחריות נגמרה)

עשיתי ריסט עכשיו אני יצרוב רום אם אני יחשוב שזה ממשיך תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...
ציטוט של afikr333

עשיתי פרמוט וזה לא עזר מה עוד אפשר לעשות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של תומר תומר

אני לא חושד אני בטוח שיש השאלה איך אני מוציא את זה זה התוכנה ספיפופון או משהו כזה עשיתי פרמוט לא עזר יש אפשרות לנקות את זה ?

אפשר לפרמט לגמרי את כל כרטיס הזיכרון(כולל מערכת ההפעלה)(לא שחזור הגדרות), ולהתקין שוב את מערכת ההפעלה(רום).

ניתן להוריד רום מהאתר SAMOBILE, ולהתקין עם ODIN אבל אם אין לך ניסיון עם זה אולי כדאי שתפנה למעבדה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של afikr333

אפשר לפרמט לגמרי את כל כרטיס הזיכרון(כולל מערכת ההפעלה)(לא שחזור הגדרות), ולהתקין שוב את מערכת ההפעלה(רום).

ניתן להוריד רום מהאתר SAMOBILE, ולהתקין עם ODIN אבל אם אין לך ניסיון עם זה אולי כדאי שתפנה למעבדה.

איך עושים את הפרמוט אני יודע להתקין לצרוב רום זה לא בעיה 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...