CPU FAN ERROR מאז עדכון BIOS - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

CPU FAN ERROR מאז עדכון BIOS

AvivSegal

Recommended Posts

מאז העדכון שעשיתי, המערכת מסרבת לעלות ומתקבלת הודעה CPU FAN ERROR

אני כן יכול להיכנס לממשק של ה וראיתי שמבחינת הביוס מהירות סיבוב של 525RPM זו בעיה.

מדובר בקירור יחסית טוב, שכחתי כרגע את השם, הטמפ' בסדר לדעתי כך שהחלטתי להגדיר בביוס IGNORE CPU FAN SPEED,

ועכשיו המערכת עולה והכל בסדר גמור.

לשאלתי: איך אני מגדיר לו שיציג הודעת אזהרה רק מתחת ל 500RPM?

כמובן רעיונות אחרים גם יתקבלו בברכה, ה IGNORE מבחינתי זה זמני, לא?

תודה לעוזרים!

fan1.jpg

fan2.jpg

fan3.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבדקי איזה פרופיל של מאוורר אפשר לבחור חוץ מסטנדרטי, אולי SILENT וכו ואז הוא כן יקבל את ה500 RPM, על כל מקרה אני לא יודע איזה כי לא ציינת אבל אם הRPM תקין אז את יכול פשוט להתעלם או לנסות להחליף פרופיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של taotao

תבדקי איזה פרופיל של מאוורר אפשר לבחור חוץ מסטנדרטי, אולי SILENT וכו ואז הוא כן יקבל את ה500 RPM, על כל מקרה אני לא יודע איזה קירור כי לא ציינת אבל אם הRPM תקין אז את יכול פשוט להתעלם או לנסות להחליף פרופיל.

תחת הפרופיל Silent הוא עדיין מזהיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כתבת אם יש לך מים או אוויר רגיל אז אני אניח שיש לך אוויר. רק שתדע, במקרה של מים - התחברות של המשאבה לCPU FAN יביא לך תמיד ERROR ובגלל זה צריך לעשות IGNORE. זה תקין.

במקרה שזה קירור אוויר - תנסה להחליף אוורר שיתחבר לCPU FAN בלוח האם. אולי הבעיה באוורר. במקרה ולא עוזר - תנסה להחליף פרופיל משקט למשהו יותר גבוה.

אם עדיין לא עוזר - הייתי מציע לנסות לעשות סוג של 'איפוס' ללוח האם, וזה אומר להוציא את הסוללה של לוח האם לרבע שעה, ובזמן הזה גם לנתק את החשמל מספק הכוח. לאחר מכן להחזיר הכל ולבדוק שוב.

במידה ועדיין לא עוזר - לשקול לבדוק איך אפשר להחזיר את גרסאת הביוס הקודמת. אבל זה רק אחרי שבדקת את כל הדברים שכתבתי פה. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...