ההשראה הכי טובה שיש: הכירו את מארז המחשב שיגרום לכם להתאהב - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ההשראה הכי טובה שיש: הכירו את מארז המחשב שיגרום לכם להתאהב

yonatan.mendelson

Recommended Posts

נראה לי התבלבלת. מגולוון זה אומר שזה מכיל המון אבץ! עמודי חשמל עושים מחומר מגולוון.... אבל לא נראה לי שמארזי מחשב. יש חומר PRIMER אחר שמונע קורוזיה, אבל לדעתי לא גילוון _ (אולי במארזים של פעם... ) וגילוון גם שוקל יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת לא מדויק.

פלדה "פשוטה" עוברת גלוון (ציפוי אבץ) כדי לתת לה עמידות בפני חלודה. הציפוי דק עד כדי כמה עשרות מיקרונים בודדות (במקרה הגרוע תלוי בטכניקה) כך שהמון אבץ זה לא, וגם לא משהו שמוסיף משקל משמעותי. הכובד הוא מהפלדה עצמה.

אם עמודי חשמלי עוברים גלוון הרי זה כדי למנוע את השימוש בנירוסטה. אם היו רוצים להדר, יכלו גם לצבוע לאחר מכן בצבע עמיד למים (אפוקסי למשל) .

לגבי זכוכית מגולוונת לצערי אני לא מכיר, אבל זה לא מונע מהמארז להיות מגניב בטירוף :P .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שבוע שעבר נסעתי לאשדוד מכיוון באר שבע. לקראת אשדוד (אולי 8-10קמ לפני), היו שדות ירוקים יפים, ונתיב הנסיעה היה ... הזכיר אירופה. אבל משהו הפריע לי בעין.... היו אלו עמודי החשמל הענקיים. היה עמוד אחד רחוק מאד שצבעו אותו בכחול... ואיכשהו הוא התמזג עם האופק. אבל זה היה רק עמוד אחד שהיה רחוק מאד, חבל שלא צובעים אותם בצע ירקרק או באיזה מט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של 1stcowgirl

נראה לי התבלבלת. מגולוון זה אומר שזה מכיל המון אבץ! עמודי חשמל עושים מחומר מגולוון.... אבל לא נראה לי שמארזי מחשב. יש חומר PRIMER אחר שמונע קורוזיה, אבל לדעתי לא גילוון _ (אולי במארזים של פעם... ) וגילוון גם שוקל יותר.

במקור TEMPERD. תהליך שהופך אותה לחסינה לחום. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Tempered glass זו זכוכית שעוברת מהיר מאוד , ככה שהחלק הפנימי עדיין חם בזמן שהחחק החיצוני התקרר. , הדבר יוצר לחצים (דחיסה בצד החיצוני , מתח בצד הפנימי compression/ tension) . הזכוכית חזקה מאוד , אך מכה בפינה תשחרר את הלחצים ותגרום לזכוכית להישבר להמון חתיכות קטנות 

עריכה- כן , זה לא ההסבר הכי מדויק/מפורט . תקנו אותי אם אני טועה. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Liad344

Tempered glass זו זכוכית שעוברת קירור מהיר מאוד , ככה שהחלק הפנימי עדיין חם בזמן שהחחק החיצוני התקרר. , הדבר יוצר לחצים (דחיסה בצד החיצוני , מתח בצד הפנימי compression/ tension) . הזכוכית חזקה מאוד , אך מכה בפינה תשחרר את הלחצים ותגרום לזכוכית להישבר להמון חתיכות קטנות 

עריכה- כן , זה לא ההסבר הכי מדויק/מפורט . תקנו אותי אם אני טועה. 

הדיון היה איך לתרגם את המילה 'טמפרד'... האמת שבמארזים צריך זכוכית שהיא בעיקר שקופה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...