אוזניות איכותיות לגיימינג - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אוזניות איכותיות לגיימינג

Or ei

Recommended Posts

שלום לכולם, 

אני מחפש שישדרגו את הסיבריה 3 שיש לי עכשיו. 
תקציב יכול להגיע גם ל1300 +- יש אפשרות להזמין מאמאזון UK כמעט הכל אבל אם יש עניין של אחריות אעדיף לשלם טיפה יותר ולקנות בארץ. 
השימושים העיקריים יהיו(לפי תדירות השימוש) :
גיימינג בבית.
סרטים וסדרות.
מוזיקה כשאני במשרד או בטיסות (לעיתים רחוקות) זה למה חשבתי על ANC.

מה חשוב לי באוזניות:
1. Over ear חייב להיות גדול ולכסות את כל האוזן בצורה נוחה.
2.  נוחה לשימוש ארוך - גיימינג לפעמים זה כמה שעות.
3. מיקרופון טוב שיהיה אפשר לדבר במשחקי מולטיפלייר. 
4. ANC לרוב הסביבה שלי בבית שקטה אבל הייתי שמח לבטל רעשי סביבה נוספים. לא חובה אבל יהיה נחמד. 
בנוסף אני אוהב באסים מודגשים במוזיקה. 
לא חשוב אם יהיה , אם אפשר למצוא אוזניה טובה יותר חוטית אז אעדיף. 

הסתכלתי על כמו:
Audio-Technica ATH-MSR7NC
Bose QuietComfort 25
מה שאני לא בטוח לגבי האוזניות האלה זה המיקרופון למשחקים ומי מהן מספק איכות יותר טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@Or ei

בלי קשר לכלום האוזניות שבחרת לא בדיוק "תותחי באס", במיוחד ה-BOSE שמאוד ניטרליות לאורך התדרים

ויש מצב שתחשוב שהן לא מספיק פאנצ'יות וכפיות להאזנה. 

ANC יעיל במצבים של רעשי רקע סטטיים: מטוס, אוטובוס, מזגן רועש, פחות לטובת סינון רעשים רנדומליים

כגון דיבור או מחיאת כף למשל. לכן אין בזה הרבה יתרון בבית, בנוסף לא יודע עד כמה זה כדאי לטובת גיימינג תחרותי.

חשוב שתבין, לגיימינג תחרותי נוסח משחקי FPS מהירים, צריך הפרדה טובה לאורך הספקטרום בשביל

להבין מאיפה מגיע הרעש, כמו כן במה מעט רחבה יותר מה שקיים בעיקר באזניות פתוחות, דבר נוסף שצריך הוא

גבוהים עשירים ומדויקים שמאפשרים לשמוע רחשים זעומים וצעדים קרובים, בנוסף ברגע שיש הרבה רטט ותדרים

נמוכים (באס) יותר מידי שולטים, זה פוגע בתדרי האמצע ופוגע באותו הדיוק המבוקש.

אם אתה נוהג לשמוע הרבה במשרד, או טס הרבה, המלצה החמה שלי היא לפצל את הקניה ולקנות 

אוזניית גיימינג טובה ונוחה, עם מיקרופון מדוייק ונקי מחברה שיודעת דבר או שניים על אזניות:

https://www.massdrop.com/buy/massdrop-x-sennheiser-pc37x-gaming-headset

קח שחשבון שמדובר "בדרופ" במחיר מוזל ולא נשאר לך הרבה זמן לעלות על הטרמפ הזה.

לחלק השני של סרטים\מוזיקה במשרד וכ':

https://www.amazon.co.uk/Sony-MDR-1AS-Prestige-Overhead-Headphones/dp/B00N3WWG36/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1490899388&sr=8-2&keywords=Sony+MDR-1A

מחיר האוזניה הוא 600 שקלים עד הבית. מדובר במחיר מעולה.

אזניות סופר נוחות ומפנקות, אלגנטיות ומרשימות ביותר, יש להן מאוד מהנה ופאנצ'י עם הדגשה על באס, אבל כזה רך ואיכותי.

זו אוזניה שמספקת חווית חלקלקה ונעימה, ועובדת מעולה מכל מכשיר, ומכל מקור כגון יו-טיוב וכ'.

לא מדובר באוזניה עם ביטול רעשים אקטיבי, אבל היא אטומה למדי ומספקת אטימה טובה מאוד מהסביבה, ודליפת מאוד מינימלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על ההמלצה!

מקבל את הרעיון של להפריד בין התחומים. 

חשבתי אולי על הLogitech G933 לגיימנג , אך לא יודע איך הם מבחינת האיכות, האם היא ברמה טובה או זהה למה שמציעים במאס דרופ? 
המחיר הוא די דומה בהזמנה מאמאזון UK. 

לגבי הסוני MDR-1A אקבל את ההמצלה שלך ואזמין אותם, נשמע שזה מה שאני מחפש מבחינת

תודה רבה על התגובה המושקעת :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@Roy.T
בדקתי עוד קצת ונראה ש HyperX Cloud II  מאוד מומלצות כאוזניות גיימינג מתחת ל100 דולר במקום הלוגיטק שחשבתי עליהם בהתחלה. 

בנוסף ראיתי מדיון אחר המלצה שחיזקת על Philips SHP9500 + V-MODA BoomPro Gamin mic זה נשמע כמו הצעה מאוד מעניינת. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@Or ei

בגלל שמדובר בסנהייזר ולא באיזו חברת חומרה כמו שלל החברות בשוק שמייצרות בסטנדרט נמוך בסין ומשווקת

אותן בתור אוזניית "גיימינג" עם דגש על מראה מצועצע ומיקסום רווחים, ובגלל שזו אוזניה שעולה באיזור ה-200 דולרים ויותר

מדובר היה בדיל טוב, בכל מקרה הדרופ הזה נגמר, וכנראה שלא תרצה להמתין לאחד נוסף אם וכאשר יהיה כזה, אז צריך לבחון 

אופציה אחרת.

ה-SHP9500 היא אוזניה מדהימה למחירה, זו האוזניה שלא וויתרתי עליה עד שטיפסתי רחוק לציוד יקר מאוד.

לא חושב שיש משהו שיכול להתקרב אליה מבחינת לנוחות במחיר. אוזניה מעולה לגיימינג ולמוזיקה כאחד. 

הייפר מאוד חביבות בתחום, ואני מניח שזה מוצדק, מנגד לא ברור אם לרוב מי שממליץ עליהן יצא לשמוע אוזניה "פרופר".

אני אישית לא אוהב את כל האוזניות גיימינג האלה, גם אם זו טובה בהרבה מהאחרות, עדיין הייתי הולך בלי לחשוב פעמיים

על השילוב של ה-SHP9500 שגם נשמעת מעולה, גם נוחה ביותר וגם בנויה ממתכת קלה ולא מגוש פלסטיק, יחד עם איזה בום פרו

או משהו שווה ברמה. 

ה-SHP9500 כרגע במחיר נמוך למדי, שילמתי עליהן יותר בזמנו:

https://www.amazon.com/Philips-SHP9500-Precision-Over-ear-Headphones/dp/B00ENMK1DW/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1490972390&sr=8-1&keywords=SHP9500

את הבום-פרו אתה יכול להזמין ישירות מ-V MODA:

http://v-moda.com/boompro-microphone/

יש אופציות יותר זולות, אבל מלבד המיקרופון המעולה שלהם, הכבל שממנו מורכב הסט הוא אחד הכבלים הטובים ביותר שהיו לי.

מומלץ להוסיף על הדרך גם כבל רגיל שיכול לשמש אותך במקום הכבלים הגרועים שמקבלים לרוב עם הציוד.

http://v-moda.com/audio-only-cable/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@Roy.T
תודה על ההמצלה, זה מאוד עזר לי להחליט.
חיפשתי עוד ביקורות ועוד המלצות בפורומים, נראה שהם מאוד מומלצות.

הזמנתי עכשיו את הפיליפס מאמאזון US ביחד עם המיקרופון,
הכל ביחד יצא 140 דולר עם מיסים ומשלוח. 
נראה לי עדיין מחיר טוב. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שאני רואה הבום פרו לא נשלח לארץ מאמאזון ארה"ב

בכל מקרה מחיר בסדר, הבום פרו קצת יקר אבל איכותי מאוד ויכול לשמש אותך עם כל אוזניה שיש לה חיבור 3.5MM

סטנדרטי שזה כבר יתרון. המחיר של הפיליפס לא עושה עימה צדק, אפילו לא קרוב. אחרי שתנסה אותה תבין בעצמך.

הייתי אומר שתנסה אותן גם בגזרת המוזיקה כי הן פשוט מעולות, אבל כנראה שהן לא יהיו מספיק באסיות

בשבילך, ובכל מקרה הן פתוחות כאמור אז אלא אם אתה רוצה לשתף את מקום העבודה שלך בזמן

האזנה כדאי להצטייד במשהו אטום.

תתחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רק שאלה

ראיתי שאוזניות הSennheiser G4ME ZERO שעולות 800 ש"ח מאמזון זכו לשבחים תודות למיקרופון האיכותי שלהן ואיכות הסאונד הטובה.

גם יש את הSennheiser GAME ONE שהם למעשה הHD598 עם מיקרופון טוב ב670 ש"ח

האם הן לא היו יכולות להוות בחירה עדיפה עבור פותח הדיון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר אוזניית "גיימינג" אז בהחלט יש יתרון לסנהייזר sound wise מול שאר דגמי הגיימינג.

זה בטוח.

800 שקלים לטובת אוזניית גיימינג, זה קצת כבד, במיוחד שמבחינת כנראה שהיא פחות

תתאים לתיאור העדפות של פותח הדיון, זו גם אוזניה פתוחה שלא תתאים לשימוש מחוץ לבית. ז"א 

כאמור השקעה של 800 שקלים לטובת גיימינג נטו. 

הדגם השני יותר קרוב לאזור המחיר, אבל - מבחינת הנוחות ואיכות הבניה הפיליפס עדיין עדיפות. 

מבחינת , זה עניין סובייקטיבי, ה-598 אוזניה מעולה, אני אישית מעדיף במעט את הפיליפס

גם פה, לפחות בכל הקשור לגיימינג, אני חושב שהפיליפס יתפקדו טוב יותר כי הן מעט בהירות

יותר עד כמה שאני זוכר וגם עם במה פחות צפופה.  

בכל מקרה אוזניה שנוטה לכיוון החם והבאסי יותר בהתאם להעדפות של פותח הדיון זה לא

זו ולא זו, מכאן הגיעה ההמלצה לזוג סגור בנפרד קרי ה-MDR1A.

מבחינת מיקרופון, לא יודע לומר מי עדיף ובכמה, יכול להיות שזה שב-SEN עדיף במעט, אבל מדובר

בשני מיקרופונים ברמה גבוהה ממילא. מה שבטוח זה שהכבל עצמו של הבום פרו עדיף בכמה דרגות

כי הכבלים של סנהייזר גרועים למדי, ובנוסף הבום פרו מודולרי ואפשר להשתמש בו בכל אוזניה עם חיבור

3.5 סטנדרט בניגוד למיקרופון הקבוע של ה-ONE.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אור אני בטוח שיש עוד הרבה אופציות טובות במחירים האלו, הפיליפס עם המיקרופון ייצאו בערך 500 שקל וזה משאיר לי יותר תקציב לדברים אחרים, לא רציתי להוציא על אוזנוית לגיימינג יותר מידי. 
אני רוצה לחלק את התקציב בצורה כזו שיאפשר להביא גם זוג איכותי לשימוש מחוץ לבית. 

לגבי המיקרופון והאוזניות בהזמנה מאמזון, צריך לבחור ספק אחר שכן שולח, יש שם רשימה של כמה שחלק כן שולחים וחלק לא, הייתי צריך לעבור על כמה ספקים עד שמצאתי שניים ששולחים את האוזניות את המיקרופון.

אני מאמין שהמיקרופון הזה יספיק לי לדיבורים במולטיפליירים וTS. בסיביריה 3 הוא עבד מעולה ולא היה תלונות ואני מניח שזה יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 9 חודשים מאוחר יותר...

מקפיץ להמשיך את הדיון, 

אחרי תקופה עם הSPH9500 ומיקרופון של V-Moda שאני מאוד מרוצה מהשילוב, אבל תהיתי אם יש אפשרות לשפר את השילוב הזה במחיר של עד 200 דולר.

יש המלצות לשילוב שיכול לשפר את האיכות?
השימוש רק לגיימינג ודיבור בTS\Discord. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגיימינג ושיחות? ממש לא..  עד כמה וכמה שאתה משתמש באונבורד.

עדיף לך לשפר את הקיים עם מגבר וממיר איכותי לאוזניות שכולל חיבור למיקרופון. זה גם ישפר את האיכות מהותית, וגם יהיה נוח יותר לשימוש. 

ממליץ לך לנסות את ה-Mayflower , שכנראה יהיה מושלם לשימושים שלך, האמנם חורג מעבר לתקציב שלך, אבל שווה להשקיע מעט יותר במידה ואפשר ולסגור עניין, מאשר לשדרג מספר פעמים, מה שיעלה לך בסופו של דבר יותר. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...