זה כנראה המחשב הנייד הכי עוצמתי בעולם - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זה כנראה המחשב הנייד הכי עוצמתי בעולם

yonatan.mendelson

Recommended Posts

חשוב לציין שהמחשב ביסודו הוא OpenBox של חברת CLEVO שהיא יצרן מחשבי גיימינג כבר שנים רבות. ניתן להשיג את המחשב ולהתאים את הקונפיגורציה גם בחברות אחרות ויש לא מעט כאלו, לדוגמא , MYSN, Xotic , SAGER וכו' החברות הללו למעשה ממלאות את הOPENBOX ברכיבים עפ"י דרישת הלקוח, וקח כ"א יכול להתאים את המערכת עפ"י התקציב והרצונות. אני כבר למעלה מ5 שנים משתמש במחשבים אלו לצרכי עבודה היות והם חזקים מכל מותג אחר שקיים בשוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Ygor Rosenstein

Eurocom חברה פצצה. חבל שהם משאירים את השיווק והמיתוג לזכייניות מאשר להתחרתות בפלסטיק של וRAZER בצורה ישירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Yair Katznelson

לא מדוייק, יורוקום היא זכיין ולא מייצרת את המחשב בעצמה היא רק ממלאת אותו ברכיבים עפ"י דרישת הלקוח. המותג נקרא CLEVO ויש לו זכיינים רבים. ניתן למצוא את אותו המחשב אצל resellers רבים אחרים כגון SAGER, ORGIN, MYSN וכו'...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Ygor Rosenstein

טעות שלי.הייתה לי שאלה לגבי שלי CLEVO בפכנו אותי לEUROCOM, על המכסה רשום SAGER אבל הדגם של CLEVO. לך תבין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי את זה וישר התלהבתי: " על ידי שילוב של כל טכנולוגיה עדכנית שאותה ניתן לדמיין ביחידת מחשוב אחת ויחידה." ואז הלכתי ישר לחפש את הטכנולוגיה שהייתי הכי רוצה לראות בנייד (ושהכי חסרה לי) והתאכזבתי לגלות שאינה קיימת. (אין עדיין אותה באף נייד רציני) מסך (עדיף 4K).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Amitay Ben Atar

לא עדיף פשוט לקנות "ROG XG Station 2" ולחבר לנייד קלילון... חיים הרבה יותר פשוטים וזולים מלסחוב את החמש קילו הזה שלא כולל מטען, זה כמו ללכת עם מטיל זהב במקום יהלומים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...