כמה שאלות על HOTBOX - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה שאלות על HOTBOX

Boris_yo

Recommended Posts

היום שידרגתי ל-HOTBOX ויכול לגלוש ב-100 מגה.

בהתחלה לא יכולתי לחבר EDIMAX לאינטרנט כי הוא לא קיבל IP בצורה אוטומטית.

התברר שבעיה הייתה כי חיברתי מחשב וגם ליציאות LAN של HOTBOX.

לא ידעתי ש-HOTBOX נותן להתחבר רק להתקן אחד למרות 4 יציאות LAN שיש לו...

האם זה נכון ולא ניתן לחבר יותר מהתקן אחד?

בנוסף אני רואה שיש לו 2 יציאות / כניסות בצד.

למה צריכים אותם? האם יש בהם הספקת חשמל גם?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Boris_yo

האם זה נכון ולא ניתן לחבר יותר מהתקן אחד?

לא נכון.

אם אתה רוצה לחבר ראוטר נפרד במקום ה- hotbox אתה מגדיר את ה- hotbox ב- bridge mode ואז מחבר כבל מאחד החיבורים בהוטבוקס לחיבור WAN של הראוטר

אפשרות נוספת לחבר את הראוטר בתור switch, אבל איך להגדיר ולחבר משתנה בין ראוטר לראוטר. נראה לי שפשוט אפשר לכבות DHCP בראוטר אבל אני לא בטוח

ציטוט של Boris_yo

בנוסף אני רואה שיש לו 2 יציאות / כניסות USB בצד.

למה צריכים אותם? האם יש בהם הספקת חשמל גם?

הם מספקים 5V כמו במחשב, אבל מעבר לזה לא ראיתי שהם עושים משהו. זכור לי שניסיתי מתישהו בעבר לחבר לשם כונן חיצוני ומדפסת ולא עשה כלום. אולי משהו השתנה עד עכשיו, אולי לא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של IlanF

לא נכון.

אם אתה רוצה לחבר ראוטר נפרד במקום ה- hotbox אתה מגדיר את ה- hotbox ב- bridge mode ואז מחבר כבל רשת מאחד החיבורים בהוטבוקס לחיבור WAN של הראוטר

חיברתי נתב של TP-LINK:

HOTBOX LAN 1 > TP-LINK WAN

ואז חיברתי כבל רשת בין ומחשב. עכשיו יש לי תקשורת אלחוטית ואני גם גולש במבירות אופטימלית במחשב.

לא צריך BRIDGE MODE...

אני גם קראתי שמישהו בחר באופציה זאת ולא הצליח להתחבר לממשק ניהול של HOTBOX יותר. עשה איפוס הגדרות בשביל לתקן.

ציטוט של IlanF

אפשרות נוספת לחבר את הראוטר בתור switch, אבל איך להגדיר ולחבר משתנה בין ראוטר לראוטר. נראה לי שפשוט אפשר לכבות DHCP בראוטר אבל אני לא בטוח

אם אתה מכבה DHCP ויש יותר מ-1 כניסות LAN בראוטר/סוויצ' זאת אומרת שרק כניסה 1 מתוך ארבע תקבל IP?

ציטוט של IlanF

הם מספקים 5V כמו USB במחשב, אבל מעבר לזה לא ראיתי שהם עושים משהו. זכור לי שניסיתי מתישהו בעבר לחבר לשם כונן חיצוני ומדפסת ולא עשה כלום. אולי משהו השתנה עד עכשיו, אולי לא...

חיבור זה לא אופציה נוספת בשביל לחבר HOTBOX למחשב בכוונה לגלוש באינטרנט?

אם לכניסת של מחשב יש מתח וגם ליציאה של HOTBOX יש מתח זה לא אומר שתהיה התנגשות/קצר חשמלי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינה טכנית מה שעשית הוא לחבר שני נתבים בטור.  זה אומר שמחשבים שמחוברים ל-HOTBOX אינם נמצאים באותה כמו אלה שמחוברים ל-TP-LINK.  מעבר לכך, כל נושא הפנית פורטים הוא מאוד בעייתי בצורת החיבור הזה וכמובן מה שיש לך הוא שתי סביבות אלחוטיות.  החבר IIlanF המליץ לך, בצדק, להפוך את ה-HOTBOX ל-BRIDGE ולהשתמש ב-TP-LINK כנתב היחידי ברשת.  אתה כמובן יכול לבחור לא לעבוד כך אבל במשך הזמן אתה תגלה בעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Cheif

מעבר לכך, כל נושא הפנית פורטים הוא מאוד בעייתי בצורת החיבור הזה וכמובן מה שיש לך הוא שתי סביבות אלחוטיות.  החבר IIlanF המליץ לך, בצדק, להפוך את ה-HOTBOX ל-BRIDGE ולהשתמש ב-TP-LINK כנתב היחידי ברשת.  אתה כמובן יכול לבחור לא לעבוד כך אבל במשך הזמן אתה תגלה בעיות.

עכשיו הבנתי! את העניין של הפניית פורטים לא חשוב לי כי אני לא משחק במשחקים ואין תוכנות שמצריכות הפניית פורטים...

הזכרת שתי סביבות אלחוטיות. יש רק אחת שהיא של TP-LINK כי אלחוטית ב-HOTBOX כבויה מסיבה שאני לא מנוי ל"רשת ביתית" שלהם.

עכשיו נכנסתי לבדוק את המצב גישור שדיברת עליו וזה כנראה כבר היה מופעל אוטומטית?

HOTBOX_2017-03-28_17-23-32.jpg.8350a6f30950fde0fb5149f8aa85f900.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי תמונת המסך ה-HOTBOX שלך אכן במצב BRIDGE - כלומר "מודם".  במצב הזה חיבור ה-HOTBOX לכניסת ה-WAN של ה-TP-LINK היא הדרך הנכונה וכל מה שעשית תקין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Cheif

לפי תמונת המסך ה-HOTBOX שלך אכן במצב BRIDGE - כלומר "מודם".  במצב הזה חיבור ה-HOTBOX לכניסת ה-WAN של ה-TP-LINK היא הדרך הנכונה וכל מה שעשית תקין.

אז מה שאמרתי לגבי כניסה אפשרית אחד בהתחלה נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי היה בעיות עם הרשת האלחוטית של ההוטבוקס ככה שמהניסיון שלי לא משהו.

להוטבוקס נטייה להתחמם וברגע שהוא התחמם קצת אצלי הוא ניתק את הרשת האלחוטית. בזמנו חיברתי מאוורר עליו שמופעל מהיציאות שלו וזה די עזר לנושא אבל בסופו של דבר עברתי לראוטר נפרד.

לא יודע אולי דגמים חדשים של ההוטבוקס כבר לא סובלים מזה אז מה שאומרים your mileage may vary...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של IlanF

אצלי היה בעיות עם הרשת האלחוטית של ההוטבוקס ככה שמהניסיון שלי לא משהו.

להוטבוקס נטייה להתחמם וברגע שהוא התחמם קצת אצלי הוא ניתק את הרשת האלחוטית.

אתה יודע מה? גם אני הרגשתי חום 3 דקות אחרי שחיברתי אותו וגם לא היה בו אלחוטית מופעלת.

מה יהיה בקיץ? אולי שווה להשקיע באיזה משטח למחשב נייד? הייתי שם עליו HOTBOX.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתה הפסקת חשמל ואני חווה בבעיה בקישוריות.

כשאני מנתק נתב מ-HOTBOX ומחבר רק מחשב יש .

כשאני חוזר למצב קודם, מחבר נתב ל-HOTBOX ומחשב לנתב אין .

אותו דבר לגבי תקשורת אלחוטית של .

עשיתי הפעלה מחדש לנתב ו-HOTBOX שלא עזר.

חיברתי לכבל לכל כניסה ב-HOTBOX ולא עזר. 

עשיתי IPCONFIG /FLUSHDNS שלא עזר גם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שנים מאוחר יותר...

אני עם HOTBOX 2; מכשיר לא משהו. מהירות העברה בין מחשבים מחוברים אליו במצב - איטית להפליא (יתכן שזה באג ספציפי במכשיר, אבל מי יודע) ; הרשת האלחוטית - גם לא חיונית (אין אנטנה חיצונית).

אבל מה שבאמת מרגיז - אין גישה לעמוד הבית כאשר הוא במצב BRIDGE, אלא אם מאפסים הגדרות חיצונית עם הריסט... 

למה צריך? כי הוא חוסם פורטים, אם לא הוגדר לו לפתוח אותם, אחרי החלפת ספקית בכבלים (מ-012 להוט-נט) שגרמה לריסוט אוטומטי.   

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...