צריך עזרה וייעוץ לגבי מפרט מחשב גיימינג מוכן סופר חזק באיזור 6000 ש"ח - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עזרה וייעוץ לגבי מפרט מחשב גיימינג מוכן סופר חזק באיזור 6000 ש"ח

Knowledge_Guy

Recommended Posts

שלום לכולם ותודה לכל העוזרים,
פעם ראשונה שאני  בונה מחשב דבר כזה, מאוד מתלהב מהעניין
שאלה למבינים מבינינו בהרכבת מחשבים ובחומרה:
לאחר התייעצות רבה, המלצות, חקר ושיטוט באינטרנט בפורומים שונים, הגעתי ביחד עם אחד החנויות שמציעות הרכבה ובנייה של מחשבים למפרט מחשב סופי כולל הצעת מחיר....
לפני שאני מוציא סכום כל כך רב, אשמח מאוד אם אוכל לקבל חוות דעת אובייקטיבית ואמינה והצעות לשיפור.

אני מעוניין במחשב חזק מאוד שיתאים לכל צרכיי ויותר, בסביבות ה 6000 ש"ח לא כולל מסך, שיהיה כמה שיותר חזק ואיכותי במחיר נורמלי.

לכן בחרתי את החלקים הטובים ביותר והאיכותיים ביותר שיש בשוק כרגע במחירים שפויים...

תיקון טעות במפרט: בטעות נרשם 2 יחידות בקירור מים במקום אחד - המחיר הסופי יוצא ש"ח6312 עם אופציה להוריד (אם אחליט לא לשים צורב אז אפשר להוריד שבעים ומשהו ועוד להוריד 100 על קייס בלי מקום לצורב) ועוד אופציות שונות.

מודה מראש לכל העוזרים! תודה רבה D:

מפרט מחשב מתוקן.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל יש הרבה בזבוז של כסף על מארז - למעבד - כרטיס מסך - ספק כך כך...

הייתי רוכש מעבד I7 6700K נמכר עכשיו ברשת TMS ב1400 ש"ח

לגבי כרטיס מסך ברשת TMS אפשר לרכוש פחות ב100 ש"ח אותו דגם...

זיכרון הייתי מוסיף 15 שקלים ורוכש את 2X8GB 3200MHZ מרשת KSP...

הבעיה שאין את כל החלקים שאני ממליץ בחנות אחת למשל זיכרונות שנמכרים ברשת KSP זולים מרשת TMS אותו דגם אבל המעבד מרשת KSP יותר יקר מרשת TMS...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של TECH AMATEUR

חבל יש הרבה בזבוז של כסף על מארז - קירור למעבד - כרטיס מסך - ספק כך כך...

הייתי רוכש מעבד i7 6700K נמכר עכשיו ברשת TMS ב1400 ש"ח

לגבי כרטיס מסך ברשת TMS אפשר לרכוש פחות ב100 ש"ח אותו דגם...

זיכרון הייתי מוסיף 15 שקלים ורוכש את 2X8GB 3200MHZ מרשת KSP...

הבעיה שאין את כל החלקים שאני ממליץ בחנות אחת למשל זיכרונות שנמכרים ברשת KSP זולים מרשת TMS אותו דגם אבל המעבד מרשת KSP יותר יקר מרשת TMS...

זו באמת בעיה בשבילי כי המפרט הזה הוא בשיתוף עם חנות בשם wellcom מי שמכיר והם אלה שאחראים על סיפוק החלקים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי חברים מה לגבי המפרט המעודכן הבא: יותר זול מאוד דומה ברוב החלקים מלבד הקירור שהוחלף והקייס והכונן דיסקים שהוסר...

דעתכם?
האם הקירור מספיק בשביל מה שאני משתמש? האם הקייס הזה מגניב באמת כמו שהוא נראה? האם כל הדברים עובדים ביחד?

תודה לעוזרים!

computer build updated.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד לא ממש קיבלתי תשובה...

לגבי המפרט החדש (שצירפתי שוב)

מישהו אמר לי שהספק כוח שלי FSP hydro 600 bronze לא אידאלי ומה שנקרא regulated unit ושעדיף להסתכל על אופציות אחרות? המלצות?

בנוסף לגבי המקרר cpu הarctic cooling freezer 13 CO אותו דבר.. יש משהו יותר טוב באיזור המחיר הזה? זה משנה בכלל?

תודה לעוזרים !

computer build updated.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...