קניתי רמקולים ורדיו חדשים - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניתי רמקולים ורדיו חדשים

bati6

Recommended Posts

היי,
קניתי היום קדמיים חדשים של alpine spg-17cs. אחוריים לא קניתי בינתיים אין תקציב, לא קניתי גם סאב וגם לא מגבר, רק קדמיים קומפוננט ורדיו דיסק. באחורה יש את המקוריים של הטויוטה 2004 שלי שהם די פשוטים ולא הכי טובים
ורדיו דיסק בולטוס של alpine 72bt שאמור לתת כוח ואיכות לרמקולים
הווליום יכול להגיע עד 35, הוא כיוון לי שם את העוצמות והבאסים איזה רבע שעה כי הבאסים היו מדי גבוהים וזה לא היה נשמע טוב, ועדיין, ברגע שאני עובר את ה25 26 שגם ככה לא שומעים ככ חזק במספר הזה, השמיעה מתחילה להיות בכלל לא נקייה, במיוחד בשירים עם באסים, אבל גם בשירים בלי באסים ברגע שאני עובר את 26 ובכלל שאני מגיע ל30 זה ממש לא נעים לאוזן.
מילא היה מגיע ל25 והיו שומעים חזק, אבל ב25 זה לא כזה חזק, אז שאני מגביר לשמוע קצת חזק הסאונד מתחיל להיות ממש מלוכלך. גם נסיתי מזרחית אייל גולן לצורך העניין למרות שאני לא ממש שומע אותו, וגם שמעתי שיר עם באסים human למי שמכיר, בשני השירים ברגע שאני מגיע ל26 27 הצליל כבר ממש לא נקי, ושוב אני מציין ב25 שומעים יחסית חלש וזה מבאס.
זה הגיוני או שהוא פשוט דחף לי איזה חרטה ואני צריך לחזור אליו? כי הוא אמר לי שאלה מעולים ורדיו דיסק מעולה שיתן לי עוצמה וחברה מובילה וכו'

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי

לא יודע להגיד אם המוכר "דחף"  מוצר זבל או מוצר לעילה ולעילה :nixweiss:.

מה שברור הוא, שהתוצאה לא טובה ולא לשביעות רצונך.

לכן, מציע לך לחזור אליו שיפתור את הבעיה.

בעיקרון, כשהרכיבים מתאימים : מבחינת איכות הרדיו ואיכות ועוצמת הרמקולים,

אין צורך להתחרבש רבע שעה בכיוונים. זה לא שיגור מעבורת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^  קשקוש.

TUNING זה אחד הדברים החשובים ביותר לאחר הרכבת מערכת. 

בשורה התחתונה הגברה היא דבר קריטי, וכדאי לשדרג מהותית את איכות השמע 

רצוי להצטייד באחד בסיסי לפחות.

בנוסף אתה משתמש ברמקולי יצרן מקוריים שהם זבל מוחלט לצד זוג אפטרמרקט איכותיים

במאה דרגות, מן הסתם שזה יפגע בסאונד באופן כללי. 

כנראה הציפיות שלך לא היו ריאליות מהראש, סביר ששומעים טוב בהרבה ממה שהיה

תחילה. כל פעם שתשדרג רכיב נוסף הסאונד ישתפר עד שתסיים את המערכת כולה ותגיע "לשלמות".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם בדקת אם הרמקולים האחוריים המקוריים משמיעים את הרעשים?
ללא הגברה (מגבר טוב) יש גבול כמה ה HU HeadUnit=רדיו דיסק יכול לדחוף את הקומפוננט החדש. 

ממליץ לך לנתק את הרמקולים המקוריים משנת 2004 שכנראה הם כבר מפוררים לגמרי שם. 

לא תמיד יותר זה יותר טוב, אם אתה בכל מקרה רוצה שיהיה שם וסאונד מהכיוון הזה עדיף לקנות סט חדש לשם.

לדעתי ההשקעה הכי טובה זה בהתקנה טובה(!) מגבר וסאב.
לא חסר מציאות ביד 2 אם התקציב מוגבל וככה תוכל להשלים למערכת טובה בלי עלות גבוהה במיוחד. 

* אם אתה צריך המלצות למתקינים תפנה בפרטי. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...