מחפש אחסון אתרים זול ; איפה ניתן לחפש? ; +שאלות ; +האם קיים דבר כזה? ; +דומיין - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש אחסון אתרים זול ; איפה ניתן לחפש? ; +שאלות ; +האם קיים דבר כזה? ; +דומיין

afik567

Recommended Posts

שלום, יש לי כמה אתרים שבניתי, שכרגע נמצאים על מחשב ישן שהיה לי, שהפכתי לשרת. זה עובד מאוד לאט וחשבתי לעבור לשרת .

אני מחפש:

• כמה שיותר זול
  • PHP, עדיף גם PYTHON ואפשרות להתקנה מהירה של וורדפרס, דרופל וג'ומלה, אך לא חובה.
  • כמות בלתי מוגבלת של סאב-דומיינים או לפחות 5.
  • נפח של 1GB+.
  • עדיף אפשרות לתשלום בPAYPAL.
  • **אין צורך שהשרת יהיה בארץ

האם אני חייב לרכוש גם דומיין? או שניתן להשתמש בסאב דומיין שלהם?

בנוסף, רציתי לשאול האם קיים אתרים שאוכל להתקין עליו BLENDER(תוכנת תלת מימד)? כי אני מעוניין לבנות אתר שבו הגולש יכניס נתונים מסויימים והשרת ירנדר תמונה לפי הנתונים ויחזיר לגולש.

היכן ניתן לחפש ולהשוות שרתי אתרים?

ראיתי את זה:https://www.webgate.co.il/אחסון-אתר/אחסון-linux/מתחילים/ , מה דעתכם? 

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאחסן ב-siteground, הם תומכים גם בפייתון אבל לא השתמשתי בזה

הייתי ממליץ לקנות דומיין אבל אתה תמיד יכול לקבל איזה סאבדומיין בחינם מאחד משרותי ה-dynamic dns. באיזה כתובת השתמשת עד היום לשרת שלך בבית?

לגבי blender זה משהו שלא אפשרי באחסון אתרים רגיל shared hosting, גם אין לך שליטה מלאה ויכולת להתקין מה שאתה רוצה וגם אם האתר שלך יצרוך המון משאבים כמו ש-blender צריך פשוט ישעו לך את החשבון. בשביל דברים בסגנון הזה אתה צריך לשלם על מכונה (או לפחות VM) משלך וזה יותר יקר ומסובך מאחסון אתרים רגיל. אם אתה רוצה לנסות לבנות משהו כזה אתה יכול להרשם ל- web services ותקבל שרת לשנה בחינם, הוא מאוד חלש אבל תוכל להתקין עליו כל מה שתרצה רק קח בחשבון שאתה צריך לנהל אותו מאפס זה לא כמו באיחסון אתרים שכבר מותקן לך שרת אפצי עם php ופייתון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של etal

הייתי ממליץ לקנות דומיין אבל אתה תמיד יכול לקבל איזה סאבדומיין בחינם מאחד משרותי ה-dynamic dns. באיזה כתובת השתמשת עד היום לשרת שלך בבית?

כרגע אני משתמש בDUCKDNS, האם כתובת הIP של שרת האחסון קבוע ואוכל להגדיר זאת? ראיתי שכשבוחרים חבילה הדבר הראשון שהוא מבקש זה כתובת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של etal

לגבי blender זה משהו שלא אפשרי באחסון אתרים רגיל shared hosting, גם אין לך שליטה מלאה ויכולת להתקין מה שאתה רוצה וגם אם האתר שלך יצרוך המון משאבים כמו ש-blender צריך פשוט ישעו לך את החשבון. בשביל דברים בסגנון הזה אתה צריך לשלם על מכונה (או לפחות VM) משלך וזה יותר יקר ומסובך מאחסון אתרים רגיל. אם אתה רוצה לנסות לבנות משהו כזה אתה יכול להרשם ל-amazon web services ותקבל שרת לשנה בחינם, הוא מאוד חלש אבל תוכל להתקין עליו כל מה שתרצה רק קח בחשבון שאתה צריך לנהל אותו מאפס זה לא כמו באיחסון אתרים שכבר מותקן לך שרת אפצי עם php ופייתון.

אני אנסה בAWS, נראה נחמד, זה יחסוך לי שנה שלמה. ראיתי שהמחירים הם לפי כמות השימוש כך שזה יכול להיות לי טוב.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מבטיחים לך שה-IP קבוע אבל מנסיוני הוא לא משתנה אלא אם התקלקל השרת ומעבירים אותך לאחד אחר או משהו נדיר בסגנון הזה, אחרי שתקבל שרת פשוט תבדוק מה ה-IP שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...