המלצה על נתב חצי עסקי - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה על נתב חצי עסקי

yotam.m

Recommended Posts

• 1 חודש מאוחר יותר...

יש גם את Linksys WRT 1200AC שדומה מבחינת מספר ה simultaneous connections אל ה-WRT1900ACS שמתומחר מוגזם (אותה כמות 512MB, ואותו דגם מעבד עם תדר מעט נמוך יותר)

אבל במחיר 74.99$ באמזון, או כולל משלוח והכל לארץ - 330-390 ש"ח, תלוי אם יחליטו לתת החזר על המיסים שהם גובים בטעות כרגיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...
במקרה של WRT 1200AC, מהקצת שבדקתי לא נראה יקר. חומרה עדיפה על רוב המתחרים האחרים באותה רמת מחיר.

במקרה כזה

לא עדיף מחשב עם pfsense?

גם מעבד יותר טוב וגם הרבה יותר זכרון?

האמת אני לא מבין למה ללכת על נתבים יקרים במקום במחשב עם pfsense

אשמח להסבר בנושא - מה עדיף..

תודה

Sent from my SM-J5108 using Tapatalk

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של POPCORN

במקרה כזה

לא עדיף מחשב עם pfsense?

גם מעבד יותר טוב וגם הרבה יותר זכרון?

האמת אני לא מבין למה ללכת על נתבים יקרים במקום במחשב עם pfsense

אשמח להסבר בנושא - מה עדיף..

אני לא יודע מה זה pfsense. 

אבל נראה לי שבכל מקרה צריך access point 5ghz ac טוב לאלחוט. גם אם יש כרטיס פנימי בעל יכולות טובות, הוא לא יעלה פחות מזה.

ובכלל, כמה אתה חושב שזה עולה? יפתיע אותך אם אומר שתמורת 280 ש"ח הוא הגיע אלי עד הבית לפני כחודש וחצי?

https://www.amazon.com/Linksys-Dual-Band-Wireless-Gigabit-WRT1200AC/dp/B00UVN20T0/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1498508721&sr=8-1&keywords=wrt1200ac

אומנם זיכו אותי גם בעלות המשלוח וגם בעלות המיסים כי פניתי אליהם על הטעות של הכנסת המשלוח בחישוב רף המס של $75 והם החליטו להתפרע ולזכות את שניהם.

אבל גם בלי זה, הנה כרגע המכשיר נמכר ב $68 לפני משלוח. ואומנם במחיר כולל משלוח המערכת שלהם מכניסה מיסים מיותרים שלא אומרים להיגבות כי מחיר המוצר לא עבר את $75, אבל בקנייה ומייד לכתוב להם הם מזכים. רק שאם לא יזכו גם על המשלוח כמו שעשו איתי, סה"כ יש להוסיף בסביבות $16 למשלוח עד הבית, ככה שהמחיר כולל הכל יוצא פחות מ-300 ש"ח. 

מה אתה קונה בארץ במחיר כזה? שום שבכלל מתקרב ליכולות החומרתיות של הלינקסיס הזה. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה זה pfsense. 

אבל נראה לי שבכל מקרה צריך access point 5ghz ac טוב לאלחוט. גם אם יש כרטיס פנימי בעל יכולות טובות, הוא לא יעלה פחות מזה.

ובכלל, כמה אתה חושב שזה עולה? יפתיע אותך אם אומר שתמורת 280 ש"ח הוא הגיע אלי עד הבית לפני כחודש וחצי?

https://www.amazon.com/Linksys-Dual-Band-Wireless-Gigabit-WRT1200AC/dp/B00UVN20T0/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1498508721&sr=8-1&keywords=wrt1200ac

אומנם זיכו אותי גם בעלות המשלוח וגם בעלות המיסים כי פניתי אליהם על הטעות של הכנסת המשלוח בחישוב רף המס של $75 והם החליטו להתפרע ולזכות את שניהם.

אבל גם בלי זה, הנה כרגע המכשיר נמכר ב $68 לפני משלוח. ואומנם במחיר כולל משלוח המערכת שלהם מכניסה מיסים מיותרים שלא אומרים להיגבות כי מחיר המוצר לא עבר את $75, אבל בקנייה ומייד לכתוב להם הם מזכים. רק שאם לא יזכו גם על המשלוח כמו שעשו איתי, סה"כ יש להוסיף בסביבות $16 למשלוח עד הבית, ככה שהמחיר כולל הכל יוצא פחות מ-300 ש"ח. 

מה אתה קונה בארץ במחיר כזה? שום שבכלל מתקרב ליכולות החומרתיות של הלינקסיס הזה. 

וואוו ממש זול..

לא עושים איתו בעיות ביבוא לארץ??

לגבי הpfsense

זה fw שמותקן על מחשב

השאלה היא שאלה עקרונית שלא הבנתי

כל הזמן אני רואה שמחפשים נתב טוב וחזק עם הרבה

ואני לא מבין למה לא להשתמש במחשב ישן בתור נתב (אפשר גם להוסיף כרטיס בשביל הראוטר)

ואז מקבלים עם יכולות ממש גבוהות (זכרון גבוה ומעבד טוב)

חוץ מהבעיה של להחזיק מחשב בשביל זה (וגם לזה ישן פתרון - אפשר לקנות מחשבים קטנים שמיועדים לזה)

אשמח אם מישהו יסביר לי את הסיבה למה לחפש כל הזמן נתבים חזקים ולא עדיף pfsense?

Sent from my SM-J5108 using Tapatalk

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עלות הרכישה הראשונית (מחשב הכולל לפחות שני כרטיסי רשת), עלות הפעול השוטפת של מחשב המריץ pfsense ורמת המורכבות הופכות את הפתרון הזה לאטרקטיבי רק במקרים מאוד מיוחדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של POPCORN

וואוו ממש זול..

לא עושים איתו בעיות ביבוא לארץ??

הזמנתי יחיד מאמזון, עבר ללא בעיה.

גם אם יעשו בעיות, שלא כמו ביבוא אישי רגיל, זה העסק של ולא שלך. הם אחראים לכל התהליך עד שיגיע אליך הביתה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחשב ישן צורך לא במצב שינה 60-80W, רוב הנתבים צורכים 5-20W.

רק על ההפרש בחשמל בהנחה שהמחשב לא במצב שינה תשלם עוד 15-20 ש"ח לחודש.

מבלי להוסיף עלות אפשרית של סוויטצ' נוסף.

נשמע לא הרבה, תבדוק ל3-4 שנים נגיד אורך חיי הנתב כבר לא משתלם.

בא לך קצת diy תבדוק את זה:

http://www.banana-pi.org

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאלטרנטיבה ל- WRT1900ACS אפשר גם ללכת על זה:

https://www.amazon.de/dp/B01MG47OY3

turris omnia, אאל"ט משתמשים במעבד דומה, מגיע עם openwrt ולא ממש דורש תחזוקה אחרי הגדרה ראשונית, כולל עדכוני וקרנל אוטומטיים.

אני הזמנתי אותו עוד בשלב ה- 'אינדיגוגו', אצלי כ-7 חודשים ועובד ללא בעיות.

אמנם אין את אותה כמות הקליינטים, אבל הוא מגיע עם מעבד חזק ו- 1 או 2 ג'יגה ראם, מה שאמור להספיק להכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...