המלצה על נתב חצי עסקי - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה על נתב חצי עסקי

yotam.m

Recommended Posts

שלום לכולם

האם יש למישהו ניסיון עם שאמור להחזיק כ 35 יוזרים במקסימום (כמעט תמיד לא בו זמנית) מדובר על 8 טלויזיות עם vod ושאר משתמשי קצה ככה שהיכולת להצליח לנהל אותם היא חובה.

יש ביקורות על ה c3200 של tplink?

התשתית היא מודם\ראוטר של שיהפוך להיות מודם בלבד אליו יחובר סוויץ' מנוהל שכבר קיים.

אולי משהו ברמת הלינקסיס\cisco?

התקציב 1000 וצפונה.

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשוב לדעת כמה יוזרים יש בו זמנית במקסימום.

בכל מקרה אין טעם ללכת על אלחוט מהיר כמו שיש ב-C3200 כי זה לא מעיד בכלום על יכולתו של הנתב.   לעומת זאת, בעומס משמעותי של יוזרים, חשוב לבחור בנתב שיש לו מעבד חזק עם כמות נאה של שיכול להחזיק את המשתמשים שלך.

למה אתה מתכוון במונח "יכולת ניהול" במיוחחד שכבר יש לך SWITCH מנוהל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התכוונתי שיצליח לעמוד במספר רב של יוזרים און דימנד הסוויץ מנהל תעבורה אבל לא יחלק כתובות ולא יעשה qos אם יהיה צורך

חשבתי שיכולות אלחוט חזקות בהכרח מעידות על מעבד וזיכרון חזקים, כנראה שלא. במקסימום יהיו כנראה גג 25 משתמשים מחוברים.

האם ה archer c9 יעשה את העבודה?

המלצה אחרת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול לעבור גם את ה 1000 עדיף לא לעבור את ה 1500 לא חושב שיש צורך בסיטואציה הנוכחית

או שאני מפספס משהו?

ה c9 אמור להחזיק 35-40 משתמשים לא?

חבל שאין שום נתון או ביקורת לגבי הנתון הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמות המשתמשים אינה רלוונטית אלא כמות החיבורים (CONNECTIONS) שהם מייצרים מול הרשת וכמות הזכרון של הנתב.  על פי הנתונים ה-C9 יכול להחזיק כ-8000 חיבורים ויש לו 128MB - זה לא המון אבל זו כמות סבירה.  אם המשתמשים שלך עושים שימוש כבד באינטרנט יכול להיות שתרצה לבחור נתב עמיד יותר שגם יתמוך בקושחה צד שלישי.  יש היום נתבים שיכולים לספוג כ-30,000 חיבורים ויש להם 512MB של - לדוגמא ה-WRT1900ACS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחירו בסביבות ה-1400 משהו שאפשר ללכת לכיוונו.

בגדול מיועד למישהו שלא אמור להתעסק עם קושחות צד שלישי מחוסר ידע כמובן.

מדובר על כמות חיבורים לא קטנה (5 טלויזיות VOD ועוד לא מעט מכשירי קצה) לי יש בראש כיוון של MAX USERS כמות חיבורים היא לא משהו שאני יודע להעריך מחוסר יכולת לדעת כמות חיבורים שנוצרים ע"י תוכנה\משחק\תהליך מסוים.

Anyway, כנראה שנלך לכיוונו אלא אם יהיה מוכן להתפשר על כמות החיבורים האפשריים בזמן נתון.

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מוכן לשקול הזמנה כמעט של כל דבר מחו"ל על מנת להוזיל עלויות מלבד מוצרי שמשדרים על אחת כמה וכמה כאלו עם 5GHZ  שמשרד התקשורת "מאוד אוהב אותם".

היה לי ניסיון רע כבר פעמיים הסיכויים גדלים כשמזמינים במקומות כמו לעומת איביי ששם לפעמים יש נפילות מתחת לרדאר.

לצערי בקטגוריה הזו לא אנסה לחסוך שוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...