ייעוץ לפני קניית כרטיס מסך GTX 1080 - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ייעוץ לפני קניית כרטיס מסך GTX 1080

Catoclysma

Recommended Posts

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של ag43

שקר אתה יודע למי תגיד. במקומות עמוסים בחוץ יכול לרדת גם ל40. איטליה.

אם אתה מפרסם כזה מחיר למה אתה לא מוסיף לינק שנוכל גם להנות מזה? מה באת להתלהב על הקניה שלך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ag43

תטרח לעבור על הת'רד במקום לבלבל את המוח.

הוא צודק, אתה לא סיפקת את הלינקים, אני סיפקתי אותם.

מה שכן אתה לא מפספס הזדמנות להתנהג כמו ערס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משתמש עם 13 הודעות מעליב חבר צוות. יפה. בפעם הבאה תורחק לצמיתות.

בפעם האחרונה - אין לי לינקים לספק כי מדובר על דילים מתחלפים. במקום שתטרחו לצוד דיל טוב אתם מתבכיינים שלא מאכילים אתכם בכפית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ag43

תטרח לעבור על הת'רד במקום לבלבל את המוח.

עברתי על התר'ד. אמרת שהשגת במחיר מיוחד בגלל שהיה דיל. מה קשה לך לקחת 2 שניות מזמנך ולהעתיק את הלינק מאיפה שקנית? זה המטרה של פורום לעזור אחד לשני לא להתלהב בלי סיבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו לדבר לקיר. המשמעות של דיל היא שהציעו מספר מוגבל של יחידות לזמן מוגבל. הדיל שבו קניתי הסתיים הרבה לפני שהת'רד הזה התחיל כך שאין לי לינק לפרסם!

מדי פעם יש עוד דילים במחירים קרובים לזה ולכן כתבתי את המחיר שבו קניתי והמלצתי גם לכם לנסות לתפוס דיל.

אם אתה ממש מתעקש זה הקישור לכרטיס שקניתי. כמו שאתה רואה המחיר עלה והם כבר לא שולחים לישראל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ag43

כמו לדבר לקיר. המשמעות של דיל היא שהציעו מספר מוגבל של יחידות לזמן מוגבל. הדיל שבו קניתי הסתיים הרבה לפני שהת'רד הזה התחיל כך שאין לי לינק לפרסם!

מדי פעם יש עוד דילים במחירים קרובים לזה ולכן כתבתי את המחיר שבו קניתי והמלצתי גם לכם לנסות לתפוס דיל.

אם אתה ממש מתעקש זה הקישור לכרטיס שקניתי. כמו שאתה רואה המחיר עלה והם כבר לא שולחים לישראל.

יופי זה כל מה שרציתי. לינק. כמה זמן לקח לך להעתיק אותו שניה או שעה? וכן הבנתי שזה היה דיל זמני אני לא אידיוט אבל רציתי לינק לראות על איזה כרטיס מדובר כי בדרך כלל שעושים דיל על כרטיס מסוים, יעשו את הדיל הזה עוד פעם בעתיד באותו אתר / אתרים אחרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...