ייעוץ לפני קניית כרטיס מסך GTX 1080 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ייעוץ לפני קניית כרטיס מסך GTX 1080

Catoclysma

Recommended Posts

שלום לכם חברים,

אני מעוניין לשדרג את ההכרטיס מסך שלי MSI GTX 970 4G, לכרטיס של MSI GTX 1080 X 8GB.

המפרט שלי הוא:

לוח אם: Z77-D3H rev 1.1

מעבד: i7 3770K, 3.50GHz, 3.90GHz

זיכרון פנימי: 16GB

ספק כוח: 750W מודולרי (לצערי לו זוכר של איזו חברה)

מערכת הפעלה 10 64 Bit

השאלה היא בעצם אם הכרטיס מסך מתאים ללוח אם שלי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של duzapz

מתאים כן. השאלה אם המחיר שאתה הולך לשלם שווה את השידרוג. אתה משחק על 4K? איזה משחקים? למה אתה צריך 1080 בעצם?

הסיבה העיקרית היה לשחק במשחקים האחרונים ועתידיים בהגדרות הכי גבוהות ב 60 פראיימים על רזולוציה 1920x1080.

כרגע לא כלכך מעניין אותי אבל יכול להיות בעתיד כן.

ראיתי שבחנות פלונט מוכרים את GTX 1080 ב 2855 שח באשראי ובמזומן זה יוצא קצת פחות 2798 שח.
אתה חושב שזה לא משתלם לשדרג במחיר הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Catoclysma

הסיבה העיקרית היה לשחק במשחקים האחרונים ועתידיים בהגדרות הכי גבוהות ב 60 פראיימים על רזולוציה 1920x1080.

1070 מספיק לדעתי. אם אתה מתעקש על 1080 אז תקנה יד שנייה עדיף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של פולי הקנטאור

1070 מספיק לדעתי. אם אתה מתעקש על 1080 אז תקנה יד שנייה עדיף

הבנתי תודה רבה!
ואם כבר העלנו את הנושא של יד שנייה אז איפה כדאי לי לקנות ולמכור את הכרטיס מסך הנוחכי שלי MSI GTX 970 4G?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של פולי הקנטאור

למה? בגלל מחיר? כי הכרטיסים של היום יספיקו מעל ומעבר ל1080P (1070 ומעלה)

פשוט כי ה 970 כרטיס לא רע בכלל, ולפי דעתי כרגע הוא מספיק ולפי דעתי אם אפשר הייתי מחכה אם השדרוג שלו לדור הבא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של k534d

פשוט כי ה 970 כרטיס לא רע בכלל, ולפי דעתי כרגע הוא מספיק ולפי דעתי אם אפשר הייתי מחכה אם השדרוג שלו לדור הבא.

אתה צודק בזה GTX 970 הוא לא רע בכלל אבל העניין הוא שבמשחקים מסויימים הכרטיס כבר לא נותן 60FPS בהגדרות הכי גבהות ולי זה מאוד מורגש ובאותה מידה גם מציק מאוד.
לכן אני מעוניין לשדרג ולשחק במקסימום פראיימים עם הגדרות הכי גבוהות על 1080P.  

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש עכשיו את ה-Gigabyte GeForce GTX 1070 עם 2 מאוררים במחיר פשוט מעולה מאמאזון ארצות הברית. https://www.amazon.com/Gigabyte-GeForce-GDDR5-Windforce-GV-N1070WF2OC-8GD/dp/B01HHCA1IO?tag=vglnk-c97-20

1835 ש''ח כולל משלוח ומיסים. זה באמת מחיר מעולה. פה בארץ לדוגמא בפלונטר אותו כרטיס מסך בדיוק עולה 2055 ש''ח. הבדל של 225 שקל שזה בהחלט משמעותי. 

יש כאלה שיגידו שבגלל האחריות הם יקנו בארץ אבל אני לא מסכים עם זה בכלל מכיוון שאנחנו ב2017 והיום רוב הדברים שקונים לא משתמשים באחריות עליהם. אולי באחוזים בודדים משתמשים וגם זה בדרך כלל שהמשתמש לא שמר כמו שצריך על המוצר. וזה יותר נפוץ בסמארטפונים וכו' שהמסך נשבר. בשביל 225 שקל הבדל לא שווה לקנות בארץ. עם ה-225 שקל האלה אפשר לקנות עוד חלקי מחשב כמו ראם, / דיסק קשיח וכו' שישפרו לך את המפרט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Zadu

יש עכשיו את ה-Gigabyte GeForce GTX 1070 עם 2 מאוררים במחיר פשוט מעולה מאמאזון ארצות הברית. https://www.amazon.com/Gigabyte-GeForce-GDDR5-Windforce-GV-N1070WF2OC-8GD/dp/B01HHCA1IO?tag=vglnk-c97-20

1835 ש''ח כולל משלוח ומיסים. זה באמת מחיר מעולה. פה בארץ לדוגמא בפלונטר אותו כרטיס מסך בדיוק עולה 2055 ש''ח. הבדל של 225 שקל שזה בהחלט משמעותי. 

יש כאלה שיגידו שבגלל האחריות הם יקנו בארץ אבל אני לא מסכים עם זה בכלל מכיוון שאנחנו ב2017 והיום רוב הדברים שקונים לא משתמשים באחריות עליהם. אולי באחוזים בודדים משתמשים וגם זה בדרך כלל שהמשתמש לא שמר כמו שצריך על המוצר. וזה יותר נפוץ בסמארטפונים וכו' שהמסך נשבר. בשביל 225 שקל הבדל לא שווה לקנות בארץ. עם ה-225 שקל האלה אפשר לקנות עוד חלקי מחשב כמו ראם, SSD / דיסק קשיח וכו' שישפרו לך את המפרט.

בשביל 225 שקל על כרטיס של 2000 שקל, הייתי אומר ששווה לקנות עם אחריות מקומית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העניין הוא שבמשחקים מסויימים הכרטיס כבר לא נותן 60FPS בהגדרות הכי גבהות ולי זה מאוד מורגש ובאותה מידה גם מציק מאד.

אז תוריד מעט בהגדרות המשחק כל מיני פרמנטרים תובעניים במיוחד,  בקושי תרגיש בהבדל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור אחד עם GTX 1080 אני יכול להגיד לך שני דברים:

1 - אם יש לך את הכסף הכרטיס בהחלט שווה את זה. הוא אפילו לא מתקרב להיות מספיק להגדרות גבוהות ב , אבל ב 1080p אתה יכול להיות בטוח שאתה תקבל מינימום של 60+ fps כמעט בכל משחק בהגדרות הכי גבוהות שלו. מה שכן לא מדובר פה בערכים "מטורפים" של 100-150-200 fps - בהרבה משחקים כבדים ה fps יכול בכיף לרדת די הרבה מתחת ל 100 fps ואפילו להתקרב ל 60, ככה שלצערכנו זה בכלל לא overkill כמו שחלק מהאנשים באינטרנט אוהבים להגיד.

2 - המעבד שלך כנראה יגביל אותך בחלק מהמשחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...