מדפסת ביתית טובה ואמינה - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מדפסת ביתית טובה ואמינה

ram.freedman@gmail.com

Recommended Posts

היי,

לצערי אחרי שנים רבות מתה לי המדפסת בבית והגיע הזמן לרכוש חדשה.

חשבתי על זה:

HP OfficeJet Pro 8710 D9L18A

מה דעתכם?

אני מבין שהדיו הצבעוני מחולק ל3 צבעים נפרדים - מה דעתכם על הקונספט הזה? זה יותר טוב או פחות טוב מראש דיו מאוחד?

האם לפי מיטב ידיעתכם ברגע שראש דיו אחד מתרוקן המדפסת ממשיכה לעבוד  -או שכאשר ראש דיו מתרוקן הכל נעצר?

מה לגבי נושא הפידר של הסורק - אני מבין שמדובר פה על פידר שוכב, אבל אולי כדאי לרכוש משהו עם פידר עומד כך שהדפים פחות נתקעים?

אשמח לכל עזרה,

תודה,

רם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמעט בכל המדפסות החדשות הדיו מחולק, וזה מאוד חסכוני. ברגע שראש אחד מתרוקן ההדפסה לא תצא טוב אך תוכל להמשיך להדפיס(אם נגמר הכחול לדוגמה והמסמך שחור אז אין בעיה).

תוכל גם לראות את כמות הדיו שנותרה בכל מחסנית. 

לדעתי הדבר הכי חשוב במדפסת זה מחיר הדיו, במדפסות לא ניתן להשתמש בדיו חליפי ולכן הדיו יקר יותר, לא מזמן עברתי למדפסת CANON בדיוק מסיבה זו, שם ניתן לקנות דיו חליפי זול והמדפסת לא מזהה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי אישית יש ברדר בבית עם 4 סוגי דיו. הפונקציה הדי נוחה היא הכפתורים - אתה יכול לבחור האם לצלם בצבע או בשחור לבן, ובכלל, די נוחה. מה שכן - אם אתה מדפיס הרבה שים לב למחירי הטונרים לפני שאתה קונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי,

תודה על התגובות.

אני מבין שיש שיקול משמעותי לעלות הדיו.
לפי מה שאני רואה בדגם שציינתי העלות של דיו היא :157 ש"ח לשחור ו111 ש"ח לצבעוני (לכל ראש).

זה נחשב ייקר? 

מה לגבי נושא הפידר של הסורק - אני מבין שמדובר פה על פידר שוכב, אבל אולי כדאי לרכוש משהו עם פידר עומד כך שהדפים פחות נתקעים?

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של .freedman@gmail.com

היי,

תודה על התגובות.

אני מבין שיש שיקול משמעותי לעלות הדיו.
לפי מה שאני רואה בדגם שציינתי העלות של דיו היא :157 ש"ח לשחור ו111 ש"ח לצבעוני (לכל ראש).

זה נחשב ייקר? 

תודה!

זה מאוד מאוד יקר, במדפסת הישנה שלי כל ראש עלה 40 ש"ח ובחדשה לא מקורי עולה כ10 ש"ח.

בנוגע לסורק, אין לי מושג, אבל כמה אתה כבר סורק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של afikr333

זה מאוד מאוד יקר, במדפסת HP הישנה שלי כל ראש עלה 40 ש"ח ובחדשה לא מקורי עולה כ10 ש"ח.

בנוגע לסורק, אין לי מושג, אבל כמה אתה כבר סורק?

תודה.

אז אולי באמת לא כדאי ...

לגבי הסריקה - לא המון - אבל כרגע יש לי סורק ידני בלי פידר, ואני רוצה להשתדרג לפידר - אבל לא בא לי שיתקעו כל הזמן דפים או שימשכו כמה דפים ביחד וכו'...

אגב - אני רואה באתר של שהדגם של הדיו הוא HP 952XL אבל בארץ בכל מקום רשום HP 953 - זה הגיוני?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של .freedman@gmail.com

תודה.

אז אולי באמת לא כדאי HP...

לגבי הסריקה - לא המון - אבל כרגע יש לי סורק ידני בלי פידר, ואני רוצה להשתדרג לפידר - אבל לא בא לי שיתקעו כל הזמן דפים או שימשכו כמה דפים ביחד וכו'...

אגב - אני רואה באתר של HP שהדגם של הדיו הוא HP 952XL אבל בארץ בכל מקום רשום HP 953 - זה הגיוני?

יש מספר סוגים של דיו למדפסת הזאת - 952, 953, 954 - זה הכל תלוי באזור שבו נרכשה המדפסת. בארץ זה 953.

אין דיו חלופי למדפסת הזאת - לא הייתי קונה אותה.

בדיוק עכשיו קיבלתי דיו 88XL למדפסת הL7590 שלי ב48 ש"ח עם משלוח להשוואה.

בקיצור - עליך להתרכז במציאת בעלת דיו אשר יכול להניב תפוקת דפים גבוהה (1700+ דפים לכל מחסנית) ובמחיר סביר (עד 800 לדעתי).

מדפסות לדוגמא שעונות על צורך זה:

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=877660

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=877659

הן משתמשות במיכלי דיו שמספיקים ל1500-2300 דף (HP 950-951XL) בעלות של 70 שח לדיו תואם

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=849125

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עבדתי בתמיכה של לפני כמה שנים טובות, אני לא מכיר את הדגם הנ"ל, עזבתי קצת אחרי שיצא ה 8600.

8600 נחשבה לאמינה יחסית, הרבה הרבה פחות שיחות מאשר 4500/4600/6500 (אבל הן גם מוכרות פחות...)

לגבי הדיו, הדיו של בדגמים האחרונים יקר וראיתי הרבה תקלות עם מילואים או דיו חלופי, לא ממליץ בכלל.

נ.ב אם זה כמו ב 6600/8600 (וכל מדפסת אחרת שאני מכיר מ עם 4 ראשים) אתה חייב את כל הראשים במקום, תקינים ועם דיו, אחרת אתה לא יכול להדפיס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של dor123

להתרחק כמו אש מ-HP: אין תמיכה במחסניות חלופיות, מחיר המחסניות מרקיע שחקים והמחסניות מפסיקות להדפיס מתי שבא להן.

קניתי עכשיו מחסניות חלופיות לl7590, עלו 50 שח ל4 צבעים - כ1700 דפים לכל מחסנית. הדיו לא מתייבש בניגוד לאפסון, ובמידה וראש הדיו עצמו מפסיק להדפיס - אחד חדש עולה באיזור ה60 שח ומחזיק זמן רב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שנים מאוחר יותר...

אני הכי אוהב את מדפסות HP הקלאסיות.. בלי יותר מדי פונקציות שיכולות להתקלקל. קונה בזול וכל כמה שנים מחליף לדגם יותר חדש. אפשר לקנות במדפסות פלוס הזמנתי משם והגיעה ממש מהר. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...