הרשת עושה צחוק מ-Mass Effect: Andromeda - עמוד 4 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הרשת עושה צחוק מ-Mass Effect: Andromeda

yonatan.mendelson

Recommended Posts

כבר פיתחתי אדישות לשחרור משחקים חדשים. כמעט כולם מושקים חצי אפויים עם תכנים שמטפטפים בתשלום. 

אחזור אליו עוד שנתיים כשהוא ימכר ב-15 דולר עם כל ההרחבות והתיקונים. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 67
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של User_Name

כבר פיתחתי אדישות לשחרור משחקים חדשים. כמעט כולם מושקים חצי אפויים עם תכנים שמטפטפים בתשלום. 

אחזור אליו עוד שנתיים כשהוא ימכר ב-15 דולר עם כל ההרחבות והתיקונים. 

למה שהם יתקנו את האנימאציות? הם כבר את הנזק והכסף שלהם קיבלו.

אתם יותר מדי אופטימיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Zeev86

למה שהם יתקנו את האנימאציות? הם כבר את הנזק והכסף שלהם קיבלו.

אתם יותר מדי אופטימיים.

זאת רק נדע בעתיד. במידה ואתה צודק, גם 15 דולר לא אשלם ואחכה לאיזה באנדל במחיר מגוחך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משחק בו כרגע ב , עוד לא התקדמתי יותר מידי אבל בינתיים העלילה כיפית והמשחק זורם. כן, יש בעיה עם האנימציות אבל זה לא מפריע ברמה שזה שובר את המשחק. אני נהנה מאוד בינתיים.

חשוב לציין שיש באגים ב MP שגורמים לקריסה של המשחק בלי שום הודעה. יש את הבעיה הזו להמון אנשים ולא נראה שהיא קשורה לחומרה מסוימת או משהו ספציפי, יש כמה דברים שאפשר לנסות וחלקם עזרו לי קצת (המשחק קורס רק פעם בכמה שעות עכשיו) אבל אני מניח שיצא לזה תיקון.

בקיצור בתור FANBOY מוצהר של הסדרה (אז אולי לא ממש אובייקטיבי) אני נהנה מאוד בינתיים, אם משהו ישתנה אני אדווח.

נ.ב. אם מישהו רוצה לשחק ביחד ב MP תוסיפו אותי, StrikerZXT

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אחרי כמה שעות של משחק, אני חייב להודות שהאנימציה באמת גרועה כמו שאומרים :\

ולי אישית זה כן מפריע במקרה הזה ספציפי, כי המשחק מבוסס על המון קטעי מעבר ודיאלוגים אז בטח שזה פוגע בצורה כזאת או אחרת בחוויה הכללית של המשחק.

אבל נקודה שאני חייב לציין בהקשר הזה לטובה, זה המעבר בין משימה למשימה בחלל...

פשוט מדהים!..ממש מושקע ובא לך לעשות סתם עוד סיבוב כי זה ניראה ממש טוב :-)

מעבר לזה, מדובר במשחק טוב...

יש תחושה (לי לפחות) שאתה כל הזמן רוצה להתקדם בשביל לראות מה יהיה הלאה, אתה ממש נסחף לחקור ולראות מה תגלה בהמשך.

לטעמי חסר קצת יותר "אקשן" בין קטע לקטע, אבל אני רק בהתחלה אז אני מקווה שזה ישתפר קצת בהמשך.

אני חושב שהמשחק קיבל ביקורות "צוננות" בגלל האנימציה הממש גרועה שלו, כי זאת הליבה במשחק מהסוג הזה (כמו שציינתי יש המון קטעי מעבר ודיאלוגים).

לא יודע לומר הרבה על המולטי, כי אני אחד שאוהב (בכל משחק) לסיים את הקמפיין ואז לעבור למולטי :) 

בסך הכל אני לא מאוכזב מהרכישה, אבל אני כן מצפה ליראות פא'צ בהמשך שיתקן חלק מהבאגים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...