הרשת עושה צחוק מ-Mass Effect: Andromeda - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הרשת עושה צחוק מ-Mass Effect: Andromeda

yonatan.mendelson

Recommended Posts

ציטוט של urib

אתרים כמו IGN וגם GS נתנו למשחק horizon zero dawn 9-10

משחק משעמם רצח שלדעתי לא יותר מ-7 אולי...

אז אל תצפה מהם.

שיחקתה ב הוריזון זירו דאון?

9 זה הציון שלו חד משמעית. לגבי ME הוא בטח קונה ביקורות כמו COD.

לא מאמין לביקורות על משחקים של אקטויזן וEA.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 67
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני שיחקתי 80%, הבן שלי סיים אותו ונתן לו ציון 8 בקושי.

לדעתי משחק ללא חוט שידרה, שלוקח המון אלמנטים ממשחקים אחרים ונעשה שם סלט אחד גדול של שיעמום.

מחילה מבעלי הקונסולות, לא יודע איך אפשר לשחק 30FPS בשנת 2017.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של urib

אני שיחקתי 80%, הבן שלי סיים אותו ונתן לו ציון 8 בקושי.

לדעתי משחק ללא חוט שידרה, שלוקח המון אלמנטים ממשחקים אחרים ונעשה שם סלט אחד גדול של שיעמום.

מחילה מבעלי הקונסולות, לא יודע איך אפשר לשחק 30FPS בשנת 2017.

יש לי גם קונסולה וגם מחשב טוב. רוב המוחלט של המשחקים שאני רוצה אני משחק על המחשב. פה ושם בעיקר משחקי בקונסולה. ואם חש בעיה עם 30 פריימים תמיד יש פס4 פרו שלא יורד מה60 בfhd. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעולם לא רכשתי משחק בעקבות ביקורת כזאת או אחרת, כמובן שתמיד ראיתי ביקורות להתרשמות מאיך שהמשחק ניראה ומה התוכן שלו.

ובסך הכל ניראה לי שהמשחק הזה נשאר נאמן למקור שלו.

לי אישית יש את כל השלושה בסדרה, ואני לא חושב שאפשר להגדיר אחד מהם כ-"וואווו"...

אבל יש משהו שמייחד את המשחק הזה ומבדיל אותו משאר הארסנל של המשחקים שיש לי :) 

בסה"כ מדובר בסדרה טובה מאוד שמעבירה זמן גיימינג איכותי :-)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שעל אף הביקורות הפושרות אני כן אקנה את המשחק בסוף.

בסופו של דבר, אני קונה משחקים בשביל לשרוף זמן מת בכיף ומשחקים מהסוג הזה עונים לדרישה. (בייחוד כי אני מאוד אוהב את הז'אנר).

אני בטוח שלא מדובר ביצירת פאר שתלך לפנתאון הגיימינג של כל הזמנים, אבל אני חושב שהמשחק מספיק טוב בשביל להצדיק קנייה ממישהו שאוהב את הfranchise.

ולגבי הframerate בקונסולות, אפשר גם אפשר. לי אף פעם לא הייתה בעיה עם זה וגם ב2018 לא תהיה לי בעיה עם זה :D .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Sween

יש לי גם קונסולה וגם מחשב טוב. רוב המוחלט של המשחקים שאני רוצה אני משחק על המחשב. פה ושם בעיקר משחקי בקונסולה. ואם חש בעיה עם 30 פריימים תמיד יש פס4 פרו שלא יורד מה60 בfhd. 

גם בפרו נעול 30FPS, ולא כל המשחקים שם 60FPS ואם כן אז יש פשרה על איכות הטקסטורות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפרו לא הביא בשורה מדהימה. מי שלא מתחבר לקונסולות לא יתחבר גם לפרו. מי שכן מתחבר ייהנה יותר. 

גם לי יש מחשב גיימינג סביר וקונסולה, יש משחקים שאני מעדיף לקנות לקונסולה, משיקולים כאלה ואחרים, ויש כאלה שאני מעדיף למחשב. תלוי..

אגב, יש לי גם משחקים חופפים בשתי הפלטפורמות וקשה לי לומר שאני נהנה יותר בפלטפורמה כזאת או אחרת (לדוגמה witcher 3).

יש לציין שלאחרונה הסטנדרטים שלי בנוגע לגרפיקה לא גבוהים מדי. כנ"ל FPS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של badsektor

הרבה פעמים ביקורות לא משקפות לטוב ולרע את המשחק,, אבל עדיין אני מהסס לקנות משחק שקיבל 6. P:

יש לכם Trial. אני לא מבין את ההתלבטויות.

ה-Trial הזה גם חוסך לכם 10 אחוז על הכותר המלא, כך שאף אחד לא יוצא עם הפסדים - להפך, חוץ מהנסיון הזה יש לכם עוד רשימה די ארוכה של משחקים מלאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...