הרשת עושה צחוק מ-Mass Effect: Andromeda - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הרשת עושה צחוק מ-Mass Effect: Andromeda

yonatan.mendelson

Recommended Posts

• תגובות 67
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עובדה שחצי מהרשת צוחקים על זה ושמו לב לזה ישר. חוץ מזה בלי קשר משחק שכזה, עלילתי עם קטעי סינמטיק ודיאלוג מחייב אנימציות איכותיות וכמו שצריך. ראה Witcher 3.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את הנושא של הכוריאוגרפיה ממש רואים. בסרטון בן ה KROGAN נוגח... זוית הצילום הייתה אמורה להיות מהצד השני. הרי אתם יודעים שזה הכל חליפות חיישנים ועליהם מולבשת אנימציה. בקטע האחרון של הכתבה בסןף רואים ממש שזה לא מושקע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של mmemorex

אחלה, תמשיך בגישה הזאת של החיים. תגיע רחוק.

צודק...הגישה שלך הרבה יותר טובה 9_9

OvO אני אישית רוכש אותו ל- וגם לי יש (יותר נכון קניתי לילד)..

אם תרכוש אותו ל- תעדכן, המולטי ניראה לי אחלה...לפי מה שראיתי מזכיר קצת את Horde של GOW4 (שאני מאוד אוהב :)).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יהיה לך זול יותר לקנות מנוי ל-EA והתנסות ב10 שעות. זה יכול לחסוך ממך קניה. אני אומר לך את זה בתור מי שעבר את שלושת הכותרים הקודמים ודי אהב אותם. בכותר החדש בעיות האנימציות זה הבעיה הכי קטנה של המשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של mmemorex

אחלה, תמשיך בגישה הזאת של החיים. תגיע רחוק.

דווקא מרוצה מאוד מהמקום בו אני נמצא בחיים. מהנדס שמרוויח היטב, בזוגיות נפלאה.. ועוד מעט המשחק יוצא :)

תודה על הדאגה אבל.

@Zeev86 איזו הפצצה חחח מה קורה?!

הרעיון של המנוי עושה הגיון, אולי באמת כדאי.

אגב, אתה יכול לפרט מה עוד הפריע לך במיוחד מעבר לאנימציות (שלי לא כ"כ אכפת מהן)?

@YoniDahan

אין בעיה, אם אקנה אעדכן בהחלט אבל.. הבטחתי לעצמי שלא אקנה עוד משחק החודש :) לא התאפקתי וקניתי החודש בנדל של bf1 וtitanfall 2 ובנוסף גם ps+ לשלושה חודשים. אם אקנה זה רק בחודש הבא.

בנימה יותר אישית. ייתכן שאני קצת (הרבה) פחות ביקורתי כלפי משחקים מאחרים. אם נראה טוב וכיף לי דיינו. לא מעניינות אותי ביקורות וציונים של אתרים. לצורך המחשה, אני אחד מהאנשים הבודדים בפלנטה שלא התאכזב (יותר מדי) מResident evil 6 חחח וחשב שהוא אחלה דווקא. 

בגלל זה גם לא כזה אכפת לי לרכוש משחקים לps4, שנראים פחות טוב ורצים בFPS נמוך יותר. כי זה לא ממש אכפת לי, לעומת אחרים שלא מסוגלים לשמוע אפילו על קונסולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של OvO

דווקא מרוצה מאוד מהמקום בו אני נמצא בחיים. מהנדס שמרוויח היטב, בזוגיות נפלאה.. ועוד מעט המשחק יוצא :)

תודה על הדאגה אבל.

@Zeev86 איזו הפצצה חחח מה קורה?!

הרעיון של המנוי עושה הגיון, אולי באמת כדאי.

בנימה יותר אישית. ייתכן שאני קצת (הרבה) פחות ביקורתי כלפי משחקים מאחרים. אם נראה טוב וכיף לי דיינו. לא מעניינות אותי ביקורות וציונים של אתרים. לצורך המחשה, אני אחד מהאנשים הבודדים בפלנטה שלא התאכזב (יותר מדי) מResident evil 6 חחח וחשב שהוא אחלה דווקא. 

בגלל זה גם לא כזה אכפת לי לרכוש משחקים לps4, שנראים פחות טוב ורצים בFPS נמוך יותר. כי זה לא ממש אכפת לי, לעומת אחרים שלא מסוגלים לשמוע אפילו על קונסולה.

אני אחד שאוהב כותרים כמו AC האחרונים במיוחד זה שהיה בלונדון.

אבל באנדרומדה הקווסטים מסתכמים ב- לך לפה, תחזור, לך שוב פעם איפה שהיית, תחזור. וזה עוד בהתחלה בחללית.

כשאתה יורד על הכוכב המדברי, הכל שומם. אין שום דבר. שום דבר. אתה נוסע לשלוש נקודות, פותר איזשהי חידה, pew pew ונגמר.

אני בעצמי לא בנאדם ביקורתי, אבל בחיים שלי לא התנסתי בכותר RPG כל כך ומשעמם.

אני תמיד מסיים את העשר שעות של ה-trial. אבל את סינגל סיימתי לאחר ארבע שעות כשעשיתי הכל.

עברתי למולטי, וזה פשוט לא זה. בחיים לא נתקלתי במולטי כל כך משעמם. אני אחד שאוהב סוג מולטיפלייר איפה של waves אבל אין שום גיוון, המפות משעממות.

אני לא אגיד לך לא לקנות. אבל לטובתך, יש לך עוד יומיים. קח את המנוי שלהם ב-2 וחצי דולר. תתנסה בזה. במידה ותאהב, תהיה לך הנחה של 10 אחוז שתכסה לך את דמי המנוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...