עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • מי אנחנו?

שלום אורח/ת!

שים לב - על מנת להשתתף בקהילה שלנו, להגיב ולפתוח דיונים חדשים, עליך להצטרף כחבר רשום.

החברים שלנו נהנים מיתרונות רבים, כולל היכולת להשתתף בדיונים, להנות מהגרלות ומבצעים לחברי האתר, ולקבל מידי שבוע את התכנים הבולטים שלנו ישירות במייל.

לא אוהבים שמציקים לכם במייל? ניתן להירשם לאתר אך לוותר על הרישום לעידכוני המייל השבועיים.

Rabin.IO

[קבוצת רכישה] מעוניין לקנות סקופ של RIGOL דגם DS1054Z

Recommended Posts

ההתלבטות הייתה במקור בין 1052E לבין ה-1054Z אבל הפרש המחירים ותוספת הערוצים והאפשרות לשדרג ולקבל את המקודדים (דרך שדרוג תוכנה) נראת לי שווה את זה.

ב-EBAY ו- אפשר למצוא את הסקופ ב-400$ בערך ומשלוח של 37$ בערך -- שזה יוצר בערך 1920 שקל.

- אבל אז מאבדים את האחריות במובן מסויים.

כרגע אני וחבר רוצים לקנות והצלחנו למצוא ספק בארץ שיכול לתת לנו את זה בערך ב-2200 ש"ח כולל מע"מ. 

- במקום 2600 ש"ח ליחיד.

השאלה אם יש עוד אנשים כאן שמעוניינים בסקופ ואולי ירצו להצתרף לרכישה ולתת לנו מינוף לקבלת מחיר זול יותר ?

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

וואללה, בהצלחה עם זה.

לכרטיסי מסך לא הלך עם קניות קבוצתיות ( בזמן האחרון ),

אז לסקופ ביותר מאלפיים שקל  ? :)

אבל לכו תדעו......

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הלוואי, העניין שבניגוד לכרטיסי מסך או דברים גנרים כאן אני לא צריך קבוצה גדולה, רק עבור 2 יח' כבר קיבלנו הנחה נחמדה, ואני מניח שעבור קבוצה של 4-5 נוכל לקבל מחיר הרבה יותר טוב, כי גם הייבואן יוכל לקבל מחיר זול יותר.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

זה פוסט קצת ישן, אבל אם זה עדיין רלוונטי, אשמח להצטרף. אם לא, אשמח לדעת מאיזה ספק קיבלתם את המחיר הזה.

תודה!

אימייל: uvapps@gmail.com

יובל.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...
Back to top button
Close
Close