Ryzen ב-170 דולר: השלב השני במתקפה של AMD מתחיל - עמוד 5 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Ryzen ב-170 דולר: השלב השני במתקפה של AMD מתחיל

Recommended Posts

• תגובות 70
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עוד מבדקים שבהם מסתבר שה 1700 הוא כנראה הבחירה שאני אישית אעדיף.

וההבנה שזיכרונות מהירים מאוד משפיעים על תוצאות במשחקים אבל בכל אחרת כמעט זה חסר משמעות.

השוואה בין שלושת מעבדי AMD R7 RYZEN

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שמעניין אותו רק משחקים, מן הסתם שישפוט לפי משחקים. כמוני למשל.

לי כל העניין של רינדור ועבודה מקצועית לא נוגע, ולכן אם מעבד של אינטל ייתן לי ביצועים עדיפים במשחקים באותו המחיר (מה שלא אמרתי שקורה או לא קורה בפועל, סתם נתתי דוגמה), אז מן הסתם שאקנה אותו ובשבילי הוא עדיף. ולפי זה אשפוט את הכדאיות עבורי. כנ"ל לגבי .

אין על זה ויכוח שבעבודה מקצועית המעבדים החדשים של יזרחו, השאלה היא עבור מי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגדרת נכון. מי שהעיסוק המרכזי שלו הוא משחקים בלי ספק או שימתין לפתרון מחלות הילדות של ה או שיקנה 7700.

אצלי משחקים זה רק חלק מהחבילה. חשוב לי יותר זמן קומפילציה וכדומה ועבורי ועבור Visual Studio  יותר ליבות אומר ביצועים טובים יותר. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
ציטוט

I wish I could show you the new stuff but a few more days left till NDA lifts, I pushed to 5Ghz with SMT disabled to run more 32M.
The C6H is still alive.
The non R7 chips seem to be better at getting to 4500Mhz, the 1800X is the best binned of all.

http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?293205-Ryzen-OC&p=5257151&viewfull=1#post5257151

נו אז הצליחו לשפר גם א יכולות הOC?, במידה וגירסות ה4 ליבות יגיעו סביב ה4.4GHZ אז גם את שוק הגיימרים יכבשו ביזכות התימחור המצויין שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהתחשב בעובדה שעל 3.8GHZ הוא בקושי מגרד רמה של I5 7400 (כמובן בלי OC ועם זיכרון איטי יותר) במשחקים לא יעברו לAMD כ"כ מהר.

גם המחיר דומה מאוד, נושא הגיימיג עדיין לא שם אצל , בתוכנות עם ניצול טוב של ריבוי ליבות ה מרובעי ליבה של  קרובים ל I7 ב 1/2 או 2/3 מחיר והם עדיין מספיקים למשחקים (בניגוד לגועל שהיה הבולדוזר), אבל למערכת משחקים נטו עדיין -> .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם מתעלק על השרשור כי אין לא רוצה לפתוח שרשור חדש.

אני שוקל ברצינות בימים האחרונים לשדרג שילוש עקב התפגרותו החלקית של לוח האם שלי.

ראיתי שיש חיה כזאת שנקראת 7700K binned. שבאה עם OC נכבד מהמפעל. 

אתם חושבים שהיצור הזה שווה את הextra כסף שהוא עולה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע לא הבנתי o-o 

אתה אומר בעצם לקנות 7700 בלי K? או שהגרסה הזאת (binned) לא שווה את התוספת.

למה 100mhz? אני רואה שהדגם הזה יושב על 5ghz לעומת 4.2 של ה7700K ה"סטנדרטי".

רק שיהיה ברור על מה אני מדבר, זה מה שיש באתר של startpc ב1890 שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תדר נומינאלי של 4.2 זה נכון, אבל הדבר הזה לא יורד מ4.4-4.5 במשחקים. מכל ה-7700K שיצא לי לעשות להם ... בערך כולם הגיעו ל-5GHZ עם אוויר עם ההגדרות הנכונות.

אני מבין, ביזנס זה ביזנס, אבל למכור 7700K BINNED 5GHZ זה כמו למכור חופשה באלפים ולהבטיח שלג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...