Ryzen ב-170 דולר: השלב השני במתקפה של AMD מתחיל - עמוד 4 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Ryzen ב-170 דולר: השלב השני במתקפה של AMD מתחיל

Recommended Posts

אורי, אם לך חשוב ,אחלה. בכנות בלי ציניות. שמח שאתה מרוצה מהקסיאון שלך. רק הערה קטנה, קסיאון זה לא מעבד במחיר של 500$. אפילו לא 1000$. קסיאון זה לשרתים ותחנות עבודה. הרבה מעל ל 1000$. 

שנית, גם בתמונות שאתה צרפת, בתמונה האחרונה 6 ליבות משתזפות ולא עושות כלום. משמע יש מצבים שליבות לא בשימוש בפוטושופ ומכאן גם ירידה בביצועים.

ברור שבהשוואה לקסיאון שלך הרייזן נראה מפגר.

וענו לך. בהשוואה הזאת ה 7700 עוקף בפוטושופ גם את ה 6900 . זה אומר שגם האינטל 6900 הוא פח אשפה של מעבד?

קצת פרופורציות אורי. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 70
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתם מתווכחים על שטויות ולמי יש יותר גדול.

הרייזן וה-7700 מעולים לכל שימוש

כולל ותוכנות אדובי

במשחקים האינטלים מעט עדיפים, לא משהו שמשתמש ירגיש כאשר מגיעים לצואר בקבוק בכרטיס גרפי,

בביצועים למחיר ובביצועים להספק נצרך (וכאן המהפכה) הרייזנים עדיפים.

מי שיקרא את הויכוח שלכם יסיק שהמעבד שלו ב4.4 גה"צ חייב שידרוג מיידי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שממש פספסת.

כל מה שאני אישית ניסית להגיד, שכל אחד בוחר מעבד על פי צרכים ועלות.

לטעמי אחד הרייזנים יחליף את ה 2500K המזדקן שלי.

לא מעניין אותי גדול או לא. לשימושים שלי ריבוי ליבות יתאים לי. לא מתעסק בפוטושופ ומשחקים , מה שאני משחק זה כזה דבר כבד שכלום לא יעזור לו גם לא חוות שרתים שלמה. 

מי שלא צריך שדרוג לא צריך שדרוג לא ל ולא לאינטל:)

בכל מקרה.. כמו שכתבתי כל אחד השימושים שלו והתקציב שלו. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיבה שאני מאוכזב מ- כי היו לי ציפיות גבוהות. במיוחד שקיבלתי תקציב להחליף לתחנת עבודה חדשה.

רציתי מאוד לעבור ל-.

אני לא פוסל על הסף, עדיין אחכה ליראות שיפור ואם לא, אז אולי תהיה ירידת מחירים מצד .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך רק לומר שהמאווררים בתמונה למעלה לא של AMD - יש להם 4 רגליים, בעוד שלמרבה המזל, למעבדי AMD גם בתושבת , יש רק 2 מתפסים, מה שאומר שקל הרבה יותר להתקין אותם או לפרק. יתרון קבוע של כבר 12 שנה. מצער שאינטל לא מחקה (ההיפך - רק מייצרת עוד ועוד תושבות שמחייבות מאווררים יחודיים...). מה עם גרפית? יש בסידרה הזו או רק ב-3 שצפויה בסתיו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש משהו שאני שונא זה הפטנט של עם ארבעת החורים שמכניסים להם את הנועל ואז דוחפים את הפין ומסובבים.

אחחחחחחחח כמה שאני שונא את זה. לא הייתה פעם אחת שלא הסתבכתי לקיבינימט בהרכבה של מאוורר כזה, וחתכתי את כל האצבעות מצלעות הקירור של המאוורר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אא"כ הפין היה עקום ב0.00001 מילימטר כמו ב50% מהמקרים ואז במקום ללחוץ אותו לתוך החור אתה לוחץ אותו על הפלסטיק ומעקם אותו. URIB - במצב הנוכחי פוטושופ מנצלת באופן מיטבי את מעבדי אינטל פשוט כי טרחו לעשות להם אופטימיזציות למעבדים הנ"ל. אם וכאשר יעשו אופטימזציות למעבדי נראה שיפור. כמה? לא ידוע עדיין. לדעתי צריכה להרים את הכפפה ולשתף פעולה עם יצרניות התוכנה הגדולות כדי לשפר את הביצועים של המעבדים שלה. קצת כמו שNVIDIA עושה עם מפתחות משחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של djelectric

הבעיה נמצאת בתיאור שלך. אתה לא אמור לסובב את הפינים בהרכבה. תק תק תק תק, תהליך של 5 שניות סהכ

אין צורך לתפוס במילה, לא עשיתי את זה זמן רב ולא זוכר בדיוק את התהליך, זכרתי פין נעילה וסיבוב ודחפתי הכל למשפט אחד חחח. הבעיה ש @ag43 תיאר היא בדיוק מה שכל הזמן קרה לי.

הבעיה לא נבעה מסיבוב או אי סיבוב אלא מהעיקום של הפלסטיק הארור, ומתי שיש צלעות גדולות ממדים זה נהיה הרבה יותר מסורבל (לפחות בשבילי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של OvO

אין צורך לתפוס במילה, לא עשיתי את זה זמן רב ולא זוכר בדיוק את התהליך, זכרתי פין נעילה וסיבוב ודחפתי הכל למשפט אחד חחח. הבעיה ש @ag43 תיאר היא בדיוק מה שכל הזמן קרה לי.

הבעיה לא נבעה מסיבוב או אי סיבוב אלא מהעיקום של הפלסטיק הארור, ומתי שיש צלעות קירור גדולות ממדים זה נהיה הרבה יותר מסורבל (לפחות בשבילי).

לכן למעבדי , עדיף מאוורר עם ברגי מתכת. אבל - מחייב פלטה מהצד השני של הלוח. אם אין גישה לשם במארז - צריך לפרק הכל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיקה של R7 עם 2 ו 4 ליבות מבוטלות לדמות 1600X ו1500X.

ה1500X לא רואה את ה 7350K באותו מחיר, לא מעט פעמים שווה ל7600K...

ה1600Xתחלס מתפקד כמו 1800X לכל דבר ועניין במשחקים ולא מעט פעמים עדיף על 7600K

https://www.youtube.com/watch?v=O5cqOtWz5sU

במערכת עם 1060 פשוט מיותר ללכת על יותר מ1500X לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקו את זה מול כמעט כל כרטיסי המסך של אנווידיאה. מה 1060 עד 1080TI 

כל אחד יעשה את החשבון שלו. אבל נראה שה 1600X אכן יהיה חזק במשחקים כמעט כמו ה 1800X וזה על פי הבנצ' הזה.

מרוב שיש לנו אופציות עכשיו , יותר קשה לקבל החלטה על מה ללכת :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של בור ועם הספר

כאשר יש הרבה אופציות שנותנות תוצאות דומות, הזול מביניהם הוא הבחירה המתבקשת.

כאשר יש יותר משיקול אחד, הכספי, ומכניסים למערכת השיקולים גם שונות, וקידוד ומשחקים, זה לא שחור לבן.

עדיין לא הומצא המעבד היחיד שנותן מעטפת מלאה של ביצועים בכל הנושאים.

ברמת משחקים כן, יספיק כנראה 1600X. מי שמחפש סביבת פיתוח או אולי גרפיקה וכו אולי יש סט שיקולים נוסף על כך. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...