Ryzen ב-170 דולר: השלב השני במתקפה של AMD מתחיל - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Ryzen ב-170 דולר: השלב השני במתקפה של AMD מתחיל

Recommended Posts

• תגובות 70
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה נחמד שנוכל לקבל 8 ליבות לוגיות במחיר נמוך, אבל ה8 האלה לא באמת יתנו תפוקה כמו של I7 נכון? אלא במקרה הטוב כמו של I5 בינוני. (תקנו אותי אם אני טועה, והלוואי וכך)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מבין מה זה כל כך משנה לכם. הם רק צריכים להשתוות בביצועים ולמכור במחיר נמוך יותר. אם היה לי צורך במחשב חדש כרגע, הייתי מוכן לפזול לכיוון , זה כל מה שמשנה להם בסופו של דבר. לרוב האנשים, וגם הגיימרים, 2 פריימים לפה או לשם לא באמת ישנו, אבל 100 דולר זה כבר סיפור אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של urib

אתה באמת מאמין בזה? RYZEN סדרה 7 בקושי מתמודדת עם i7 7700

כל אחד מסתכל לאן שהוא רוצה.

איפה שרואים מה שאמרת גם i7 6900k בקושי מתמודד עם i7 7700.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רייזן 7 לא נועד להתמודד עם 7700 אלה עם 6900K תפסיקו להנפיץ שזה "בקושי מתמודד עם" ותסלכו על מה זה כן מתחרה, כמובן עם אתם מעוניינם בגיימינג אז אין סיבה ללכת על יותר מ4 ליבות גם ככה (נ.ב. גם ה6900K לא טוב בגיימינג כמו ה7700 אז אין על מה להתווכח שזה לא טוב :) )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של MekoPelet

רייזן 7 לא נועד להתמודד עם 7700 אלה עם 6900K תפסיקו להנפיץ שזה "בקושי מתמודד עם" ותסלכו על מה זה כן מתחרה, כמובן עם אתם מעוניינם בגיימינג אז אין סיבה ללכת על יותר מ4 ליבות גם ככה (נ.ב. גם ה6900K לא טוב בגיימינג כמו ה7700 אז אין על מה להתווכח שזה לא טוב :) )

תסתכל בפוסטים קודמים שלי, ותראה בעצמך שמעבד 7700K עושה צחוק מ- 1700X גם בתכנות מקצועיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של urib

תסתכל בפוסטים קודמים שלי, ותראה בעצמך שמעבד 7700K עושה צחוק מ-RYZEN 1700X גם בתכנות מקצועיות.

כבר ענו לך האמת.. כל אחד מביט לאן שנוח לו להביט..אפרופו פאנבויס..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של urib

WIZI תרגיע מדובר על חתיכת סיליקון.

אנשים חייבים לדעת את האמת על המוצר ולא רק הייפ.

כן צודק. 

מאות אתרי tech בעולם בחנו את המוצר אבל חייבים לשמוע את האמת של אורי-B

תגיד, אתה לא משמיע את האמת שלך פה כבר די הרבה זמן? מישהו עוצר בעדך?

ולגבי להרגיע.. אני הכי רגוע שיש.

בניגוד אליך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של urib

אתה מכחיש את זה שיש כרגע בעיה במעבד בהרצה של WIN 10. בגלל אתרי סקירה שסובלים מעודף הייפ.

אורי ידידי.

אחריות על בעיות ראיה שלך , באמת לא בתחום סמכותי. מעולם לא טענתי שהם מושלמים. תקרא שוב. זה עוזר בדרך כלל. 

תקרא שוב את הפוסטים שלי. זה שאתה מתעקש לנסות לצייר בכל דרך את מעבדי ככשלון זאת בעיה שלך בהבנת המציאות

מעבדי מצויינים, לא חפים מבעיות. לא הכי טובים בכל תחום ובהחלט טובים מאוד.

תנסה להתמקד בבקשה בעובדות ולא בפנטזיות כמו הפרסומים שלך על זה שלא ניתן להמהיר את מעבדי רייזן מעבר לליבה אחת.

מקווה שאני עוזר לך בנושא להבין ולהפנים. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...