נייח לשימוש מאסיבי. עד 5K. - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נייח לשימוש מאסיבי. עד 5K.

Hello there

Recommended Posts

הדרישות הבסיסיות:

מחשב שכמעט אינו נסגר. בשימוש מאסיבי מאד כל היום. 
בבוקר בורסה: תמיכה בשני מסכים
חייב להיות שקט
תמיכה בפתיחת 30 עמודי . בכל מקרה עשרים לפחות.
אופציה (לא חובה) תמיכה במסך
דיסק אחד. עד 500 (השאר מגובה על חצוני)

1. מה התקציב המקסימאלי?   5000
א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך?    לחסוך
ב) במידת הצורך - עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב?     200

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)?
משרדית וביתית. המחשב עובד 20 שעות ביממה, ופתוח 24 שעות.

א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה).     עבודה רבה עם מייקרוסופט סילברלייט. 
ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין: לא. 
-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב. - ללא משחקים כבדים.
-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך). שני מסכים Full HD
-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)? (מעריך שבינוני: גרפים מרצדים של הבורסה, ועמודי . חשוב שלא יהיו עיכובים)

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים. - לא.
4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט? לא. הסכום לא כולל מסכים.

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 8 (8 = יש לנסות ולהקפיד על השקט)? 6-7

6. האם מתוכנן (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)?  - לא
7. מערכת הפעלה/אופיס - לא.
8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? תל אביב
9. מתי מתוכננת קניית המחשב? מיידי.

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן?  תמיכה בשני מסכים. מארז שקט: מס' יציאות רצוי של USB3 = אחת או שתיים. 4-6 USB2. 
11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד? לא.
12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות:  - תודה :-)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

logo-dark.png
מפרט זה הורכב ב - www.startpc.co.il - סטארט מחשבים
אודים | חיפה | תל-אביב | אשדוד | קריית מלאכי

מעבד: 1315 ₪ - * מבצע מרץ של אינטל *- Quad i7 7700 3.6Ghz S1151
קירור אוויר למעבד: 179 ₪ - * * - Scythe Mugen 3 REV B - S-2011v3 / 1151 / 1150 
לוח אם: 409 ₪ - * מבצע * - B250M-D3H S1151
זכרון: 575 ₪ - * מבצע * - 16G (2x8G) Kingston HyperX FURY 2400Mhz CL15
דיסק קשיח: 819 ₪ - * מבצע * - SSD 850 EVO 500GB SATA III 5 Years Warranty
מארז: 560 ₪ - Define R5 Black
ספק כוח: 599 ₪ - Seasonic X-Series 650W GOLD Modular 7 Years Warranty

מחיר סופי: 4456 ₪ למזומן  
 4545 ₪ לאשראי עד 10 תשלומים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Asafb25

שלום,

http://www.plonter.co.il/priceoffer_shoppingcart.tmpl?PriceOffer=102281

כמה הערות:

-בגלל הכמות הלשוניות שתהיה פתוחה אצלך אני ממליץ על 32GB (לשם השוואה לי כרגע בכרום פתוחים 19, מתוך 32GB שיש לי רק 10 מנוצלים) אמנם במקרה שלך יהיו הרבה רפרשים ללשוניות דבר שיצור זלילת זיכרון.

-לקחתי i7 בגלל הנ"ל , התלבטתי לגבי הרייזן, אך הוא מאוד יקר ויצור חריגה בשילוב של מעבד ולוח אם. (היתרון שלו הוא בריבוי ליבות ונימים 8 ו16 מול 4 ו8 אך הוא עדיין לא הבשיל לפוטנציאל שלו - קראתי היום שוינדוס 10 כרגע מאט את הביצועים של רייזן)

- יציאות USB - כרגע מאחור יש לך 5 (3 -USB3 ועוד 2 - 2 USB) , במידה ותרצה עוד , יש חיבור בלוח אם להוספת כניסות קדמיות/אחוריות.

-בגלל שזה לא מחשב למשחקים לא ראיתי טעם בלשדרג את הכרטיס מסך ל1060 בכפול מהמחיר של הכרטיס הנוכחי.

אשמח לדעת מהן הדגמים של המסכים שברשותך כדי לבדוק אם יש מגבלה ביציאות של הכרטיס.

מסכים, אך אני חושב שאין צורך בכלל בכרטיס מסך בתור התחלה, תמיד אפשר להוסיף בהמשך. יותר מזה, בגלל שהוא ביקש מחשב שקט הייתי משקיע יותר במארז, למעבד, ובספק - במקרה יש לי מארז כזה ובו נגיד שהוא לא חרישי. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

https://hwzone.co.il/מארז-antec-p100-איכותי-זול-ושקט/

לצורך העניין, זה מה שהמפרט שלי יצרוך

http://outervision.com/b/ehJOY6

650 W וGOLD זה לדעתי מוגזם..

אולי כדאי ספק חרישי יותר מאשר הספק גבוה יותר..

נחכה לפותח האשכול :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל יהיה נחמד אם תייצגו את עצמכם כנציגי החנות (במידה ואתם אכן כאלה).

עכשיו לדעה שלי על איך המפרט הזה צריך להיראות.

שימוש מאסיבי במעבד כמו שפותח האשכול מציין, מצריך מעבד שלאו דווקא חזק בעיבוד חד ליבתי אלא רב ליבתי לכן הייתי הולך על רייזן והולך על הזול ביותר ה 1700 מכיוון שהפליטת שלו נמוכה יותר ואין צורך ביותר מזה, בנוסף הקירור סטוק שלו יעשה את העבודה.

לוח אם הייתי הולך על סדרה 350 הזולה יותר,

כרטיס מסך הזול ביותר אשר נותן כמה שיותר יציאות שמתאימות למשתמש.

זכרון 16\32 האמת אין לי מושג מה הוא צריך בשביל 32 לשוניות, לכן אני אשאיר זאת לאנשים אחרים.

מארז כל מארז שהוא שקט עם פילטרים לאבק שנוחים לניקוי זה חובה. - סביבה משרדית לאף אחד אין כח להתעסק עם פירוק המחשב וניקוי, אם יש מקום פיזי הייתי ככל הנראה בוחר ב define r5.

ספק 500 יספיק בהחלט ואפילו 450, הסיבה היחידה ללכת על 650 כי יש כאלה שלא מפעילים מאורר אלא אם כן תחת עומס.

דיסקים קשיחים - לפי הצורך של פותח האשכול, הייתי אפילו לא לוקח אם זה אומר שניתן להכניס רייזן, אבל כן הייתי רוצה לראות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא נציג של אף חנות. 

אני אישית לא רואה כאן תועלת גבוהה במיוחד בקניית מעבד ב2000 שקל. i7 לדעתי יעשה עבודה מצויינת לא פחות. 

אני דווקא חושב שבגלל שפותח הדיון ביקש מחשב שקט יותר, צריך לתת את הדגש יותר על החלקים המרעישים- בלי דיסק קשיח מכני, שקט למעבד, ספק בלי מאוורר/ שהמאוורר לא עובד שהספק לא מתאמץ. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עברתי בעיון רב על ההצעות של כל התותחים פה:

המפרט שהביא תומר מאד מעניין אותי מאד, 
והיא מצורפת בהמשך בשינוי קל:

הורדתי את הזיכרון ל-16
ואשתמש ברעיון המקסים (!) של afikr333 והוא להורדת צריכת הזיכרון בכרום על ידי תוסף.

SSD הוא מהיר שקט ויציב, לכן הותרתי אותו על כנו, בלא צורך בקשיח רגיל. (מגבה על כונן חיצוני)

http://www.plonter.co.il/Products_ShoppingCart_priceoffer.tmpl?products=CM8067702868314!1|B250M-MORTAR!1|AU08GGB24CETBGC-PC!2|50IQH8DSN8OC-PC!1|S3-480A!1|P100-500W!1|UCACO-AP110-GBB01-PC!1|CSB00065!1|&lang=heb#po

השגות יש לי לגבי המארז:

יש בו עודף סלוטים שברור שלא אשתמש בהם, לכן אשתמש בהפרש הכספי,
לטובת מארז יעיל יותר עבורי, וכאן אני צריך את  עזרתכם בבחירת:
מארז שאולי הוא קטן יותר/מאוורר יותר/חרישי יותר/ספק שקט יותר, ומצריך פחות ניקוי. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה אחי, החיסרון של כל הסינקים (שהיכרתי עד עכשיו) זה שהם לא מעתיקים את הפולדרים בצורה זהה. יש להם פולדר פותח, ולכן הURL מוארך. 
ואז, כאשר אני עובד עם  שני כוננים, יש בעיה עם התוספת בURL. 

בינתיים, אמתין להצעות לגבי המארז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Hello there

תודה אחי, החיסרון של כל הסינקים (שהיכרתי עד עכשיו) זה שהם לא מעתיקים את הפולדרים בצורה זהה. יש להם פולדר פותח, ולכן הURL מוארך. 
ואז, כאשר אני עובד עם  שני כוננים, יש בעיה עם התוספת בURL. 

לא כל כך הבנתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Hello there

עברתי בעיון רב על ההצעות של כל התותחים פה:

המפרט שהביא תומר מאד מעניין אותי מאד, 
והיא מצורפת בהמשך בשינוי קל:

הורדתי את הזיכרון ל-16
ואשתמש ברעיון המקסים (!) של afikr333 והוא להורדת צריכת הזיכרון בכרום על ידי תוסף.

SSD הוא מהיר שקט ויציב, לכן הותרתי אותו על כנו, בלא צורך בקשיח רגיל. (מגבה על כונן חיצוני)

http://www.plonter.co.il/Products_ShoppingCart_priceoffer.tmpl?products=CM8067702868314!1|B250M-MORTAR!1|AU08GGB24CETBGC-PC!2|50IQH8DSN8OC-PC!1|S3-480A!1|P100-500W!1|UCACO-AP110-GBB01-PC!1|CSB00065!1|&lang=heb#po

השגות יש לי לגבי המארז:

יש בו עודף סלוטים שברור שלא אשתמש בהם, לכן אשתמש בהפרש הכספי,
לטובת מארז יעיל יותר עבורי, וכאן אני צריך את  עזרתכם בבחירת:
מארז שאולי הוא קטן יותר/מאוורר יותר/חרישי יותר/ספק שקט יותר, ומצריך פחות ניקוי. 

יש לי את define r5 באמת מארז טוב, הייתרון שלו זה הפילטרי אבק שנח מאוד לנקות אותם. לא צריך לפרק כלום או להפוך את המחשב על הצד כמו אחרים.

אני חושב שפילטרי אבק זה לא משהו שאתה צריך להתפשר עליהם, ויש עוד שניתן להסיר מהם בקלו תאת הפילטרי אבק.

אני כן חושב שכדאי לך לשקול את הרייזן 1700, ה 7700k זה מעבד נהד (יש לי אותו) אבל אני חושב שיותר ליבות יתרמו לך יותר.

לגבי הזכרון אני לא יודע כמה אתה צריך לשימושים שציינת אז עדיף תחכה לדעות של עוד אנשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

E:/Main folder

לעומת

F:/backup/Main Folder

זה מוסיף תוספות, ואז אם אני עובד עם שני כוננים, ומגבה ידנית (וזו הצורה הנוחה לי), הכתובת היא שונה, מוארכת, ולכן אינה זהה. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Hello there

E:/Main folder

לעומת

F:/backup/Main Folder

זה מוסיף תוספות, ואז אם אני עובד עם שני כוננים, ומגבה ידנית (וזו הצורה הנוחה לי), הכתובת היא שונה, מוארכת, ולכן אינה זהה. 

מעולם לא נתקלתי בבעיה הזאת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...