עכשיו מתברר WIN 10 עוד פוגע בביצועי AMD Ryzen - עמוד 3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עכשיו מתברר WIN 10 עוד פוגע בביצועי AMD Ryzen

roynany015

Recommended Posts

ציטוט של wizi

אם הובנתי לא נכון, מתנצל. ממש ממש לא כועס:)

אכן לפי הטופולוגיה , שני CCX נראה כמו שתי פיסות של ארבע ליבות:) הקטע פה זה הפאבריק שמחבר בין שני ה CCXים

וממה שקראתי היום, AMD טוענים שבעוד חודש תהיה תמיכה גם בזיכרונות של 3500-3600 MT/s

היה איזה בנצ' היום שהראו ב guru3d שזיכרון מהיר יותר בחלק מהמקרים/משחקים נתן שיפור של 33%.

אם זה לא היה אתר מכובד הייתי חושד שזה מפוברק.

בכל מקרה, אתה כנראה צודק ומדובר בשני CCXים של ארבע ליבות כל אחת.

שיפור של 33% וזה משנה את התמונה, זה קריטי למפתחים להבין את היתרונות והחסרונות של עבודה עם שני ccx, כי אם כרגע לא יפתחו משחקים שמנצלים יותר מ8 נימים, אז ניתן יהיה לזרוק את המערכת הפעלה וכל שאר התוכנות על ccx ולתת למשחק\תוכנה מאוד כבדה ccx משלו ופה יהיה שיפור די רציני, ממה שאני מבין כרגע לא עושה את זה אבל זה לא bug כי עד עכשיו לא היה צורך להבחין בין ה ccx שונים, אבל אם זה יקרה אנחנו נראה שיפור נוסף.

אני אסכם את דעתי, כרגע רייזן מציג ביצועים מעולים ומכאן הוא רק יכול לעלות מי שלא ציפה שיהיו נפילות השלה את עצמו, ואני בטוח שהדור השני והשלישי כבר יראו שיפורי ביצועים רציניים.

ובשורה התחתונה חזרה התחרות לשוק המעבדים. זה לא נוגד את דעתי שאני מאמין שההשקה הייתה גרועה וamd עשו לא מעט שגיאות.

לפי דעתי המעניינים יותר יהיו 6/12 ו 4/8 וכל עוד לא נראה טעויות במיוחד במרובע ליבות שלא כל הארבע ליבות על אותו ccx אני חושב ש i5 יהיה בקשיים רציניים. תדרים גבוהיים יותר, פחות צורך לתקשות בין ccx שונים יהיה מעניין :).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מסתבר שהעדכון של שיצא ב 16 לחודש, טיפל בחלק מהבעיות שהיו עם רייזן אבל כמובן לא את הכול.  לפי הבנצ' שמצורף (בנצ' יחיד מה שקצת חשוד בעיניי) , זה מראה שיפור של מעל ל 18% שזה המון!!

לינק לתרגום מהאתר הסיני שבו זה פורסם

הדיון על הפוסט באתר REDDIT

ריצת בדיקה שהורצה לפני העדכון ואחריו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשור או לא, 10 אחלה מערכת. 

מהירה, מגיבה, נכון להיום לא נתקלתי בשום עניינים. מצריכה התעסקות עם ביטול של כל מיני שירותים

טיפשיים ואפליקציות שאפשר להעיף, וזהו. אני מדבר על שימוש ביתי, גיימינג.

עובדת יופי אצלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של StavBN

לא כל כך מובן איך RYZEN ב4GH מצליח לצאת בממווצע כמו 7700K ב5GH, במשחקים שיודעים לנצל רק 4 ליבות. (הרי מבחינת IPC הם בערך שווים)

מעניין האם זה אמיתי.

בגלל זה כתבתי, שזה בנצ' ראשון שראיתי ולקחת בזהירות את התוצאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, כמובן.

התוצאות האלו הגיעו מהסרטון שצירפתי.

הוא אומר שהיה לו עידכון Windows די גדול ושלפי השמועות זה כנראה עדכון שקט עבור ושמאז הוא רואה תוצאות טובות יותר בחלק מהמשחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של StavBN

לא כל כך מובן איך RYZEN ב4GH מצליח לצאת בממווצע כמו 7700K ב5GH, במשחקים שיודעים לנצל רק 4 ליבות. (הרי מבחינת IPC הם בערך שווים)

מעניין האם זה אמיתי.

מי אמר שהם תומכים 4 ליבות ? 

רוב המשחקים שאני רואה שם תומכים 8 ליבות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...