בעיה ב- strix 1070 oc - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה ב- strix 1070 oc

kokoki

Recommended Posts

יש לי בעיה מוזרה עם המאווררים של הכרטיס,

כאשר הכרטיס נמצא על silent mode, בזמן משחק המאווררים עובדים לשנייה ומפסיקים ושוב חוזרים כאילו לעבוד ומפסיקים מיד וחוזר חלילה,

עד שפתאום רק המאוורר השמאלי עובד ושני המאווררים האחרים לא עובדים ולפעמים שני המאווררים השמאליים עובדים ורק המאוורר הכי ימני לא עובד וזה ממשיך ולא נפסק, גם כשאני יוצא מהמשחק, עד שאני מאתחל  או משנה למצב אחר כמו oc mode או mode או מכבה ומדליק בתוכנה את המתג של ה- 0db.

ולמרות שמאוורר אחד או שניים עובדים, זה מראה בתוכנה של ה- GPU TWEAK II שהמאווררים לא עובדים כלל.

אותה בעיה מופיעה גם כשאני על mode, רק כשאני משחק על oc mode, הכל עובד תקין ללא בעיות.

בזמן צפייה או גלישה אין בעיה בכלל, המאווררים פשוט לא עובדים כי אין צורך שיעבדו, הטמפרטורות נמוכות וזה רק שאני על silent mode ורק אז הכל תקין,

אבל אם אני בתוכנה על מצב oc mode, זה עושה את אותה הבעיה הנ"ל. 

האם הכרטיס לא תקין?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

היי,

אז אחרי חודש שהכרטיס היה בבדיקות (היבואן התעקש שהכרטיס תקין, התעקשתי שהכרטיס יבדק שוב), הוא חזר אלי כמו שהוא, עם אותה הבעיה, לאחר שהיבואן מתעקש שהוא תקין והוא לא מצליח לזהות את הבעיה שיש בכרטיס, גם בחנות שרכשתי דרכה ניסו למצוא את הבעיה בכרטיס ולא הצליחו, יש לציין שבחנות ניסו לעזור לי מול היבואן אך ללא הצלחה, ולמרות ששלחתי להם סרטון של המחשב שלי, בו רואים את התקלה בבירור זה לא עזר.

בחנות הציעו שאני אביא אליהם את המחשב, אך זה לא אפשרי מבחינתי, הם יושבים בנתניה ואני בתל אביב ואין לי , ומשלוח לכל המחשב די מפחיד אותי. הטעות שלי הייתה שקניתי מחנות שרחוקה ממני את הכרטיס, כנראה שגם בגלל שהם חנות בודדת ואין להם מספיק כח מול היבואן השפיעה, לצערי התפתתי למחיר.

בקיצור, אני מרגיש חסר אונים, יש לי הרגשה שזרקתי 2300 ש"ח לפח, אם למישהו יש פתרון אני אשמח לשמוע?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעזוב את GPU TWEAK II

ותתחיל להשתמש ב AFTERBURNER

ושם תלך ל SETTINGS

ואז FAN ותבנה לך תוכנית פעולה למאורר תשים מינימום 40% ככה שהמאוורר יפעל כל הזמן 

ואז גם מ60 מעלות עד 70 מעלות תמתח קו שהולך מ 40% ל 100% ותשתמש ב FAN CURVE הזה 

ותראה אם זה עובד עם התוכנה של MSI

ולאיזה טמפרטורות הכרטיס מגיע בזמן משחק? לא ציינת את זה בכלל אי אפשר לדעת אם יש בעיה או שאתה סתם מבולבל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטמפרטורה בזמן משחק באזור ה- 60 - + .

לא אמרתי שיש בעיה בכרטיס, אמרתי שיש בעיה במאווררים שלא עובדים בצורה תקינה.

הרעיון הוא, שהמאווררים לא יעבדו כל הזמן, כך שברגע שהטמפ' יורדת מ- 60 הם יפסיקו לפעול, כרגע כשהטמפ' יורדת מ - 60 רק המאוורר הימני מפסיק והשניים האחרים ממשיכים לפעול כרגיל ולמרות שהם פועלים החיישן בתוכנה של מראה על 0 RPM כך גם ב- GPU-Z.

לקבוע שהמאווררים יעבדו על 40% כל הזמן אפשר גם בתוכנה של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מצליח להבין את ההקשר של המילה "מבולבל" לבעיה הנידונת כאן, אולי התבלבלת בתגובה או שהתבלבלת בפירוש המילה "מבולבל".

אם אין לך דרך לפתור את הבעיה אתה לא מוכרח להגיב. 

אם הייתי חשדן הייתי אומר שמהכעס שניכר מתגובותיך אתה קרוב למקרה, (מישהו מהחנות אולי, שמשתמש כאן ביוסר די חדש). 

לעניינינו, אני מצרף כאן מקורות בפורומים אחרים שדנים בבעיות המאווררים בסטריקס פסקל של , קרא קצת ותחכים.

https://rog.asus.com/forum/showthread.php?88228-Strix-1070-O8G-fan-issues

אם אתה רוצה עוד, יש. 

בינתיים, אם למישהו יש תגובה עניינית שיכולה לעזור, אשמח, אני משווע לעזרה בנושא. 

תודה. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה עם speed fan.

זה שלא רואים את הrpm זה לא בהכרח אומר שאי אפשר לשלוט על המאוורר.

במידה ואכן תהיה שליטה ניתן להגדיר פרופיל , בזמנו רשמתי מדריך.

בזמנו היה ניתן גם לשנות ע"י צריבה מחודשת של הביוס, לא יודע אם עדיין, לא מומלץ לדעתי בכרטיס חדש במחיר כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...