NVIDIA יוצאת לקרב: חושפת את ה-GeForce GTX 1080 Ti ומכריזה על קיצוץ מחירים - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

NVIDIA יוצאת לקרב: חושפת את ה-GeForce GTX 1080 Ti ומכריזה על קיצוץ מחירים

yonatan.mendelson

Recommended Posts

אורח Mor Tal

מערך הזיכרון של הכרטיס הזה מציק לי בOCD למה לא יוכלו להוסיף עוד ג'יגה ולעגל ל12

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקרוב, 950979133 FPS לשניה, בעלות של 215879628 ג'יגה , בעלות 287787313 ש"ח בלבד... לא באמת, אבל ההתקדמות מבחינת חומרה כ"כ מטורפת שזה כבר לא יכול להיות אפשרי או כלכלי לשדרג בקצב הזה... למזלי אני משחקת בדיליי אז יכולה לשדרג תמיד באיחור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

RYZEN אני מאמינה שהחבר שלנו כבר עובד על הכתבה ואנחנו מחכים בקוצר רוח. ועדיין.. הייתי רוצה לשתף במה שהעין הבלתי מזויינת שלי קלטה. אז ככה: לגיימינג ועבודה עם מדיה, לאינטל עדיין יש את החומרה היציבה והמפיקה יותר. (האמינו לי ניסיתי וניסיתי לשכנע את עצמי שאני יכולה לחיות עם במארז אבל מה ששבר אותי זה שאין שום תמיכה למערכי QUAD בזכרונות וזה מינוס ענק!!!) (לא בגיימינג אבל בהחלט בעבודת מדיה) אבל לRYZEN יש כוח עצום שלא נראה עד כה, כשמבקשים ממנו לבצע חישובים. לדעתי המכללות והאוניברסיטאות ובכלל כל מוסדות האקדמיה יעדיפו להשתמש בו בגלל התפוקה שלו. _ (אלא אם יתאמצו מעט ויפסיקו עם האגרסיביות שלהם) בהחלט תמורה שווה לכסף. נ.ב. אנא העבירו התגובה לכתבה המתאימה (לכשתצא) תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...