עכבר מומלץ במקום Performance MX ? - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עכבר מומלץ במקום Performance MX ?

Milford Cubicle

Recommended Posts

ה-Performance MX שלי מתחיל לגמגם ואני רוצה להחליף אותו.

ממה שראיתי המחליף שלו זה ה-MX Master שיש בו כמה שדרוגים מצד אחד, אבל חיסרון משמעותי בשבילי מצד שני - לפי מה שאני מבין הם ביטלו בו את האפשרות להסיט את הגלגלת ימינה/שמאלה.

זה היה ה-back/forward שלי וזה קריטי עבורי (הכפתורים הייעודיים ל-back/forward שימשו אצלי לשינוי ווליום).

בהנחה שהם באמת ביטלו את התכונה הזאת בדגם הזה (תקנו אותי אם הבנתי לא נכון), איזה עכבר באותו סגנון (נוח וארגונומי עם אותו סידור כפתורים פחות או יותר) אני יכול לקחת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן נראה כי תכונה זו הוסרה מהדגם החדש.

מצד שני - נוסף scroll whell אופקי - אולי תוכל להתאים אותו לשינוי העעמודים?

קישור לעכבר החדש ב275 ש"ח כולל משלוח ומיסים מאמזון

אתה כמובן גם יכול להישאר עם אותו דגם ולקנות אחד חדש במקום ב254 ש"ח כולל משלוח ומיסים ישירות מאמזון

לדעתי - אם אתה התרגלת אחרי הרבה שנים למבנה של העכבר הזה, ואתה רוצה לשמור על העכבר החדש כמה שיותר קרוב לתחושת העכבר המקורי - אין כמו לרכוש את אותו הדגם.

אם מצד שני אתה לא רוצה לרכוש את הדגם הישן כי אתה חושש שהוא אינו אמין יותר - הדגם החדש יכול לספק אותך, אך שים לב לשינוי בחוויית הגלילה האופקית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה זוועתי? באופן טבעי כשמחזיקים עכבר הגלגלת נמצאת בין שתי אצבעות. זה מאוד נוח לי ללכת ככה אחורה / קדימה בדפדפן באמצעות הזזה קלה של האצבע הצידה.

אין לי מושג בן כמה העכבר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי זה מגיב מצויין (גם עכשיו..), זה מוגדר ברגישות מדוייקת - לא דורש ממש "קליק" של דחיפה חזקה אבל גם לא רגיש מדי.. עובד ממש ממש טוב.

הבעיה היא שהגלגלת התחילה לגמגם (לפעמים מסתובבת "על ריק" והגלילה נתקעת וממשיכה אקראית) וגם הלחצן הרגיל מגמגם (לפעמים כשאני מחזיק אותו לחוץ וגורר - הלחיצה משתחררת באמצע.. זה דיי מטריף את השכל).

אולי באמת אני אקנה פשוט עכבר חדש מאותו הדגם בשביל לדחות קצת את הקץ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם אם כבר אתה מתכנן לקנות עכבר חדש - הייתי שוקל לפתוח את העכבר ולנקות אותו מבפנים. לך תדע - אם אין אחריות זה לא ישנה כלכך הרבה - גם ככה העכבר תקול.

https://toemat.com/logitech-mx-master-fix/

אני יודע שזו לא הבעיה המדוייקת - אבל זה יכול לסייע בפירוק והבנת המכניקה של העכבר.

בנוגע לרכישת עכבר זהה - אני חושב שבמקרה שלך זה יהיה הפתרון הכי טוב. אם אתה לא רוצה להיפרד מהדגם הספציפי הזה, אכן רכישת עכבר זהה חדש ב250 ש"ח תהווה בחירה לא רעה כלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...