ייעוץ על מיפרט מחשב High Level לעריכה ולתלת מימד (לא לגיימינג וללא OC) - עמוד 6 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ייעוץ על מיפרט מחשב High Level לעריכה ולתלת מימד (לא לגיימינג וללא OC)

NBR

Recommended Posts

• תגובות 369
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של lompy

אין שום בעיה לסדר את התצוגה של אדובי ב 4K

http://www.danantonielli.com/adobe-app-scaling-on-high-dpi-displays-fix/

השיטה הזאת עובדת גם בתוכנות נוספות

היי אני מבינה שלשיטה הזו יש חסרונות,

אפשר לדעת איזה, בבקשה?

ציטוט של askme

הסר דאגה מליבך -

The cards also finally, a first for any Geforce products, support 10-bit per color channel. Something that the Radeon counterparts had for years. So if you have a color rich 10-bit per channel monitor you’ll finally be able to enjoy it on Geforce. Blacks will be absolutely black, reds greens and blues incredibly more accurate. This includes support for upcoming High Dynamic Range monitors as well.

וזה מתוך -

http://wccftech.com/gtx-1070-1920-cuda-cores/

תודה, כבר נבהלתי.

מה שכן אני יחכה בסבלנות עד להכרזה (28.2) על ה1080 TI, אולי זה יגרום ל-1080 הרגיל לרדת במחיר.

ואולי אני כבר אקח את החדש.

רק בבקשה מכולם, אנא תשמרו על הדיונים המקצועיים בכבוד.

חבל על כזה שרשור מצוין.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השרשור הזה כלכך מצויין שכבר קשה לי להתבטא בחלק מהנושאים כאן :) הגענו לעומק נושאים מסויימים - שבחלקם אין לי הבנה מלאה, ולכן אני לא מתבטא בהם.

בנושא ההערכה שלי על 64GB - מדובר בהערכה פשוטה:

כשאני רכשתי את המחשב המומלץ היה 2GB - אחרי 9 שנים זה הפך להיות 8GB

כשאת רוכשת את המחשב המומלץ הוא 16GB - אחרי 9 שנים זה יהפוך להיות 64GB

כפל פשוט :)

בנוסף, כפי שאמרתי קודם - המעבד יגביל אותך לפני כמות הזכרון. בשלב הזה כבר יהיו גם מסוג DDR5

בנושא הM2 וההגבלות בשימוש הפורט השני - לא סתם המלצתי על לוח האם של - הוא אכן כולל הגבלה בM2 השני - הוא עובד על PCI-E 2.0 X4 (שיהיה מספיק עבור כל כונן כיום בכל מקרה) והוא מבטל את ייאת הPCI-E התחתונה ביותר (לא רלוונטי בכל מקרה במקרה שלך על פי הדרישות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של none77

חבל מאוד שלא קראת את הקישור שהבאתי בהתחלה לפני שהגבת ועוד הטפת מוסר.

חבל מאוד.

לא הטפתי שום מוסר ובטח לאף אחד.

בכל מקרה, במקום להעלב, אתה פשוט יכול לתקן.

לא מצאתי סתירה בין הקישור שלך לנאמר בקישור שלי.

אתה סבור אחרת ? בבקשה, תקן.

מבטיח לא להיפגע   :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של אור כהן

השרשור הזה כלכך מצויין שכבר קשה לי להתבטא בחלק מהנושאים כאן :) הגענו לעומק נושאים מסויימים - שבחלקם אין לי הבנה מלאה, ולכן אני לא מתבטא בהם.

בנושא ההערכה שלי על 64GB זכרון - מדובר בהערכה פשוטה:

כשאני רכשתי את המחשב המומלץ היה 2GB - אחרי 9 שנים זה הפך להיות 8GB

כשאת רוכשת את המחשב המומלץ הוא 16GB - אחרי 9 שנים זה יהפוך להיות 64GB

כפל פשוט :)

בנוסף, כפי שאמרתי קודם - המעבד יגביל אותך לפני כמות הזכרון. בשלב הזה כבר יהיו גם זכרונות מסוג DDR5

בנושא הM2 וההגבלות בשימוש הפורט השני - לא סם המלצתי על לוח האם של MSI - הוא אכן כולל הגבלה בM2 השני - הוא עובד על PCI-E 2.0 X4 (שיהיה מספיק עבור כל כונן כיום בכל מקרה) והוא מבטל את ייאת הPCI-E התחתונה ביותר (לא רלוונטי בכל מקרה במקרה שלך על פי הדרישות)

יואהו,

לא הבנתי את הסוף,

בוא נגיד שאי אקח "רק" 64 GB .

אז הלוח 370X הוא המומלץ, נכון?

כלומר תומך בשני M2, 

תואם למעבד החדש 1800X של AMD

תמיכה בשני כ. מסך (לעתיד) נניח 1080 TI.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דף 2 מהקישור שהבאתי בדף 2.

סייגתי שצריך לבדוק את זה, להרגשתי מההכרות עם זה נכון.

Nvidia consumer class cards (Geforce GTX) can only output 10 bit color in a Direct X11 exclusive fullscreen mode. To get 10 bit color output on the Desktop in a way professional applications use it you need a Quadro card and drivers. Nvidia is blocking this for cards, regardless of the control panel setting a card will not process/output proper 10 bit color output. Anyone in doubt just try this tool:

http://www.necdisplay.com/documents/Software/NEC_10_bit_video_Windows_demo.zip

Works with my Quadro M5000, fails with my GTX1080. Same , a NEC SpectraView Reference 322UHD-2 as Monitor.

To test 10 bit output in DX11 exclusive fullscreen you can try this:

http://forum.doom9.org/showthread.php?t=172128

Games that I know that can render in 10 bit with a card if your Monitor supports it:

GRID 2, GRID Autosport, Alien: Isolation. There may be more now.

Only workstation cards output true 10 bit color for both Direct X and OpenGL. cards will support 8+2 dithered in some applications. At least this is the case for 900 series and below.

As far as goes. It will support 10/12 bit color in Direct X driven applications however OpenGL will still use 8 bit color. You will still need a with workstation drivers to achieve 10 bit in OpenGL.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של NBR

יואהו,

לא הבנתי את הסוף,

בוא נגיד שאי אקח "רק" 64 GB זיכרון.

אז הלוח MSI 370X הוא המומלץ, נכון?

כלומר תומך בשני M2, 

תואם למעבד החדש 1800X של AMD

תמיכה בשני כ. מסך (לעתיד) נניח 1080 TI.

בדיוק!!! :D

הדגם הזה ליתר דיוק

https://www.msi.com/Motherboard/X370-GAMING-PRO-CARBON.html

מבחינתך - יהיה לך 2 חיבורי M2, עד 64GB, תמיכה ב2 וה1800X החדש (אני אישית חושב שה1700X מספיק)

לדעתי מספיק לך GTX1070 - אחזור ואומר זאת שוב :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

non77 -

להבנתי, זה אכן מתחיל כפי שאמרת, אבל הפיסקה האחרונה (מטעם נציג החברה )

מסייגת את העניין בקשר לכרטיסי פסקל, שהם גם 1080 וגם 1070.

וזה מה שמופיע בקישור שאני הבאתי.

אולי פספסתי משהו  ?:nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עברתי בריפרוף על האשכול, אני במקומך הייתי מחכה עד לשבוע הבא, השבוע הסדרה החדשה של יוצאת, על הנייר נראה מעניין. בתאכלס לא ניתן לדעת עד שלא נקבל מבחני ביצועים שיהיו רלוונטים עבור התוכנות שאת משתמשת בהן, רוב הסיכויים שכבר השבוע הכל יהיה ברשת. עד אז זה הכל הנחות של אנשים שרק רוצים לעזור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי בתחלה 2/3  תהיה כמות מוגבלת למכירה ונראה לי שבAMAZON כבר הפסיקו את ההזמנות עבור 1800X בפעם האחרונה שראיתי ?

לגבי בארץ יש סימן שאלה גדול לגבי המחירים  ?

לחכות שבועיים לאמצע / סוף החודש...

בהצלחה ברכישה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

non77 -

להבנתי, זה אכן מתחיל כפי שאמרת, אבל הפיסקה האחרונה (מטעם נציג החברה )

מסייגת את העניין בקשר לכרטיסי פסקל, שהם גם 1080 וגם 1070.

וזה מה שמופיע בקישור שאני הבאתי.

אולי פספסתי משהו  ?:nixweiss:

אני מתייחס לפיסקה בציטוט, רשום שיש תמיכה ב10 ביט, למה את בטוח שזה בכל היישומים?

הבחור בציטוט שהבאתי עשה בדיקה וראה ש1080 לא תומך במה שהוא בדק.

קראתי, צריך לאמת שאם המסך 8+2 ביט מספיקה תמיכה ב8 ביט כי ה10 מושג ע"י אינטרפולציה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי אני מאמין יותר לנאמר בקישור שלי.

להגיד לך שזה מצב אידיאלי ? ברור שלא.

אני לא יכול לבדוק ( כי אין לי ),

כאן באתר לא בדקו, אז זה מה יש.

לפחות עד שיבוא השלישי ויכריע.  :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של none77

אני מתייחס לפיסקה בציטוט, רשום שיש תמיכה ב10 ביט, למה את בטוח שזה בכל היישומים?

הבחור בציטוט שהבאתי עשה בדיקה וראה ש1080 לא תומך במה שהוא בדק.

קראתי את הנושא קצת לעומק - וכמו שאמרת יישומי DX11 הם היחידים אשר יתמכו באופן טבעי ב10BIT (בנוסף לתוכנות המאפשרות לעשות זאת בנפרד)

פוטושופ לדוגמא, המשתמשת בOPENGL - דורשת כרטיס FIREPRO/QUARDO כדי לאפשר 10BIT דרך יציאת הdisplay port בלבד.

עם זאת - אני לא בטוח שזה יפריע  לפותחת הדיון.

מסך הU3415 לדוגמא כולל פאנל 8BIT ובאמצעות עיבוד תוכנתי הוא מגיע ל10BIT - ולכן לכאורה כן יהיה ניתן להשיג 10BIT במסך זה (למרות שאין כרטיס QUARDO והפאנל עצמו לא מציג 10BIT אמיתי)

פותחת הדיון אמרה שהיא מתעסקת באנימציה ועריכה - אני לא בטוח עד כמה זה קריטי שיהיה מסך 10BIT או 8BIT עם עיבוד תוכנתי, והאם זה שווה את ההשקעה הכלכך גבוהה יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של k534d

עברתי בריפרוף על האשכול, אני במקומך הייתי מחכה עד לשבוע הבא, השבוע הסדרה החדשה של AMD יוצאת, על הנייר נראה מעניין. בתאכלס לא ניתן לדעת עד שלא נקבל מבחני ביצועים שיהיו רלוונטים עבור התוכנות שאת משתמשת בהן, רוב הסיכויים שכבר השבוע הכל יהיה ברשת. עד אז זה הכל הנחות של אנשים שרק רוצים לעזור.

אכן כן, זה מה שאני אעשה.

תודה.

ציטוט של TECH AMATEUR

לפי AMD בתחלה 2/3  תהיה כמות מוגבלת למכירה ונראה לי שבAMAZON כבר הפסיקו את ההזמנות עבור 1800X בפעם האחרונה שראיתי ?

לגבי בארץ יש סימן שאלה גדול לגבי המחירים  ?

לחכות שבועיים לאמצע / סוף החודש...

בהצלחה ברכישה...

מסכימה לגמרי

תודה

ציטוט של אור כהן

קראתי את הנושא קצת לעומק - וכמו שאמרת יישומי DX11 הם היחידים אשר יתמכו באופן טבעי ב10BIT (בנוסף לתוכנות המאפשרות לעשות זאת בנפרד)

פוטושופ לדוגמא, המשתמשת בOPENGL - דורשת כרטיס FIREPRO/QUARDO כדי לאפשר 10BIT דרך יציאת הdisplay port בלבד.

עם זאת - אני לא בטוח שזה יפריע  לפותחת הדיון.

מסך הU3415 לדוגמא כולל פאנל 8BIT ובאמצעות עיבוד תוכנתי הוא מגיע ל10BIT - ולכן לכאורה כן יהיה ניתן להשיג 10BIT במסך זה (למרות שאין כרטיס QUARDO והפאנל עצמו לא מציג 10BIT אמיתי)

פותחת הדיון אמרה שהיא מתעסקת באנימציה ועריכה - אני לא בטוח עד כמה זה קריטי שיהיה מסך 10BIT או 8BIT עם עיבוד תוכנתי, והאם זה שווה את ההשקעה הכלכך גבוהה יותר

יואו, לא הבנתי כלום

יש בעיה בחיבור בין המסך (P2715Q או U3415W ‏34) לבין הכרטיס מסך? (1080 או 1080 TI)

אשמח להסבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...