ייעוץ על מיפרט מחשב High Level לעריכה ולתלת מימד (לא לגיימינג וללא OC) - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ייעוץ על מיפרט מחשב High Level לעריכה ולתלת מימד (לא לגיימינג וללא OC)

NBR

Recommended Posts

ציטוט של TECH AMATEUR

בו נתחיל במסך בכלל לא מומלץ עדיף ללכת על ULTRA WIDE 21:9 גודל 34 אינץ זה הכי מומלץ לעריכה...

לגבי SSD הולך על Samsung PRO אם זה 960 או 950 מהירות זה כלום לעומת endurance life

לגבי GTX 1080 TI ההכרזה ביום שישי זמינות המוצר בתוך מספר שבועות...

לגבי מסך, אני מתכננת לעבוד עם 2 כאלה. (בהמשך אקנה עו אחד ואז יוצא לי 54", וגם חלוקה מאוד נוחה)

לגבי ה960 יוצא לי באזור ה3K, זה לא נראה לי כדאי. מה זה endurance life?

ציטוט של TECH AMATEUR

וגם רב האנשים שעורכים סרטונים ומעלים לYOUTUBE מצאו שתכניות ADOBE לא משתמשות בכל הליבות של המעבד מצאו שמעבדי i7 6700K ו i7 7700K בהגדרות אוברקלוק יותר מהיר ממעבדי 8/10 ליבות בגלל המהירות של הליבה...

אני צריכה מעבד חזק בשביל רנדורים, לא רק לתוכנות.

בכל מקרה "עברתי לAMD" :-)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 369
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

endurance life - אורך החיים הצפוי של הSSD.

נמדד בדרך כלל בטרה בייטס על בסיס שימוש יומי מסויים. ככל שהערך יותר גבוה - כך הכונן צפוי להמשיך לפעול יותר זמן.

החסרון בכונני זה שהם מתים ללא שום התרעה - לכן פותח המנגנון הזה, ובמידה ותתקיני את תוכנת הSSD - הוא יתריע לך מתי מתחיל להיות מסוכן להשתמש בSSD על פי אותו מדד.

לדעתי הSSD שבחרת מצויין, ואם ההבדל הוא סה"כ 100 ש"ח - אז מה טוב. אם ההבדל הוא פי 2 - נראה לי מיותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של NBR

לגבי מסך, אני מתכננת לעבוד עם 2 כאלה

למה ?

ציטוט של NBR

אני צריכה מעבד חזק בשביל רנדורים,

מה  downscale 4K to 1080 וערכיה זה לא RENDER ?

מצטער לפעמיים שוכח שאני צריך להסביר דברים בצורה פשוטה אבל חבל לבלבל את המוח :s07:

אם זמן זה כסף וצריך עכשיו אז לרכוש מה ממליצים בחנות ולהנות...:bounce:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של אור כהן

endurance life - אורך החיים הצפוי של הSSD.

נמדד בדרך כלל בטרה בייטס על בסיס שימוש יומי מסויים. ככל שהערך יותר גבוה - כך הכונן צפוי להמשיך לפעול יותר זמן.

החסרון בכונני SSD זה שהם מתים ללא שום התרעה - לכך פותח המנגנון הזה, ובמידה ותתקיני את תוכנת הSSD - הוא יתריע לך מתי מתחיל להיות מסוכן להשתמש בSSD על פי אותו מדד.

לדעתי הSSD שבחרת מצויין, ואם ההבדל הוא סה"כ 100 ש"ח - אז מה טוב. אם ההבדל הוא פי 2 - נראה לי מיותר.

אפשר קישור לתוכנה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של TECH AMATEUR

למה ?

מה  downscale 4K to 1080 וערכיה זה לא RENDER ?

מצטער לפעמיים שוכח שאני צריך להסביר דברים בצורה פשוטה אבל חבל לבלבל את המוח :s07:

אם זמן זה כסף וצריך עכשיו אז לרכוש מה ממליצים בחנות ולהנות...:bounce:

לגבי המסכים, עניין של נוחות עבודה.

לא הבנתי את ההמשך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של NBR

אפשר קישור לתוכנה?

בוודאי! קישור

ציטוט של NBR

לגבי המסכים, עניין של נוחות עבודה.

לא הבנתי את ההמשך.

לגבי המסכים - בתור אחד שעבד עם מסך כפול לתקופה מסוימת - מבין לחלוטין. אני גם מבין את השיקול של ultrawide (למעשה מסך כפול בלי פס ההפרדה) וזה נטו שיקול אישי.

לגבי ההמשך - אני מעריך ש-Tech Amature דיבר על כך שאם זה קריטי ודחוף לך - עדיף לך לרכוש מעבד כרגע ולא להמתין לAMD. אני כמובן מתנגד לאמירה זו, וחושב שתקופת ההמתנה קצרה מאוד במקרה הנוכחי - וזו תהיה טעות לרכוש מעבד כרגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של אור כהן

בוודאי! קישור

לגבי המסכים - בתור אחד שעבד עם מסך כפול לתקופה מסוימת - מבין לחלוטין. אני גם מבין את השיקול של ultrawide (למעשה מסך כפול בלי פס ההפרדה) וזה נטו שיקול אישי.

לגבי ההמשך - אני מעריך ש-Tech Amature דיבר על כך שאם זה קריטי ודחוף לך - עדיף לך לרכוש מעבד אינטל כרגע ולא להמתין לAMD. אני כמובן מתנגד לאמירה זו, וחושב שתקופת ההמתנה קצרה מאוד במקרה הנוכחי - וזו תהיה טעות לרכוש מעבד אינטל כרגע.

תודה על הקישור ובכלל.

לגבי מעבד מסכימה איתך לחלוטין ןאמתין. מתלבטת על הכ. מסך 1080TI.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי

אנסה להסביר בצורה פשוטה

לגבי מסך ultra wide זה   3440x1440  זה כמו שלושה מסכים FHD במסך אחד לגבי האמירה שלי מסך קשה לראות סמלים ודברים קטנים על המסך גודל 27 ל4K וצריך להשתמש בDPI (להגדיל דברים זה גרוע בWINDOWS)  מומלץ להשתמש בnative resolution.

לגבי SSD חבל ללכת על M.2 1TB וגם דגם EVO 960 250GB בכלל לא טוב לי יש אחד למערכת הפעלה זה מניסיון אישי

אפשר ללכת על רגיל לא תרגישי את ההבדיל וגם תוכלי לרכוש 1TB ב1300 ש"ח עבור MLC יספיק...

אבל תני לי הדגמה מה כמות  ביום 100GB / 50GB  גודל הסרטונים ואיזה איכות / FHD ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של TECH AMATEUR

לגבי מסך ultra wide זה   3440x1440  זה כמו שלושה מסכים FHD במסך אחד לגבי האמירה שלי מסך 4k קשה לראות סמלים ודברים קטנים על המסך גודל 27 ל4K וצריך להשתמש

כן, רק שמסך כזה הוא הרבה יותר יקר, יש גם 1080*2560 אבל עדיין עדיף לדעתי 2 של FHD או 2K.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של TECH AMATEUR

אוקי

אנסה להסביר בצורה פשוטה

לגבי מסך ultra wide זה   3440x1440  זה כמו שלושה מסכים FHD במסך אחד לגבי האמירה שלי מסך 4k קשה לראות סמלים ודברים קטנים על המסך גודל 27 ל4K וצריך להשתמש בDPI (להגדיל דברים זה גרוע בWINDOWS)  מומלץ להשתמש בnative resolution.

לגבי SSD חבל ללכת על M.2 1TB וגם דגם Samsung EVO 960 250GB בכלל לא טוב לי יש אחד למערכת הפעלה זה מניסיון אישי

אפשר ללכת על SSD רגיל לא תרגישי את ההבדיל וגם תוכלי לרכוש 1TB ב1300 ש"ח עבור MLC יספיק...

אבל תני לי הדגמה מה כמות  ביום 100GB / 50GB  גודל הסרטונים ואיזה איכות 4k / FHD ???

כמו שאמרו הוא יותר יקר ולא בהכרח יותר נח:

ציטוט של afikr333

כן, רק שמסך כזה הוא הרבה יותר יקר, יש גם 1080*2560 אבל עדיין עדיף לדעתי 2 של FHD או 2K.

בכל מקרה בגרסאות CC האחרונות יש אפשרות לשנות את גודל ממשק התוכנה.

לגבי , אתה רציני לגבי EVO 960? תוכל יותר לפרט, מה לא טוב בו?

ואם כן על איזה דגם אתה ממליץ?

וכן על איזה 1T אתה ממליץ? (מה זה MLC?)

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה לא ניסת עריכת סרטונים על 3440X1440  ;)

אני למדי בטכניון בית ספר להנדסאים תקשורת אינטראקטיבית היום זה עיצוב מדיה...

לא נורא תלמדי מניסיון כך החיים.

לגבי 960 EVO המהירות לא עקבית ומתחמם הרבה כאשר העברת קבצים גדולה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של TECH AMATEUR

כנראה לא ניסת עריכה סרטונים על 3440X1440  ;)

אני למדי בטכניון בית ספר להנדסאים תקשורת אינטראקטיבית היום זה עיצוב מדיה...

לא נורה תלמדי מניסיון כך החיים.

הכל תלוי בתקציב... מסך כזה עולה לפחות 4.5K ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...