הגדרת נתב TP-LINK כראוטר והוטבוקס כמודם - בעיה - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הגדרת נתב TP-LINK כראוטר והוטבוקס כמודם - בעיה

Gil Kovalchuk

Recommended Posts

הי חברים,

יש לי בוקס מצ'וקמק עם ויי פיי עלוב

קניתי TP-LINK הכל מחובר הכל עבד יופי.

ההוטבקס על DISABLED  בהגדרת WIFI 

בשבועיים האחרונים יש לי קריסות חוזרות של האינטרנט לפחות פעם ביום

כיבוי הדלקה של הראוטר והמודם פותר את זה עד לקריסה הבאה

זו ההודעה שאני מקבל כשאני עושה טראבלשוט

אשמח לדעת מה הבעיה?

הגדרה לא נכונה? 

תודה לעונים

Untitled.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את ההוטבוקס לא באמת מגדירים כמודם כמו בבזק, אלא כמו שעשית, מבטלים WIFI ומחברים אליו ראוטר חיצוני. חיבור הWAN בראוטר החיצוני יוגדר כstatic ip בטווח של ההוטבוקס.

ברגע שיש ניתוקים, חבר מחשב ישירות להוטבוקס ותבדוק אם יש , אם יש משמע שהבעיה בראוטר, אם אין אז דבר עם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Gil Kovalchuk

הי חברים,

יש לי הוט בוקס מצ'וקמק עם ויי פיי עלוב

קניתי TP-LINK הכל מחובר הכל עבד יופי.

ההוטבקס על DISABLED  בהגדרת WIFI 

בשבועיים האחרונים יש לי קריסות חוזרות של האינטרנט לפחות פעם ביום

כיבוי הדלקה של הראוטר והמודם פותר את זה עד לקריסה הבאה

זו ההודעה שאני מקבל כשאני עושה טראבלשוט

אשמח לדעת מה הבעיה?

הגדרה לא נכונה? 

תודה לעונים

Untitled.jpg

לפי התיאור שלך, ה-HOTBOX עדיין משתמש כנתב - ביטול ה-WIFI לא הופך אותו למודם.  כנס לתפריטים שלו ב-192.168.1.1 ובצד שמאל תבחר שהוא ישמש כ-BRIDGE.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Cheif

לפי התיאור שלך, ה-HOTBOX עדיין משתמש כנתב - ביטול ה-WIFI לא הופך אותו למודם.  כנס לתפריטים שלו ב-192.168.1.1 ובצד שמאל תבחר שהוא ישמש כ-BRIDGE.

עשיתי את מה שכתבת ועכשיו זה בכלל לא עובד, רק אם אני מחבר את ההוט בוקס ישירות.

פשוט לא מתחבר לאינטרנט כשהוא דרך הראוטר 

עכשיו הוא גם לא נכנס לי לפאנל אדמין בשביל לבטל אתזה.

מה עושים?

ציטוט של Ramboli

כן תגדיר static IP ותבטל את הDHCP בהוטבוקס

אוכל לעזור לך בסקייפ בשמחה

מה להגדיר ב STATIC IP ? ומזה DHCP ואיפה זה נמצא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Cheif

אי אפשר להפוך אותו למודם, אין שום בעיה שישאר ראוטר כי לא הוא באמת ישמש ראוטר אלא הTP-LINK

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Gil Kovalchuk

עשיתי את מה שכתבת ועכשיו זה בכלל לא עובד, רק אם אני מחבר את ההוט בוקס ישירות.

פשוט לא מתחבר לאינטרנט כשהוא דרך הראוטר 

עכשיו הוא גם לא נכנס לי לפאנל אדמין בשביל לבטל אתזה.

מה עושים?

מה להגדיר ב STATIC IP ? ומזה DHCP ואיפה זה נמצא?

כאן תבחר NO

Hotbox_dhcp.png

ובTP-LINK תבחר IP שונה מההוטבוקס (עם סיומת שונה) למשל אם זה 192.168.0.1 אז תשים 192.168.0.2. תצלם מה יש לך להגדיר שם חוץ מזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע אין לי דרך להכנס לפאנל בכלל, זה קרה אחרי שהפכתי את ההטבוקס לBRIDGE 

אם אני מחובר ישירות למודם יש , אם אני מגשר דרך הTP אין.

למה הוא לא נותן לי לגשת לפאנל ניהול ? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבצע RESET מלא לנתב (TP-LINK).  חבר אותו ישירות למחשב באמצעות כבל דרך אחת מיציאות ה-LAN - אל תהיה מחובר ישירות ל-HOTBOX.  את ה-TP-LINK תחבר ל-HOTBOX באמצעות כבל (שם לב שאתה משתמש במקרה הזה בכניסת WAN).  בדפדפן כנס לתפריטי הנתב דרך הכתובת 192.168.1.1.  תגדיר בנתב חייגן DYNAMIC IP.  זה הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז הצלחתי לבטל את הבריג והכל חזר לעבוד אבל שוב עם קריסות

בדקתי מספר דברים אז ככה,

בזמן שזה קרס חיברתי ישירות להוטבוקס ויש זאת אומרת הבעיה היא בTP-LINK 

וכל פעם כשאני מכבה ומדליק את שניהם האינטרנט חוזר בצורה גורפת

ציטוט של Cheif

תבצע RESET מלא לנתב (TP-LINK).  חבר אותו ישירות למחשב באמצעות כבל רשת דרך אחת מיציאות ה-LAN - אל תהיה מחובר ישירות ל-HOTBOX.  את ה-TP-LINK תחבר ל-HOTBOX באמצעות כבל רשת (שם לב שאתה משתמש במקרה הזה בכניסת WAN).  בדפדפן כנס לתפריטי הנתב דרך הכתובת 192.168.1.1.  תגדיר בנתב חייגן DYNAMIC IP.  זה הכל.

למעלה רשמו לי להגדיר סטאטיק IP 

בלבלתם אותי

מצרף מספר צילומי מסך של הגדרות ההוט בוקס והראוטר והחיבורים שלהם מאחורה, יש משהו שלא מוגדר היטב אבל עדיין לא הצלחנו לעלות על מה

תסתכלו ותראו אם יש משהו חריג בעינכם

כרגע זה על STATIC IP עם הנתונים של הדינאמיק - פשוט 

אבל גם על דינאמיק זה היה קורס לי 

222.jpg

12312.jpg

123123.jpg

123214.jpg

123121212.jpg

Untitled.jpg

20170226_105657_HDR.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל - יש לך אחלה ראוטר.

בהמשך לנושא - למה שפשוט לא תתקשר להוט? הם יכולים לסדר לך את הגדרות הHOTBOX מרחוק.

כאשר הטכנאי של הגיע והתקין לי את הHOTBOX - ביקשתי ממנו בפירוש להגדיר את הHOTBOX כמודם בלבד (כי הוא תומך בעד 100Mb ביציאות הLAN ולא 1Gbit) הוא התקשר לשירות הלקוחות והם הגדירו זאת מרחוק - בלי שהוא נגע בכלום.

אני לא אומר שהמלצות הפורום בעייתיות/לא עוזרות - אבל אם העניין נראה לך מסובך מידי/לא עובד כשורה, לא צריך להתבייש והשירות הטכני של יסדרו לך את הבעייה. אני אישית הייתי מרוצה כל פעם שהתקשרתי לתמיכה הטכנית שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של אור כהן

קודם כל - יש לך אחלה ראוטר.

בהמשך לנושא - למה שפשוט לא תתקשר להוט? הם יכולים לסדר לך את הגדרות הHOTBOX מרחוק.

כאשר הטכנאי של הוט הגיע והתקין לי את הHOTBOX - ביקשתי ממנו בפירוש להגדיר את הHOTBOX כמודם בלבד (כי הוא תומך בעד 100Mb ביציאות הLAN ולא 1Gbit) הוא התקשר לשירות הלקוחות והם הגדירו זאת מרחוק - בלי שהוא נגע בכלום.

אני לא אומר שהמלצות הפורום בעייתיות/לא עוזרות - אבל אם העניין נראה לך מסובך מידי/לא עובד כשורה, לא צריך להתבייש והשירות הטכני של הוט יסדרו לך את הבעייה. אני אישית הייתי מרוצה כל פעם שהתקשרתי לתמיכה הטכנית שלהם.

ציטוט של Ramboli

בתמונה של הstatic IP שהעלת תגדיר את  DNS הזה: 8.8.8.8

תשמר את זה ותקווה שלא יהיו ניתוקים

הי אור,

תודה על התשובה המפורטת

אני אכן קצת סולד משירות הלקוחות אולי כי אני תמיד נופל על איזו נציגה שלא יודעת כלום

כשקיבלתי את ההוטבוקס לא היה לי ראוטר, תכננתי בתמימותי להשתמש בWIFI של הבוקס

אז אחרי חודשיים קניתי ראוטר וחיברתי, האמת שהכל עבד מושלם עד לפני חודשיים שהתחילו בעיות ככה הנראה בשל איפוס הגדרות שעשו דרך המוקד בגלל תקלות אזוריות שהיו

בכל אופן, אנסה את מה שכתב RAMBOLI ואם לא יעבוד אתקשר למוקד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם ההוט בוקס מוגדר כברידג', לא צריך להגדיר חיבור L2TP לספקית בראוטר? (כך לפחות היה כשהייתי מחובר להוט, אבל עבר לא מעט זמן מאז).

בכל מקרה, מהנסיון שהיה לי עם התמיכה הטכנית שלהם סה"כ בסדר והם יוכלו לעזור לך להגדיר מה שאתה צריך, במיוחד שנתבי TP-LINK יחסית נפוצים וגם נמכרים (או נמכרו) על ידם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...