לקנות צורב חיצוני על מנת לפנות צורב פנימי בשביל דיסק קשיח? - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לקנות צורב חיצוני על מנת לפנות צורב פנימי בשביל דיסק קשיח?

Boris_yo

Recommended Posts

שלום,

אני רוצה להחליף צורב מקורי במחשב נייד עם דיסק קשיח שיהיה ישרת לא רק מדיה לאחסון, אלה גם תהיה מותכנת בו . זה יאפשר לי לעלות עם מערכת שונה וגם להשתמש במחשב אם יקרה משהו למערכת הפעלה בדיסק ראשוני. זה גם יאפשר טיפול בתקלות במידה ומערכת ראשונית לא עולה.

האם סיבות אלה מוצדקות בשביל לקנות צורב חיצוני? אוכל לעלות אותו דרך חיבור USB כי זה ממשק הנתמך על ידי של המחשב.

אם כן, על מה הייתם ממליצים?

ראיתי LG הזה בארה"ב שדרך אגב יציאה אחד מספיקה לו בשביל לעבוד. אני יכול להשיג אותו ב-$28 ואז3 שילוח לארץ בדואר רגיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Boris_yo

שלום,

אני רוצה להחליף צורב מקורי במחשב נייד עם דיסק קשיח שיהיה ישרת לא רק מדיה לאחסון, אלה גם תהיה מותכנת בו מערכת הפעלה. זה יאפשר לי לעלות עם מערכת שונה וגם להשתמש במחשב אם יקרה משהו למערכת הפעלה בדיסק ראשוני. זה גם יאפשר טיפול בתקלות במידה ומערכת ראשונית לא עולה.

האם סיבות אלה מוצדקות בשביל לקנות צורב חיצוני? אוכל לעלות אותו דרך חיבור USB כי זה ממשק הנתמך על ידי BIOS של המחשב.

אם כן, על מה הייתם ממליצים?

ראיתי LG הזה בארה"ב שדרך אגב יציאה USB אחד מספיקה לו בשביל לעבוד. אני יכול להשיג אותו ב-$28 ואז3 שילוח לארץ בדואר רגיל.

אפשר לחבר את הצורב הפנימי בusb עם מתאם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהוא דיבר על אותו הדבר - המתאם כולל את המכסה והUSB.

בכל מקרה - מדובר בסמנטיקה. בנוסף - שים לב שהיה מומלץ לצטט /לקשר את הטקסט למשתמש עם @ כדי שאבין כי מדובר בתגובה עבור מישהו אחר.

אני מקווה שתשובתך נענתה ואתה מרוצה! :) 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ag43

לא. זה רכיב מיותר לחלוטין.

לדעתך

אני אישית מוצא לו מידי פעם שימושים - איזשהו דיסק דריוורים שרק הוא כולל את התוכנה (ולא ניתן למצוא באינטרנט)

דיסק וינדוס או שזרוק בבית

גיבוי ישן שאני רוצה להעביר לדיסק M-DISC

לא חסרות סיבות

כן, תודה. לא הבנתי למה בקישור ראשון המחיר הוא בפאונד בריטי. שלחת לי קישורים כי הזמנת כבר ממוכרים אלה?

בגלל שאלו הם הקישורים הכי זולים למוצרים הללו. לא הייתי אף פעם צריך להזמין מוצר כזה עד כה, ולכן הוא אינו ברשותי. חיפשתי את המוצר הכי זול וכרגע יצא כי מבחינת מספר השקלים - בפאונד בריטי זה יוצא יותר זול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של אור כהן

בגלל שאלו הם הקישורים הכי זולים למוצרים הללו. לא הייתי אף פעם צריך להזמין מוצר כזה עד כה, ולכן הוא אינו ברשותי. חיפשתי את המוצר הכי זול וכרגע יצא כי מבחינת מספר השקלים - בפאונד בריטי זה יוצא יותר זול

גם מדובר בבקר שממיר בין ל-SATA ובטח זה בקר "No Name" גם.

יכולים להיות בעיות עם זיהוי צורב או/ו דרייברים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהניסיון שלי עם מוצרים הסינים הללו - כמעט תמיד זה מזוהה אוטומטית (בעיקר אם יש לך WINDOW 7 ומעלה)

בלי קשר אתה מקבל גם דיסק דריוורים יחד עם זה לפי מה שראיתי - רק ליתר בטחון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...