זה רשמי: מעבדי Ryzen של AMD משנים את חוקי המשחק - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זה רשמי: מעבדי Ryzen של AMD משנים את חוקי המשחק

djelectric

Recommended Posts

היום הגדול של AMD הגיע בכנס עיתונאים בו נחשפו המעבדים החדשים והמצופים ביותר שלה בעשור האחרון, אשר מבטיחים ביצועים בלתי מתפשרים לאלו שזקוקים לקצה העליון של העולם הטכנולוגי בעבור מחירים חסרי תקדים

לכתבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 356
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא, ממש לא.

לא התקף ולא שבץ. זה לא שלא מגיע להם .....

זה לא שהמעבדים האלה נחתו יש מאין, פשוט

לא היה מי שיפריע לאינטל להתנהל בנבזיות טכנולוגית

כמו שהתנהלה עד עכשיו.

שזה היה אולי כשר ( בייחוד בעיני בעלי המניות ) אבל לבטח מסריח !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רק שהוא יחזיק לי וגה 10!! הוא גם זול יחסית ונותן מעל למה שציפו!!! מה שכן אני חייב להגיד אני מאוד מקווה שלא נגלה שאפשר להוריד לו טמפ עי החלפת המשחה על המעבד כמו האחרונים של ... זה יבאס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לאינטל כבר היום (ואפילו אתמול ושלשום) את היכולת הטכנולוגית לעקוף את המעבדים האלה של , היא פשוט לא טרחה לעשות את זה עד היום כי לא ממש היתה לה סיבה.. הרי יש לה חזקים יותר מאלה, היא פשוט לא מייעדת אותם לשוק הביתי. בהתאם לרמת ההצלחה של , כך גם תהיה לדעתי רמת "שחרור החבל" של מבחינת זליגה של טכנולוגיות (והורדת מחירים) לשוק הביתי. מה שבטוח זה שלצרכנים זה טוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של djelectric

ה-IHS של AMD מזה הרבה שנים מולחם ולא מודבק עם משחה זולה. אין דאגה בתחום הזה

חדשות מעולות!

אני ממשיך לחשוד כי המעבדים של לא מסוגלים להגיע למהירויות השעון של בOC (אחרת - למה לא הוציאו אותם כך מלכתחילה מהמפעל?)

לכן התחרות תיהיה בין מהירות למספר ליבות (נראה די דומה למעבדי הFX שם לא הצליחו לנצח במהירות אז ניצחו במולטיטאסקינג), רק שבמקרה הזה ההבדלים הם לא שמים וארץ.

קצת מצטער על כך שרכשתי 6700K. צריך להמתין לביקורות של צדדים שלישיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה כותב פה לא??? פשוט נשמע כאילו אתה לא הכי אובייקטיבי.. לאינטל אין משהו יותר טוב זמין ובקשר לטכנולוגיה אפשר להתווכח בינתיים אי אם די עדיף ובנתיים אי אם די מורידה מחירים... החלק היחיד בכל התגובה שלך שנכון הוא טוב לצרכנים כל השאר... פשוט מיותר... אם השם שלך אכן מוכר לי מטורים שלך תדע שעכשיו ירדו לך נקודות אצלי... מה שווה כתב לא אובייקטיבי לך תעבוד אצל בתור קופירייטר תרוויח יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...