זה רשמי: מעבדי Ryzen של AMD משנים את חוקי המשחק - עמוד 11 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זה רשמי: מעבדי Ryzen של AMD משנים את חוקי המשחק

djelectric

Recommended Posts

מסכים עם @wizi

כרגע יש בי תחושה של "פראייר" - כי אם הייתי מחכה עוד 3 חודשים הייתי מקבל במקום ה6700K את הRYZEN 1700 באותו מחיר, רק עם פי 2 ליבות.

אני יודע שכרגע מבחינת משחקים המעבדים של לא מנוצלים - אבל אני לא טיפש. אני רואה כי בסופו  של דבר מדובר במעבד בעל עוצמת עיבוד כפולה - וגם אם כיום אני לא משתמש בעוצמה זו, זה בטוח יבוא לידי ביטוי בעתיד.

מספיקה לי תחושה זו כדי לדעת שAMD עשו עבודה טובה - הם מאפשרים כרגע לרכוש מעבד 8 ליבות ו16 נימים (שבאוברקלוק יכול להגיע ל4GHZ) במחיר רצפה - פעם לא הייתי חושב שזה ניתן בכלל.

אני יותר משמח מההשקה של - לא בשבילי, אלא בשביל שוק המעבדים כולו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 356
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אור, 

משהו שקראתי היום ב Reddit, בעיה שמתגלה כנראה ב scheduler  של 10, ובנצ'ים על 16 משחקים שונים. עצם העובדה ש כיבוי SMT מביא לשיפור ביצועים בחלק מהמשחקים עד 16% זה די מוזר.

אגב,

אני במקומך לא הייתי מתעמק יותר מדי בתחושה של "פראייר"

יש לך מעבד מעולה בלי ספק. ושנית, זה כמו שכעת פשוט אשב ואגיד שאני אחכה עד ליציאת ה II

זה לעולם לא נגמר. נכון לתקופה, רכשת מעבד מצויין.

עריכה:

אגב, אחד מהדברים שהמעבדים של מביאים, רק בחלק מהמשחקים כמובן, זה מינימום FPS, גבוה מזה של מה שיכול להביא למשחקיות חלקה יותר. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד משהו מעניין, מיתברר שהביצועים הגרועים במישחקים באשמת WIN10, בפורומים מדווחים על שיפור של עד 15% בWIN7.

כניראה אחרי עידכון של מיקרוספוט לפחות החלק שבאשמת החלונות יגמר, אגב, יש חברי פורום שמדברים שאפילו שה7700K נותן ביצועים גבוהים יותר הם מרגישים שמישחק לא חלק כי יש תקיעות של כמה MS בעת ניצול מלא של המעבד (אאל"ט דובר על BF1).

אז הכי בטוח ללכת על יותר ליבות ולא להיסתפק בבאנצים של ה7700K,נפילות הFPS מורגשות הרבה יותר מאשר תוספת של 5~10 אחוז בפריימים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של TheHwGeek

עוד משהו מעניין, מיתברר שהביצועים הגרועים במישחקים באשמת WIN10, בפורומים מדווחים על שיפור של עד 15% בWIN7.

כניראה אחרי עידכון של מיקרוספוט לפחות החלק שבאשמת החלונות יגמר, אגב, יש חברי פורום שמדברים שאפילו שה7700K נותן ביצועים גבוהים יותר הם מרגישים שמישחק לא חלק כי יש תקיעות של כמה MS בעת ניצול מלא של המעבד (אאל"ט דובר על BF1).

אז הכי בטוח ללכת על יותר ליבות ולא להיסתפק בבאנצים של ה7700K,נפילות הFPS מורגשות הרבה יותר מאשר תוספת של 5~10 אחוז בפריימים.

יש לי 7700k ולא הרשתי שום נפילה ב fps.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של k534d

יש לי 7700k ולא הרשתי שום נפילה ב fps.

סה"כ ציטטתי מה שיש בלינק שצרפתי לפני כן.

זה מה שרואים שם בגרפים.

אף אחד לא אמר שה 7700 לא מעבד מעולה. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Hiigara

בגדול שלושת המעבדים האלה הם אותו הדבר פרט לתדרים שמגיעים איתם, ה-1700 הוא לכאורה המעבד עם התדרים הנמוכים ביותר אבל לפי דיווחים וביקורות ניתן להביא אותו ל-4.0 כך שזה פחות רלוונטי. 

וכן, מבחינת עבודות חישוב ועריכות כבדות הוא מוצר מעולה. 

תודה רבה על התשובה(הייתה לי בעיה עם הגישה לחשבון, רק עכשיו הצלחתי איכשהו להיכנס).

אבל הכוונה שלי הייתה האם לקחת את ה1700 הרגיל או את ה-X, הבדל של 300 שקל, לא הרבה בכלל אבל עדיין(בכל זאת בסכום של אחד כזה יכולתי לקחת 7700K עם לוח Z170, רייזן זה תוספת של לפחות 1000 שקל, מנסה טיפה לחסוך).

התכנון שלי הוא שבחצי שנה/שנה הראשונה אני לא מתכנן לעשות OC אם אין אחריות, ראיתי כל מיני סקירות על כל אחד מהם, אבל לא ראיתי השוואה ביניהם.

עוד משהו, עדיין בקטע של לחסוך, Gigabyte AX370--K3 או MSI X370--PRO-CARBON? הראשון זול ביותר מ-200 שקל.

שוב תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי המעבד, אישית הייתי הולך על ה 1700 הרגיל וממהיר אותו ל .3.8 או 3.9 אם אפשרי. 

הסיבה היא אחת. ה 1700 הוא TDP 65W ואילו ה 1700X הוא TDP של 95W

בבנצ'ים שפורסמו המהירו אותו ל 3.9GHz בטמפ' של בערך 60 מעלות בעומס. בניגוד לכמעט 80 מעלות ב 1700x

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני רואה שהתחילו להשוות את הOC/צריכת חשמל/טמפ' כניראה ה1700 הרגיל מסיליקון מוצלח יותר כי באותו התדר בOC של 4.0GHZ הוא צורך פחות חשמל ופולט פחות חום.

בנוסף מבחינת החיסכון ה1700 הרגיל מגיעה עם סטוק שיספיק לך בהחלט ועדיין יספיק לOC סביב ה3.5GHZ (אפשר גם יותר אבל הראו בגרפים שזה התדר הכי יעיל לOC, מעל זה פשוט דורש יותר מתח לעומת התוספת בMHZ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה תוצאות חדשות: https://www.youtube.com/watch?v=PoEcgfbhwTs

רואים בבירור שלגיימינג אין שום סיבה לקנות רייזן, 7700K מחזיק מעולה ועולה פחות.

יותר ליבות != מעבד יותר טוב לכל הצרכים. אין טעם להתבאס למי שיש 6700K\7700K, תשמחו שכל יותר חזקה בפני עצמה.
עבור רינדור וחישובים, אני פחות מכיר את התחום, אבל נראה שזה תלוי פר תוכנה, AMD עשו בהחלט עבודה מדהימה בכל הקשור לתחרות מול ה6900K.

אני מבין את הציפייה שיום אחד המשחקים יוכלו להשתמש ביותר ליבות, אך היום הזה עדיין לא כאן (חוץ מאולי משחקי שבהם יש הרבה תהליכים שמטפלים בתקשורת).
כרגע כמות ליבות אופטימלפית מבחינת מחיר לביצועים עדיין 4. 

כנ"ל לגבי התאמות ואופטימיזציות למעבד החדש, כשהם יגיעו, אולי התמונה תשתנה.

בכל מה שקשור לAMD, כמו שציינו כאן, השיטה שלהם של יצירת הייפ מטורף (במקרה שלנו - עבור גיימרים) מתחילה להמאס.

כל הזמן אותו דבר: "חכו עוד חצי שנה ותקבלו מאיתנו את המוצר הכי טוב שיכול להיות".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של מתן מויאל

תודה רבה על התשובה(הייתה לי בעיה עם הגישה לחשבון, רק עכשיו הצלחתי איכשהו להיכנס).

אבל הכוונה שלי הייתה האם לקחת את ה1700 הרגיל או את ה-X, הבדל של 300 שקל, לא הרבה בכלל אבל עדיין(בכל זאת בסכום של אחד כזה יכולתי לקחת 7700K עם לוח Z170, רייזן זה תוספת של לפחות 1000 שקל, מנסה טיפה לחסוך).

התכנון שלי הוא שבחצי שנה/שנה הראשונה אני לא מתכנן לעשות OC אם אין אחריות, ראיתי כל מיני סקירות על כל אחד מהם, אבל לא ראיתי השוואה ביניהם.

עוד משהו, עדיין בקטע של לחסוך, Gigabyte AX370-gaming-K3 או MSI X370-gaming-PRO-CARBON? הראשון זול ביותר מ-200 שקל.

שוב תודה רבה.

הייתי הולך על ה-1700 מהסיבה הפשוטה שאם אתה מבצע לו OC (ונראה שהכלים של הפכו את העניין פשוט מאוד) ההבדלים בינו ובין שאר המעבדים אפסיים עד לא קיימים, מה שהופך אותו (כמו שתמיד אמרתי) למעבד כנראה הכי משתלם שיש בשוק ה-high end.

אגב, אותו הדבר אומר סטיב מ-GamersNexus בסרטון החדש ששחרר היום.

לגבי הלוחות, עדיין לא מתמצא בדברים שיש ל- ואיאלץ לברר לך את העניין במידה שתרצה תשובה. אני הבנתי מביקורות שהלוח של אסוס לתחום ה-high end של (כלומר צ'יפסט X370) הוא הטוב ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש גם את הלוחות של שבקצה העליון מביאים 16 פאזות של מתח שזה די מדהים ובטוח יעזור לגבי .

הלוחות של גיגהבייט ולדעתיגם אלה של באים עם 10 פאזות.

לגבי לוחות אישית אני מתכנן ללכת על ה ברגע שיתיצבו כל הבאגים בביוסים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה i7-7700K נמכר בכ 1300 ש"ח ב startpc ואילו ה 1700 נמכר בחנויות בארץ ביותר מ 1800 ש"ח. המחיר הזה מאד בעייתי...

עריכה: טעות שלי. המחיר נ"ל מתייחס ל -i7 7700 הרגיל. ה i7-7700K אכן עולה כ 1500 ש"ח ב startpc. בכל מקרה המחיר בעייתי, כי רישמית 1700 אמור לעלות פחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...