מסך מחשב 4k - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך מחשב 4k

afik567

Recommended Posts

שלום, אני מעוניין לרכוש מסך מחשב בגודל של 27-28 אינצ'.
שמעתי שמסך בגודל הזה לא כל כך מומלץ אבל לא הבנתי למה.
חשוב לי שתהיה אפשרות לסובב את המסך ב90 מעלות.
אני לא החלטתי מחיר, אבל כמה שפחות.
מעדיף .
חשבתי על LG 27UD68P, בארץ הוא עולה כ3000 ש"ח ובאמזון £300.00 .
כתוב שיש 25% הנחה, האם ניתן לדעת עד מתי?
מה בנוגע למשלוח לישראל, אף פעם לא הזמנתי מאמזון, ומה עם האחריות?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של afikr333

שמעתי שמסך 4k בגודל הזה לא כל כך מומלץ אבל לא הבנתי למה

בגלל הרזולוציה הגבוהה יותר אז דברים יהיו קטנים יותר (טקסט סמלים בשולחן עבודה וכו') ופחות נוחים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת אודות מסכים שהם בעלי רזולוציה 3840X2160:

1. זה לא בדיוק מיועד כדי לבהות ב"אייקונים על שולחן העבודה". אנשים שמתעסקים בחומר חזותי בעל רזולוציה גבוהה יכולים מאוד להנות מהרזולוציה הזאת.
  2. לא הכל עובד טוב עם scaling. למעשה אי אפשר לצפות בדיוק איזה תוכנה תופעל עם Hi-DPI ואזיה לא, אפילו בתוך מערכת ההפעלה עצמה.
  3. אני עם עובד Dell P2415Q מעל חצי שנה ויכול להגיד שלמרות שזה מסך 24" ניתן לראות את ההבדל בעיבוד/צפייה תמונה/וידיאו. המסך אצלי הוא משני (אתה יכול ליותר במפרט) כי זה פשוט התעללות היום להפעיל משחקים או לעבוד במשהו שהוא לא קשור לגראפיקה על הרזולוציה הזאת.
  4. דווקא מכל התוכנות המקצועיות, התוכנות של Adobe עדיין סובלות מחוסר אחידות בנודע לGUI שלהן. אני מקווה שהצב ישתפר בעתיד.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של multicore
  •  
  • דווקא מכל התוכנות המקצועיות, התוכנות של Adobe עדיין סובלות מחוסר אחידות בנודע לGUI שלהן. אני מקווה שהצב ישתפר בעתיד.

רק לציין שהעתיד הזה נמשך אי שם משנת 2010 או 2012 לכל היותר ועדיין על הפנים.

כך שמי שמתעסק בתוכנות אדובי, כדאי מאוד שיקח זאת בחשבון.  :facepalm:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של דרובו

לא, אבל יש אפליקציות ואתרים שעוקבים אחר המחיר באמזון, וגם מודיעים על שינוי. לפי ההיסטוריה תוכל להבין יותר.

דוגמא

הזמנת פעם משהו מאמזון? ניתן לשלוח לישראל או שצריך חברות שיעשו זאת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם?

הם שולחים בעצמם וזה עדיף, אבל לא את כל המוצרים. יש גם כמה אפשרויות/מהירויות משלוח - תלוי במדינות מוצא/יעד. מנסיון, בפועל הבדלי הזמנים בינהם מצומצמים יותר.

אם אחד לא שולח מוצר X, עדיין יכול להיות שחברו כן ישלח, או שצבע/משהו אחר כן יישלח.

אגב, יש גם הרבה מוכרים שמוכרים דרך , ויש כאלו שאמזון אפילו מאחסנים ושולחים במקומם - הכול מופיע בעמוד המוצר והכי טוב מאמזון עצמם, הם גם יפחיתו את המע"מ האירופאי.

לא אמורה להיות בעיה כיום, אבל מארה"ב אפשר לוודא שהמתח מתאים לארץ. וזה לגמרי שטויות, אבל קח בחשבון שכבל החשמל/תקע אולי שונים (בטח אם זה מוארק) וצריך להחליף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של דרובו

פעם?

הם שולחים בעצמם וזה עדיף, אבל לא את כל המוצרים. יש גם כמה אפשרויות/מהירויות משלוח - תלוי במדינות מוצא/יעד. מנסיון, בפועל הבדלי הזמנים בינהם מצומצמים יותר.

אם אחד לא שולח מוצר X, עדיין יכול להיות שחברו כן ישלח, או שצבע/משהו אחר כן יישלח.

אגב, יש גם הרבה מוכרים שמוכרים דרך , ויש כאלו שאמזון אפילו מאחסנים ושולחים במקומם - הכול מופיע בעמוד המוצר והכי טוב מאמזון עצמם, הם גם יפחיתו את המע"מ האירופאי.

לא אמורה להיות בעיה כיום, אבל מארה"ב אפשר לוודא שהמתח מתאים לארץ. וזה לגמרי שטויות, אבל קח בחשבון שכבל החשמל/תקע אולי שונים (בטח אם זה מוארק) וצריך להחליף.

באיזה מדינות יש תקע כמו בארץ? ואפשר פשוט להשתמש במתאם?

עדכון: מצאתי שהתקע בארץ הוא רק בארץ וברוב המדינות אם לא כל המדינות באירופה בתדר אחר.

ממתי הם שולחים בעצמם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא זכורות לי השנים, אבל מארה"ב שלחו ספרים ומדיה גם לפני 15 שנה, עם הזמן הוסיפו דברים אחרים (הכול עם תלות ביעד), שינו שיטות משלוח, הוזילו - כיום זה מ-7$ לדבר קטן. מאירופה יותר מאוחר, משתנה בין המדינות, גרמניה די הובילו, בהתחלה היו אצלם גם משלוחים זולים יותר דרך סניף הדואר, כיום כבר לא.

אין בעית תדר, בטח לא עם אירופה. התקע הלא מוארק זהה למרבית יבשת אירופה, אך לא בריטניה. המוארק בארץ שונה מכל הגרסאות בעולם. בהרבה מקרים ניתן להחליף את הכבל מהמסך או מהשנאי. אחרת תמיד אפשר לחפש מתאם או לקנות תקע ישראלי בכמה שקלים, לחתוך את הישן ולהחליף. newegg מקום טוב לראות תכולה של מוצרים. פה נראה שיש כבל מתפרק בצורת ה-"מיקי מאוס". אולי יש לך ממטען ישן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
ציטוט של afikr333

האם לדעתכם שווה להשקיע כל כך הרבה כסף במסך מחשב? אני משתמש במחשב לתכנות, עריכה גרפית, תלת מימד...

גם אם אתה משתמש במחשב לכניסה ל-ynet עדיף מסך טוב.

תחשוב על העיניים שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...