AMD RYZEN - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

AMD RYZEN

TECH AMATEUR

Recommended Posts

• תגובות 70
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני חושב שכולם מחכים לראות את הבאנצ'ים לגיימינג, וכמובן מה יהיה הצעד הבא של .

אני מאמין שנחנו נראה את סדרת ה x יורדת אל העם, אני אפילו לא אתפלא אם נראה 79xx בתושבת 1511 הנוכחית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שלא רוצה לראות את הסרטון:

הם שיפרו את כמות הפקודות למחזוק שעון ב 52% בהשוואה לדור הקודם שלהם.

ה 1800X יעלה 499$ ומהירותו היא 3.6/4.0 GHZ עם TDP של 95W (ביצועים קצת מעל ה 6900K וחצי מחיר ממנו)

ה1700X יעלה 399$ ומהירותו היא 3.4/3.8 GHZ עם TDP של 95W

ה1700 יעלה 325$ ומהירותו היא 3.0/3.7 GHZ עם TDP של 65W 

וכל זה לפני .

אני כל כך מאושר מהמעבדים החדשים הללו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד משהו מעניין, בתערוכת NEW HORIZON שAMD עשתה לפני כמה חודשים הייתה בדיקה של באטלפילד 1, מסתבר שהמעבד שבדקו שם לא היה ה1800X אלא ה1700X שהיה שווה בשווה עם ה6900K

במידה ובאמת הביצועים יתאימו לכל ההדלפות והבדיקות, אני מאמין שAMD עשתה את שלה מבחינת , הביאה את הhigh end יותר לכיוון המיינסטרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של TECH AMATEUR

רק מקווה שהמחירים בארץ יהיו סבירים ולא מטורפים9_9

הכול תלוי ברמת ההיצע שיש לAMD.. ה480ים שהיו בארץ היו במחירים גבוהים משמעותית בגלל שהיה חוסר גדול של אספקה, זה גם למה לדעתי הפרידו בין R7 לR5 וR3 לזמנים נפרדים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה זה לא מפורסם באתר? :(

מרגיש קצת רע שרק קניתי לפני חודשיים 6700K (רץ על 4.7GHZ) ב1400 ש"ח

השאלה האמתית היא מהם התדרים שמעבד כמו הR7 1700 יכול להגיע באוברקלוק. יש לי תחושה שהמעבדים הללו לא מסוגלים להגיע ל5GHZ כמו . אבל נחיה ונראה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אם הם לא יגיעו ל 5Ghz באוברקלוק, ויגיעו רק ל 4.2, בהנחה שהם באמת יתבררו כמו מה שראינו עד כה בפרסומים, מדובר על מעבדים מדהימים במחירים שפויים. לקבל 1700X במחיר של בערך 40% מ 6900 של זה עדיין משתלם. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בינתיים נראה כי דגם ה1700 הרגיל מתקשה לעבור את ה4GHZ (עם לוח איכותי וקירור מתקדם)

לרוב הוא יגיע עד 3.8GHZ - שזה די קרוב לboost clock שלו גם ככה.

חייבים לחכות שתהליך הייצור יבשיל עוד יותר. כרגע אני לא צופה למעבדים הללו אחוזי גבוהים.

מה שכן - מבחינת מולטיטאסקינג - ברור שיש כאן שבירת שוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של אור כהן

בינתיים נראה כי דגם ה1700 הרגיל מתקשה לעבור את ה4GHZ (עם לוח איכותי וקירור מתקדם)

לרוב הוא יגיע עד 3.8GHZ - שזה די קרוב לboost clock שלו גם ככה.

חייבים לחכות שתהליך הייצור יבשיל עוד יותר. כרגע אני לא צופה למעבדים הללו אחוזי המהרה גבוהים.

מה שכן - מבחינת מולטיטאסקינג - ברור שיש כאן שבירת שוק.

התוספת של ה-0.1 היא כנראה מה-XFR (שמסתבר שיש לכל המעבדים, לא רק לסדרת X), ז"א 3.0 סטוק, 3.7 בוסט, 3.8 "טורבו", לכן אני לא בטוח מאיפה המידע שהוא לא יכול\מתקשה להגיע ל-4.0 - אם יש מקור, אשמח שתצרף אותו. מתעניין מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Hiigara

התוספת של ה-0.1 היא כנראה מה-XFR (שמסתבר שיש לכל המעבדים, לא רק לסדרת X), ז"א 3.0 סטוק, 3.7 בוסט, 3.8 "טורבו", לכן אני לא בטוח מאיפה המידע שהוא לא יכול\מתקשה להגיע ל-4.0 - אם יש מקור, אשמח שתצרף אותו. מתעניין מאוד.

http://wccftech.com/amd-ryzen-7-1700-overclocked-4ghz/

בכיף :)

אומנם זה לא המקור הכי אמין - אבל זה המקור הבלעדי פחות או יותר להדלפות כרגע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה סרטון לזמן קצת והוסר בו מגיע ל5.1GHZ קירור LN2 ורשמו ניקוד הכי גבוה עבור מעבד לצרכן (לא כולל מעבדי XEON)...

סביר שנראה 4.2GHZ ל 4.7GHZ על מעבד 500$ על מים מהטובים...

לגבי מעבד R7 1700 מחיר 329$  לא מאמין שיגיע ליותר מ3.7GHZ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...