מבקש המלצה על נתב וריפיטרים - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש המלצה על נתב וריפיטרים

dor_guy

Recommended Posts

שלום,

אני צריך עצה לגביי ציוד לקנית ציוד תקשורת.

קניתי בית בן 3 קומות, ואני מתכנן להקים מחשבים:

קומה ראשונה - הסלון, והחיבור לתשתית האינטרנט החיצונית(בזק), יהיו שם 2 חיבורי רשת

קומה שניה – 3 חיבורי רשת

קומה שלישית – 4 חיבורים

סה"כ 9 חיבורי . בנוסף אני מעוניין שבכל קומה תהיה קליטת WIFI ולכן חשבתי לשים בכל קומה ריפיטר שיהיה מחובר פיזית לרשת וישדר לקומה.

1)      אני צריך המלצה למודם- טוב (מינימום ניתוקים והתעסקות שוטפת) שיהיה מחובר לבזק/הוט ויחבר אותי לעולם החיצון.

2)      החיבור בין הקומות יבוצע ע"י כבל אחד (מגבלת תשתית) ולכן, צריך המלצה על SWITCH X 2 לשתי הקומות. (או שפשוט אשתמש בריפיטר עם יציאות פיזיות בנוסף לאלחוטי). המלצות?

תודה ממליצים,

גיא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתבים מומלצים שזמינים בארץ יש כאן - http://www.netcheif.com/Articles/L2TPRouters/L2TPRouters.htm

לגבי ריפטרים בקומות, לך על נתב שמוגדר על פי הפרק האחרון של המדריך הזה - http://www.netcheif.com/Articles/RouterAsAP/RouterAsAP.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה Chief !  אני מכיר את הביקורות שלך ואת האתר שבו אתה סוקר ציוד ואני מאוד מעריך את מה שאתה עושה.

אני מבין ברשתות אך לא מכיר את הדגמים והיכולות של הציוד הקיים היום ולכן רציתי המלצה. בייחוד על ציוד אמין שלא מתנתק כל זמן מה. קשה לעקוב אחרי כל הסקירות ולדעת מה קדם למה (יכולה להיות סקירה מלפני שנתיים-שלוש מצוינת לראוטר שלא עומד בסטנדרטים היום). אגב, הטבלה שעשית שם ורשמתי לי בלינק הראשון זה הדבר הכי קרוב לפתרון כזה.

אשמח ל2-3 המלצות על ציוד.

אגב, חשבתי לחבר בין הקומות ראוטרים ישנים כך שהכי חשוב זה המודם-ראוטר הראשי (vdsl2, 1GB NETWOEK).

תודה,

גיא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ברור אם החיבור שלך לאינטרנט מבוסס הוט או והאם אתה זקוק למודם VDSL.

אם אתה לא זקוק למודם VDSL, כנתב ראשי אתה יכול ללכת על ה-C7 של TP-LINK.

אם אתה זקוק למודם VDSL ורוצה משולב, לך על ה-VR600 של אותה חברה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...